reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Bezkonserwantow, moj lezy czesto na samym srodu, zaraz nad koscia lonowa. Wczoraj nawet udalo sie, ze M poczul kopniaczka. Juz wiem, ze maluch budzi sie przed 22 I wtedy szaleje w brzuchu, ze czuje pod reka niektore przewroty :)

Lornetka przy bolu glowy kawa jest nie wskazana

Myszka piekna sukienka, lubie takie :)

Obiecalam kino dzieciom, ale leje deszcz , mam nadzieje, ze odusci jak bedziemy szli :/
 
reklama
Dzień dobry :)
Ale piękna pogoda :)

Ja też mam czasem takie czarne myśli czy obu wszystko w porządku. My mamy wyznaczone połowkowe na 26 czerwca. Będzie to 20t+6. Ale Mąż sam mi mówi byśmy teraz zrobili jakieś kontrolne usg wiec ja się opierać nie będę i mam nadzieje ze uda mi się coś umówić w tym tygodniu :) obyśmy zobaczyli fikajacego maluszka. Ja tez się już pierwszych ruchów doczekać nie mogę. Czasem czuje jakieś bulgotki, ale nie jestem pewna czy to to. Brzuch wg mnie cały miękki. Zobaczymy, ale pocieszam się tym że skoro brzuszek rośnie to musi być dobrze. Zresztą przecież to już 17 tydzień.

Wczoraj byliśmy u mojej Mamy a dzisiaj jedziemy do drugiej. A później na ślub koleżanki :)



Miłego dnia dziewczęta :)
1495871033-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8ceekwbv1.png
Piękna sukienka!
 
Ja mam równo otluszczony brzuch ;) więc nie mam tak jak wy bym widziała maluszka po którejś stronie. Jak leżę na brzuchu to wtedy czuje ze mam coś tam bo mnie lekko uwiera ale i tak jest to moja ulubiona pozycja do zasypiania. Ja dopiero co skończyłam 15 tydzien więc zdecydowanie za wczesnie na kopniaki no i do tego pierwsza ciaza wiec sobie troszkę poczeka... pewnie te moje głupie myśli spowodowane są tym że nic nie robię, tylko się lenie na dzialce całymi dniami a z psem to za dużo nie pogadam by odciągnąć źle myśli ;) ale dziś mam nadzieję będzie lepszy dzień. Do wizyty coraz bliżej:)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Do góry