reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

A ja mam pytanie o pępek. Czy u Waszych dzieciaczków ma on normalny kolor? bo moja Z. Ma taki lekko czerwono brązowy. Na pewno ta skóra nie jest normalna tylko jakby lekko przekrwiona? Psikacie jeszcze Octeniseptem?

13.10.2016 córcia
 
reklama
firana ja psikam bo mimo ze odpadł bardzo szybko to środek sie ślimaczył.
Teraz tez dalej brudzi mi na żółto ubranka. Moze skorka wokół u Ciebie jest podrażniona? Bo rozumiem ze w środku jest ok?
 
Firana a suchy on jest? U nas jest normalny ale na Twoim miejscu zadzwonilabym do poloznej czy do przychodni i zapytała czy takie coś może wystąpić...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Tzn. Pepus jest suchy i wokół nie ma podrażnienia. Hm jakby to określić. Po prostu jest przebarwiony na ciemny brązowy coś jak nasza pręga na brzuchu w ciąży :)

13.10.2016 córcia
 
Dziewczyny przepraszam nie moge odnaleźć tematu szczepionek. Czy macie problem z zakupem 5w 1? Infamrix ibv+ hip? W hurtowni ponoc juz nie ma.Co robicie? Decydujecie sie na 6w1
 
Firana to może ma takie znamię... a to od początku jest? Nie wiem co to ale jak to przebarwienie to na spokojnie zapytalabym przy najbliższej okazji lekarza ale psikac myślę że nie ma sensu...

Basienka wszędzie jest duży problem z tymi 5w1, u mnie w przychodni powiedzieli od razu że tych mam nie brać... ja akurat szczepie tymi na Nfz ale dziewczyny które chciałby skojarzone raczej wybierają w takim wypadku 6w1...
Wysłałam Ci wiadomość prywatną jakiś czas temu[emoji6]

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Basieńka 5w1 nie ma w całej pl, u mnie mówiła ze cos maja ale dla wcześniaków i specjalnych przypadkow, ja myślałam ze Basię szczepilam 5w1 a okazało sie ze 6w1. Mysle czy Izie tez to 6w1 (produkowane przez glaxo) czy te darmowe, sama nie wiem... Izie chce dodatkowo pneumokoki podać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry