reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Jeśli chodzi o przyrost to u nas w pierwszym tygodniu po wyjściu ze szpitala było 30gr na dobę i położna mówiła , że to przyrost książkowy , w drugim już wyszło ponad 70 i stwierdziła żeby nie ograniczać w żaden sposób karmieŃ bo to sprawa bardzo indywidualna.

Koalka podajĘ Docoflor bo mały prężył się i miał prolamy z brzuszkiem i tym samym ze spanieM. Przeszło mu to po wyeliminowaniu mleka z mojej diety ale pozostały zielonkawe kupki z domieszką śluzu. Wczoraj nam położna zaleciła podawanie Dicofloru po 5 kropli bo podobno dzieciom z cesarskich cięć brakuje w brzuszku odpowiedniej flory bakteryjnej. Dzieci urodzone SN nabywają jĄ przechodząc przez kanał rodny matki. Faktycznie jest progres po podaniu kropelek bo Krzyś kupki robi dziś już tylko żółte.

Kurcze- chciałabym zacząć ćwiczyć i wziąść się za siebie w końcu ale boją się trochę bo to jednak było 4 cc.Sexu np. gin. zakazał mi przez 2 bite miesiące. Na razie ćwiczę na szmacie,odkurzaczu i mopie-;-) ;) codziennie po godzince Plus spacerek minimum 1,5 godz. ale efekty marniutkie tego mojego pseudo wysiłku fizycznego.
 
Joasia, mama czwórki dziękuję za pocieszenie co do wagi[emoji6] z Niko to nawet nie wróciłam do wagi sprzed ciąży a przytylam niewiele więcej także teraz wydało mi się to nienormalne[emoji2]
A morfo faktycznie dobrze byłoby zrobić choć wcześniej miałam caly czas dobra a czułam się też źle... zobaczymy..
Za chwilę będzie u mnie położna to też jej zapytam...

Koalka a co położna mówiła na taki przyrost wagi?

Co do żółtaczki u nas sprawdzają takim urządzeniem jak termometr bezdotykowy.. teraz mała nie miała w ogóle ale przy starszym w szpitalu kazali mi jak najczęściej przystawiac do piersi...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Mamo czwórki katar wodnisty poszlo juz w ruch moje mleko i masc majerankowa i odciaganie, mam nadzieje ze dzis w nocy będzie lepiej

Eh wy o wadze a ja mam taki apetyt dziewczyny ze szok. Najgorsze że duzo słodkiego podjadam i zamiast troche schudnac zaraz zacznę tyć

Dzisiaj na poprawe humoru zrobilam sobie paznokcie pierwszy raz od porodu :)

Tez tak macie ze czujecie sie jak przezute i wyplute? Ja na nic sił nie mam. Malo czasu spedzam z Julkiem bo karmie małą albo cos ogarniam. Na szczescie jest b i cale popoludnia sie z nim bawi. Problem w tym, ze przywyklismy bo jest w domu od 24 .10 czyli już miesiac a w sobote rusza do pracy i to na popoludnia a ja zostaje z dwojka.
Pytanie do podwojnych i wiecej mam jak sobie radzicie lub zamierzacie radzic z odprowadzaniem lub odbieraniem starszakow ze zlobka/przedszkola? Ja jestem przerazona tym jak to ogarne..

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Ja Was w ogóle podziwiam jak dajecie radę z dwójką dzieci czy więcej. Mi z jednym brakuje doby. Dzisiaj Pola zamiast zjeść i iść spać, je marudzi trzeba pobujac itp i tak schodzi 2h zanim ja coś ogarnę to ona zaraz jest znowu gotowa do akcji. Mój mąż dziś wrócił do pracy. Na szczęście jest moja mama to chociaż mam co jeść. Jak ona wróci do siebie to chyba z głodu padnę [emoji47]

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Gaga :-( Musi byc lepiej ! Moze to przejściowy stan, dzieciaczek musi powolutku dojść do siebie. Bądźcie dobrej myśli. Pewnie nie możecie odwiedzić swojego Maleństwa?
 
Gaga :-* kciuki za synka i oczywiscie bede pamietac o nim w modlitwie... ja podobnie jak Koalka mysle ze to przejsciowy stan i wszystko powolutku bedzie wracac do normy. Najwazniejsze ze operacja sie udala!
 
reklama
Gaga myślami jestem z Wami.

Czy tylko moje dziecko ma alergię na kąpiel? Dostaje takich spazmow że kąpiel trwa minutę Góra dwie. Uspokaja się dopiero jak je.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Do góry