reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Ja mam viburcol w kropelkach . Smak jak woda . Daje 5 kropli ale generalnie tak na oko :-)
Słuchajcie niemowlaki wszystkie maja takie duże głowy ? Nie jakoś strasznie ale mam wrażenie ze jej urosła głowa. Oczywiscie przeczytałam wszystko w necie i zamarłam ... acha ... dajecie witaminę D? Ciagle zapominam jeden dzien daje drugi nie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Szczęśliwego Nowego Roku!

Ewa witaminę D podaje. A co do główki to niemowlaki z reguły mają duże główki, chociaż ja też się boję jak widzę jak mu ona rośnie (ale u nas obawy są uzasadnione)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
U nas z kolei mamy mała główkę która słabo rośnie. Ewa ja tez zapominałam czasami o witaminie D ale przypomnienie zrobiłam w telefonie bo dzieciątko bardzo potrzebuje tej witaminki.
 
Koalka nic sie nie martw , moj pierwszy syn miał zawsze mała głowę , do dzisiaj a ma 9 lat . Taka uroda :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie też wszyscy mówią że to nie może tak być że ona ciągle krzyczy albo nie śpi w dzień prawie wcale. Przecież takie dzieci jedzą i śpią. I mówią że musi ja coś boleć. A ja się wtedy czuję jakbym specjalnie dziecka do lekarza nie chciała zabrać. Już sobie sama wkrecam ze może to jakiś problem z laktoza czy coś [emoji52]
Viburcol bez recepty 26zł zaplacilam. Raz już podałam w sylwestra właśnie. Rzeczywiście w ciągu pół h zasnęła.
Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
My codziennie rano nosek czyścimy frida ale wcześniej psik do noska wode morską i elegancko wszystko schodzi. Moja koleżanka ma córeczkę co prawie w ogóle nie śpi. Płacze i wierci się non stop. Dziewczyna zalamana. Już zmienila mm na to z apteki ale i tak dalej płacze. Chodzi po lekarzach niby wszystko ok ale wydaje mi się to jednak dziwne ze dziecko placze bez powodu non stop?

13.10.2016 córcia
 
reklama
Ewa mały ma poszerzana komorę mózgowa - z tego może się nawet jeszcze wodoglowie rozwinąć, więc żyjemy teraz od wizyty do wizyty.

Emalkadream haha mi też tak mówili przy pierwszym dziecku, że coś jest nie tak skoro tak mało śpi. Bzdury. Tymon ogólnie lepszy pod tym względem, bo jak nie śpi to ładnie się rozgląda, grzecznie leży (chociaż ostanie dni ma takie ze co go próbuje odłożyć to ryk - mam nadzieję że to przejściowe)

Firana może pozycja jej nie pasuje, albo potrzebuje więcej przytulania?



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry