reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzięki dziewczyny . Ja tez karmie przed troche bo by darła sie strasznie ale potem przed spaniem dokarmiam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dzisiaj chce z nią wyjsć na chwile bo chociaz mroźno pięknie słońce swieci . Troche powietrz jej sie przyda :-) zobaczymy jak zniesie polskie powietrze . Tutaj fajnie bo w domach ciepło u nas na Majorce zimno w domu :-) jedyne co to ma gile suche w nosie , u nas wilgotne powietrze to nigdy nie miała .
Załączam zdjęcie :-))) z bratem ...
1482319608-gvetfk.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć dziewczyny!
U nas dużo się dzieje. Tymon grzeczny jak aniołek - aż ciężko uwierzyć że niemowlak taki może być. Niestety katar go strasznie męczy już od tygodnia.

Starszy za to daje mi w kość niesamowicie. Rozwalił mi telefon, więc byłam odcięta od neta, teraz mam nowy wyświetlacz, ale zbyt wiele czasu na forum nie mam. To taki typ lobuziaka, już jako niemowlę dokazywal strasznie. A dzisiejszą noc spędziliśmy na sorze. Na szczęście wygląda na to że wszystko ok, ufff.

Wpadłam do Was teraz z życzeniami bo nie wiem czy uda mi się tu zajrzeć jeszcze przed świętami: wesołych, rodzinnych świąt dziewczyny! :-)

(aaa i polecam Wam serdecznie na czas świat odciąć się od internetu - ja miałam wymuszona dłuższą przerwę ze względu na ten rozwalony wyświetlacz i powiem Wam że taki reset dobrze robi :-) a święta to akurat taki czas, który sprzyja byciu tu i teraz z bliskimi, nie online)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Hej, dawno mnie nie było
Czasu mało, ale jakoś daję radę :) Był kryzys 5-dniowy, ale daliśmy radę - mała nie spała wtedy w ciągu dnia i ciągle ryczała, że coś chce. Potem odkryłam, że chce ssać, a jak ssie moją pierś to ciągle leci jej mleko i się denerwuje, bo tego nie chce, więc smoczek był rozwiązaniem.
Chciałabym Wam życzyć radosnych Świąt Bożego Narodzenia (wiadomo, że będą wyjątkowe) oraz Szczęśliwego Nowego Roku!! :)
 
Oj mało nas już tutaj. Ja zawsze przy kp wchodze na forum. Od jutra swiateczne wypieki. Pierogi zrobilam i zamrozilam. Dzis kopytka na obiad. Tylko chodze z hybrtda na jednej rece bo czasu brak na druga. idezwijcie się jak tam u Was przed świętami

13.10.2016 córcia
 
Hej, co z Wami? Tak zajęte maluszkami? Mamy już nowe zamknięte forum? Coś mi nie działa?
Aż trudno uwierzyć że w tym wątku nic się nie dzieje

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ja jeszcze w Polsce ale z sercem na ramieniu bo cała rodzina z katarem łącznie ze mną. Tylko mała jeszcze nie . Boże moze sie nie zrazi :-((((


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry