reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Kliska najlepszego :)

Basia macie smoka ? Moze to kwestia tego ze dziecko zamiast jeść cyca smoka ?

Piszecie o kropelkach windach i innych ale to normalne ze dzieci sie prężą .. tu maxie art Link do: „Moje dziecko krzyczy, gdy chce zrobić kupkę – jak mu pomóc?”
Swoją droha nie robi sie juz masażu brzuszka tylko stop ale na to nie znajdę nic ...

Resztę nadrobię pózniej buziaki


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Aob - byłam dziś z Tymonem u neonatologa i tadam: pochwalił mnie za dietę "jem wszystko". Starszy gościu, mówi że powinno się jeść tak samo jak w ciązy i ze "dieta matki karmiącej" to chory wymysł. Będę miała dodatkowy argument dla tych którzy mnie ostro krytykują za takie podejście :-)

Basienkaaa mi dziś lekarz powiedział że mały powinien w nocy przespać 6 godzin. Na cycu budzi się co 1,5 (chociaż czasem się zdarzy do 3). Jak dostał mm wieczorem kiedyś to spał 5, więc mieszankę traktuje jako ratunek na wypadek jakbym już podała ze zmęczenia.
A karmimy się zwykle ok 30 min.

Skrzat ja pierwszy raz zostawiłam małego jak miał tydzień i to na calutki dzień (byłam wyciągnąć szwy i pół dnia spędziłam w szpitalu, a potem jeszcze USC, gin, becikowe, zgłosić do ubezpieczenia - wszystko trzeba było załatwiac :p)

Ok, reszta później bo już mnie dzieci potrzebują :p


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Karosznurek - to dziwnie że masz przelew bez decyzji :-) do mnie dzwonili że mam przyjechać odebrać decyzję i mam przyznane 500 od listopada, za te kilka dni października nie, ale to może też zależy od tego kiedy wniosek złożony, ja złożyłam w listopadzie.

Basienkaaa o bujaczku jeszcze nawet nie myślę. Leży gdzieś zakopany u rodziców na strychu :p

Kliska ja przy pierwszym dziecku miałam mega obolałe sutki aż płakałam jak mały chwytal, a potem jakąś masc zaczęłam używać i to chyba uratowało nasze karmienie bo już naprawdę nie wytrzymywalam.

Karosznurek mój też dźwiga główkę, mnie to cieszy bo starszy syn miał z tym problem :-)

Priinceseczka Tymon ma czasem usztywnione kończyny tak że ciężko się ubrać, ale on faktycznie ma problemy z napięciem miesniowym.

Gaga ojej, a wiesz już kiedy operacja? Trzymajcie się!
Już doczytałam. Dawaj znać.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Gaga modlę sie za Waas. Bedzie dobrze!!!!
Emka mamy smoczek Ale niechętnie ssie- tyko przy usypianiu. Ale czuje ze jest progres
Weszlam sama na wage, a potem dolozylam se dziecko....i chyba jest coraz lepiej . w pt wizyta wiec polozna moze potwierdzi:-)
Maledecuda dobrze wiedzieć:-)
 
No właśnie nie :o , pytam czy może pójść gdzieś sprawdzić a ona że nie ma potrzeby , że przy kp tak może być ..

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
Iza jesli maluch zolty to duzo dawaj picia. Niby dzieci na piersi nie musza byc przepajane ale przy zoltaczce przepajanie mega pomaga.
Ostatnio mowilam bratowej meza ze u nas przy wypisie wynik zoltaczki byl 11.5 i wyszlosmy to ona powiedziala ze jak ich cora miala zoltaczke to.wypis byl dopiero wtedy gdy wynik sprowadzil sie do jednej cyferki.

Gaga-myslami bede z Wami. Napisz szybciutko tu do nas. modlitwe masz jak w banku. Trzymajcie sie i duzo sily Twojemu maluszkowi zycze!!!
 
reklama
Gaga trzymam kciuki za małego mocno zaciśnięte i modlić się będę żeby wszystko się udało , nasza Zuzia miała cewnikowanie dziś ...

Mamo 4 ta wysypka jest dziwna u niego , właściwie mało wysypkowa ani pokrzywka mam bardziej jak przebarwienia skóry płaskie czerwone , zastanawiam się czy to nie reakcja na ciepło i wysiłek ... kilka razy w ciągu dnia się pojawia i znika
 
Do góry