reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry :)
Ale piękna pogoda :)

Ja też mam czasem takie czarne myśli czy obu wszystko w porządku. My mamy wyznaczone połowkowe na 26 czerwca. Będzie to 20t+6. Ale Mąż sam mi mówi byśmy teraz zrobili jakieś kontrolne usg wiec ja się opierać nie będę i mam nadzieje ze uda mi się coś umówić w tym tygodniu :) obyśmy zobaczyli fikajacego maluszka. Ja tez się już pierwszych ruchów doczekać nie mogę. Czasem czuje jakieś bulgotki, ale nie jestem pewna czy to to. Brzuch wg mnie cały miękki. Zobaczymy, ale pocieszam się tym że skoro brzuszek rośnie to musi być dobrze. Zresztą przecież to już 17 tydzień.

Wczoraj byliśmy u mojej Mamy a dzisiaj jedziemy do drugiej. A później na ślub koleżanki :)



Miłego dnia dziewczęta :)
1495871033-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8ceekwbv1.png
Super brzuszek :)
 
Co do sukienek. Wiecie gdzie kupię jakaś sukienkę ciazowa na ślub w nie dużych pieniądzach?
Na happymum sa super sukienki i jest tez chyba dział ze ślubnymi ... ale ceny tam sa dość wysokie ... próbuj szukac czegos nie koniecznie ciążowego ;) teraz jest mnóstwo sukienek luźnych .. ja sie ostatnio obkupilam w c&a i wcale nie czasowymi bluzkami ;)
 
Musiałam z ciekawości sprawdzić po której stronie jest mój maluszek i wydaje mi się, że jednak lewa jest bardziej wybrzuszona. [emoji2] Strasznie Wam zazdroszczę, że już czujecie ruchy. Mi się czasami wydaje, że coś mnie delikatnie łaskocze, ale nawet nie wiem czy to jest TO. Poza tym czytałam, że przy pierwszej ciąży na ruchy czeka się nawet do 20 tygodnia, więc mam jeszcze czas. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lornetka ja też mam niskie ciśnienie często 96/ 54 ale bóli migrenowych nie miewam, pije jedną kawę z mlekiem dziennie.

Śliczne te sukienki, nam się szykuje wesele w Polsce na początku lipca ale raczej nie polecimy bo po pierwsze lekarz mówi, że przy tych moich żylakach już nie powinnam latać a po drugie musielibyśmy wziąć ze sobą dzieci więc impreza by się dla nas skończyła przed 22 ;-) poza tym jakby były upały a ja bym się musiała kusić w tych czarnych pończochach uciskowych to masakra...

Moje dziecię raczej po prawej stronie

Mycha ja mieszkam w Ashbourne ok 25 km od Dublina no i u nas też leje od rana i to dość mocno :-(
 
@Adrianna.em super widać [emoji3]
Moja siedzi tez po prawej stronie ... dobrze bo syn siedział po lewej i mam nieforemny brzuch to teraz mi się wyrówna [emoji12]

@Bea.ta zerknę i dam Ci znać co to za krem ale na pewno lipa :/

@Mycha07 a u mnie walczącej 20 lat z migrena kawa jest właśnie wskazana. Tabelki na migrenę nawet zawierają kofeinę i kodeinę zatem ... [emoji6]
Ja niskocisnieniowiec jestem wiec nie mam przeciwwskazań.

@pingwinek75 witaj i gratuluje dziewczynki [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wstałam bez humoru, bo znowu noc prawie nie przespana, już nie wiem co robić! A do tego miałam wrażenie, że brzuch mi się mniejszy zrobił, jakiś bezksztaltny więc już w ogóle zalamka. Ale położyłam się na leżaku na balkonie i po raz pierwszy poczułam ruchy dzieciątka, tak już całkiem wyraźnie [emoji7] coś pięknego! I już dobry humor na resztę dnia :)

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Dziewczyny wstałam bez humoru, bo znowu noc prawie nie przespana, już nie wiem co robić! A do tego miałam wrażenie, że brzuch mi się mniejszy zrobił, jakiś bezksztaltny więc już w ogóle zalamka. Ale położyłam się na leżaku na balkonie i po raz pierwszy poczułam ruchy dzieciątka, tak już całkiem wyraźnie [emoji7] coś pięknego! I już dobry humor na resztę dnia :)

p19uskjojbeqaxq5.png
Gratuluje czucia ruchów Zosi [emoji177] ja tez w tym czasie w pierwszej ciąży poczułam ruchy :)

Znalazłam na allegro i jest jeszcze teraz w promocji ;) może któraś będzie chciała ;)

Link do: MAXI DŁUGA SZYFONOWA SUKIENKA KWIATY FLORAL M559

3jgx43r8ceekwbv1.png

Kochana dziękuje! Powiedz mi proszę ile masz wzrostu? Nie wiem czy rozmiar s/m będzie na mnie dobry. A i jeszcze jedno - ta sukienka nie prześwituje za bardzo?
Okazało się dzisiaj, ze w lipcu mam w jeden weekend ślub jednej siostry ciotecznej i chrzciny syna u drugiej :p także potrzebuje jakiś kiecek :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry