reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziękuję :)

Katia niestety nie sieciowka, ostatnio nawet na fb mi się reklama z tymi sukienkami pojawiła. Wydaje mi się ze na allegro kupowałam. Ale to już ze dwa lata temu. Są jeszcze czarne i białe. Jak znajdę lub coś mi się wyświetli to dam znać ;)

My w lipcu rok temu braliśmy ślub. Oj co za to był za piękny dzień :) a przygotowania to sama przyjemność była :)


3jgx43r8ceekwbv1.png
 
właśnie też o czymś takim myśleć będziemy w przyszłości :) a to dużo mi nie pomożesz pewnie bo u mnie pewnie inaczej to będzie wyglądało cenowo i w urzędzie terminy itp. :(
Terminy napięte nam się udało załatwic na dzień kiedy chcieliśmy [emoji3] co do cen cena za całą uroczystość w urzędzie z tego co mi wiadomo jest taka sama w całej Polsce
o, super :) sam ślub robicie? skąd jesteś? ;)
 
Terminy napięte nam się udało załatwic na dzień kiedy chcieliśmy [emoji3] co do cen cena za całą uroczystość w urzędzie z tego co mi wiadomo jest taka sama w całej Polsce
tak tak, w urzędzie to są raczej jakieś niskie kwoty, bardziej o przyjęciu myślałam ;) bo tutaj to bardzo róznie jest
 
tak tak, w urzędzie to są raczej jakieś niskie kwoty, bardziej o przyjęciu myślałam ;) bo tutaj to bardzo róznie jest
Co do przyjęcia sale udało nam się załatwić po znajomości. Gotować ma ciocia znajomego więc też po kosztach.
Najdrożej wychodzą nas obraczki bo prawie 2000
 
@Mycha07

Moje migreny wynikają z bardzo niskiego ciśnienia, mój rekord i to w stresie to 80 na 60. Nawet gin każe mi pić kawę, bo boi się, że gdzieś na mieście zemdleje i dopiero będzie krzywda.
 
Ja mam równo otluszczony brzuch ;) więc nie mam tak jak wy bym widziała maluszka po którejś stronie. Jak leżę na brzuchu to wtedy czuje ze mam coś tam bo mnie lekko uwiera ale i tak jest to moja ulubiona pozycja do zasypiania. Ja dopiero co skończyłam 15 tydzien więc zdecydowanie za wczesnie na kopniaki no i do tego pierwsza ciaza wiec sobie troszkę poczeka... pewnie te moje głupie myśli spowodowane są tym że nic nie robię, tylko się lenie na dzialce całymi dniami a z psem to za dużo nie pogadam by odciągnąć źle myśli ;) ale dziś mam nadzieję będzie lepszy dzień. Do wizyty coraz bliżej:)

3jgx3e3k9n678rt6.png
To zabierz się za jakieś książki, seriale, nie będziesz miała czasu na myślenie :)
 
Podczytuję Was od czasu do czasu :) Jestem w 14tc, mam termin na 27 listopada - mogę dołączyć?
To będzie moje trzecie dzieciątko, i ze względu na wiek już ostatnie :) Robiłam test NIFTY (też tylko ze względu na wiek, bo usg super wyszło) i wyszedł prawidłowo, stąd też wiem, że będzie dziewczynka :)

A propos sukienek, na stronie mamadama.pl są super, tylko niestety cholernie drogie. Ja nie mam żadnej okazji specjalnej na razie, choć gdybym miała jakieś ważne wydarzenie rodzinne to pewnie bym tyle wyłożyła :) Właśnie oglądałam je przez pół godziny <3

Co do ciuszków dla niemowlaczka, bo widzę, że już robicie pierwsze zakupy, dla pierwszorazowych mam mogę się podzielić czymś, na co wpadłam dość późno, choć już przy pierwszym dziecku - starajcie się nie kupować niczego wkładanego przez głowę, tylko bodziaki i pajacyki rozpinane na napy abo zamek od szyjki do kroku/nóżek - jest mega wygodnie przebierać dziecko, które nie trzyma główki - no i robi się to dwa razy szybciej, niż jak trzeba dziecko podnosić, przekładać itd.
 
reklama
Do góry