reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dobry wieczór trochę nadrobilam i widziałam ze pytalyscie o nas
Sebastianek nie ma szans wyjść przed operacją do domu bo podają mu prostin dozylnie, czekał na miejsce w prokocimiu i dziś się jedno zwolnilo i udało się wskoczyć na to miejsce. O 12 został przewieziony i wiem tylko tyle że jego stan popołudniu był stabilny i był lekko wspomagany powietrzem przez ten wąsik. Nie był jeszcze badany przez specjalistę z kwalifikacjami do podejmowania decyzji o operacji. A tu już na ujastku wybadali że wada jest troszkę inna niż ta co zakladali.
Ja jutro wyjdę to pojadę do niego to może będę wiedzieć coś więcej.
 
Pozdrowienia dla wszystkich cioc trzymających kciuki:*
 

Załączniki

  • IMAG0151_1.jpg
    IMAG0151_1.jpg
    447,4 KB · Wyświetleń: 120
Gaga daleko będziesz mieć do Sebastianka? Widzę, że czekają Cie maratony jak i mnie. Oby te nasze chłopaki wyszły z tego cało i zdrowo.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Karosznurek ja teraz akurat mam zestaw d + k więc tak podaje, potem będe już tylko d.

Milagoros dzięki :-)

Firana ja mam teraz duża brzydka blizne, ale przypuszczam że to przez problemy przy porodzie. Po pierwszym cięciu miałam ładna mała kreseczke na środku, która niestety z czasem się rozjechala i zrobił się paskudny bliznowiec. Teraz smaruje jakimś chińskim żelem na blizny, ale rozglądam się za czymś sprawdzonym.

Emalkadream wydaje mi się że to często tak bywa, na obchodzie pytali czy tak się dzieje, ja tak akurat nie miałam, za to przez chyba 3 dni męczył mnie kujacy ból pod zebrami - jak się okazało to gazy w jelitach. Uratował mnie espumisan :p

Joasia - jejku biedne maleństwo... Ze tez takie osoby zostają "matkami".

Milia - dziękuję, też mam taką nadzieję.
Bałam się bardzo jak to będzie z 2, bo starszy jest bardzo żywym dzieckiem i takim nieuwaznym... Jak karmie małego, to rzeczywiście czasem rozrabia w innej części pokoju tak że muszę przerwać i go uspokoić, ale ogólnie jest super starszym bratem. W stosunku do innych osób bardzo nieostrozny, czasem jak mnie czymś uderzy przypadkiem to masakra, a do małego delikatnie podchodzi, glaszcze, przytula, całuję ale z takim wyczuciem że aż się dziwimy że tak potrafi. Jak mały płacze to starszy od razu mnie ciągnie i wola "dzidzi am" chociaż przez pierwsze 2 tygodnie bal się o maluszka strasznie i na płacz reagował płaczem (z takim przerażeniem że nie wiadomo było którym się zająć) więc szczególnie w nocy miałam koncetowanie niezłe :p

Joasia, Gaga - zdrówka dla maluchów i dużo siły dla Was! :-*

Joasia haha jakbym o mojej mamie czytała :p

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Joasia z domu to będzie ponad 50 km :/ ale mój ma kuzyna który mieszka nie daleko szpitala gdzie jest mały i powiedział że bez problemu mogę tam nocować jakbym chciała. Twój Gabryś na pewno szybko wyjdzie do domku:)
 
Gaga trzymam kciuki za Syneczka. Napisz proszę jeśli chcesz jaka wada wyszła, bo pisałaś ze inna niz podejrzewali? Najlepiej faktycznie niech dzidziuś zostanie w szpitalu bo dzieciątka sercowe sa podatne na infekcje i dla nich ciężej wychodzić z ewentualnej choroby. Tu maja Maleństwo pod kontrola przynajmniej.
Masz dostęp do dziecka cały czas? Jak sie karmicie?
 
Mleko rusza. Dziś już całkiem całkiem tylko 10ml dokarmilam.

Mała zdrowa, zoltaczki brak, waga spadła do tej pory tylko 240 może już dziś zacznie rosnąć czy tam stanie w miejscu.

A dziś inny gin powiedział że wyjdziemy raczej w niedzielę bo leki które biorę mogą povarszac gojenie się rany i chcą obserwować. A wczoraj mówili że wypis w sobotę [emoji22] zwariuje tutaj zwłaszcza nocami.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
reklama
Koalka ma przełożenie tętnic czyli to co powinno wychodzić z prawej wychodzi z lewej a to co lewej wychodzi z prawej. Ja dopiero dziś wychodzę, mam mieć wypis ok 13 więc jak wyjdę to tam pojadę i się dowiem jak to wszystko wyglada. Co do karmienia muszę dopytać czy można mu przywozic mleko bo jak nie to będę odciagac i mrozic. Czuję że mam mleko
 
Do góry