reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

No Kliska gratulacje:) szybko poszło!!!!

My dziś byliśmy u rodziny, wlasnie wróciliśmy, Basia bawiła sie z kuzynka, trochę sie nam zasiedziało [emoji18]

Kejti niefajnie z tym spojeniem, dobrze ze w poniedziałek sprawdzisz.

Ivi i jak?

Karosznurek, Koalka ech te dziady! Dzielne z Was dziewczyny:)

Mnie tam czasem zaboli cos jak podnoszę nogę do góry, ale nie jakoś dramatycznie.

Ostatnio mi koleżanka mówiła ze jej przyjaciółka rodziła w Szwecji, tam to jest dopiero cyrk. Poród zajął jej tydzień, najpierw chodziła z rozwarciem na 4 cm bo nie miała regularnych skurczy a oni nie podają oksy i odesłali do domu a jak odeszły jej wody po 4 dniach to powiedzieli ze ma jeszcze 2 dni na poród i nadal nie wywoływali skurczy...i tak urodziła po tygodniu. Tam sie nie przyspiesza w żaden sposób porodów jak nie ma ku temu wskazań lub zagrożenia... tylko czekają aż natura zadziała.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skrzat to co w tej Szwecji to niezły bałagan ,czyli u nas jednak jeszcze nie jest tak najgorzej ☺
Ja mam problemy z kp maly niby chętnie by jadł ale to zajmuje godzinę a on i tak za moment taki głodny az się trzęsie a ja muszę to wsadzac pod lampy:unsure: masakra daje mu później mm bo inaczej nie ma opcji. Mnie sie robią stwardnienia troche odciagac teraz zimne okłady jednym słowem stednio:oo2:
 
Basienka, ja tteż myślałam, że mam czas, ale w środę ginekolog powiedziała, że coś mało tych płytek krwi, zleciła badanie w innym laboratorium, wieczorem jak wróciliśmy do domu to poszłami krew z nosa i nie mogłam jej do ok. 4 zatamować. Na drugi dzień rodzinny i ppokazałam mu ten wynik mmorfologii, zlecił powtórkę. Na drugi dzień znów morfologia i jeszcze takie bbadanie płytek na jakiś cytrynian. Wyszło, że 80 tys, wiec ddostałam skierowanie na oddział patologii ciąży.
Nie mieli miejsc, więc mnie na poniedziałek chcieli.
Joasia, w sumie to 2 razy z przerwą na zakupy w centrum handlowym (uznałam o 18 w piątek, że ttrzeba iść na spacer). Mąż nie do wypożyczenia xD Ale pprawdą jest, że wsparcie drugiej osoby dużo daje :)
 
Mój chciał wczoraj coś pobzykać, ale powiedziałam mu, że nie ma szans. Ja rodzic w nocy nie chce. Z resztą byłam wymęczona poprzednią nocą i widać, bo spałam aż do teraz.
Dziś pewnie na jakieś szlajanie po galerii się wybierzemy, o ile fizycznie dam radę, bo z tym przez ten opadnięty brzuch coraz gorzej.

Pterusińskej coś nie widać. Pewnie tuli maluszka.

Jestem w 40 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Milagros nie powinno być skrzepow jak i krwiaka tez nie ...

Dziewczyny na poprawę humoru ;) przed urodzeniem Antka mimo że miałam dużo różnych kosmetyków dla niego skusilam się jeszcze na Nivea płyn do kąpieli fajne z papka wygodne , kapslam w nim małego i powiem że wcale się nie pienil wczoraj dopiero przeczytałam etykietę ze to aksamitne mleczko do ciała nie do kąpieli hahaha
 
Hej.

Kliska- gratuluję serdecznie. Jak cukry u Ciebie i Maleństwa?

Nie miało kiedy tylko właśnie teraz dopadło mnie przeziębienie.:crazy: Głównie katar mi dokucza ale to i tak męczące strasznie.
Mam nadzieję , że maluch będzie ładnie cycał i go nie zarażę.
Do szpitala Mam się zgłosić do 12 więc jeszcze troszkę czasu z dzieciakami mi zostało.
 
Mamo 4 juz dzis do szpitala? Myślałam że jutro [emoji5] boję się razem z Tobą. Ale musi być dobrze.

Też myślę że pterusinska już po wszystkim.

Kejti daj znać jak po nocy.

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Keejti to krwawienie nie u mnie a u Ivi[emoji6]

Ivi i jechalas sprawdzić na ip? Może to po tyć lekarstwach...

Kliska serdeczne gratulacje! [emoji2]

MartiniM mój też był taki nie najedzony ale to się później unormuje.. dobrze że jakoś sobie radzisz[emoji6]

Joasia mi poród w nocy odpada ale tylko że względu na problem z opieką dla Niko...

Linka haha a to dobre[emoji23] dwa w jednym masz[emoji23]

Mama czwórki to już dziś jedziesz? Powodzenia[emoji10][emoji10][emoji10]

Jestem w 41 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
reklama
Mamo-czworki powodzenia! Może jeszcze do tej 12 jakąś inhalacje czy coś sobie zrób.

Ivi mam nadzieję, że już w porządku.

A my teraz po "wlewie" [emoji23][emoji23][emoji23] po obiedzie na galerie o ile Zu nam wcześniej nie zaśnie. Ale mam plan wciąć wózek to może w nim zaśnie, bo znając R. na Tule nie na się namówić, ale ją też wezme w razie W.

Wypiłam dziś kawę pierwszą od paru miesięcy, bo co rano tylko wącham i patrze jak R. pije. Mam tylko nadzieję, że migreny od tego nie dostanę.

Jestem w 40 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Do góry