reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Pewnie maleństwo słyszy ale czy się jakoś faktycznie boi....w aplikacji ostatnio nam przyszło że dzidziuś może się bać głośnych dźwięków.
Milagros mój też często mówił, że czegoś nie zrobi bo nie potrafi a teraz nawet wc i łazienkę sprząta, żebym tylko nie wąchała tych środków chemicznych :biggrin2:
Aob haha powiem Ci że dobrze mi z tym, bo dba o nas, że hoho, aż czasem mnie to drażni takam zołza:-D
 
reklama
Mojej przyjaciółki brat cioteczny wziął udział w tym programie TVN co pary nie znając siebie biorą ślub :) i dzisiaj napisała że pierwszy odc na początku września :) śmiesznie bedzie oglądać kogoś kogo się zna[emoji14]

jestem w 27 tyg ciąży
 
Witam się po urlopie, mam nadzieję, że dam radę być częściej :) Przez kilka dni doczytywałam :D
Nic nie odpoczęłam, Małgosi idą zęby, płakała, mało spała, nie chciała jeść nic oprócz mleka, no i bunt wózkowy, więc tatuś ciągle na rączkach... Teraz mąż jeszcze do wtorku w domu, a potem to nie wiem, kto będzie ją nosił...
Mi już ciężko strasznie, mamo czwórki zazdroszczę jedynie 2 kg, ja już mam 8 na plusie...
Właśnie objadłam się chipsami bananowymi i niedobrze mi :( A na wieczór mam borówki z jogurtem :)
 
Koalka :-D chcialabym byc w 30 tc :-D poki co u mnie 27+6 dni z usg jedynie co wychodzi 30 :-) no i taka porabana ta rozbierznosc ale gin mowi ze w pazdzierniku pojde na porodowke. Juz dwa razy to mowil, wiec listopadowka raczej nie zostane :-)

Aob-nie chce mu sie to po pierwsze a po drugie traktuje to jako zbedny wydatek. Ja najchetniej wywalilabym mebloscianke na jakis fajny pakowany reagal. Kiedy ja wybieralismy bylismy przed slubem i i wtedy nie patrzylismy na to aby byla pakowna a teraz czlowiek uczy sie na bledach. Opylilabym ja na olx gdyby nie to ze to pamiatka po moim dziadku bo on nam dal na nia kase. Tylko to mnie powstrzymuje:-) mam w niej 4 takie male póleczki gdzie stoja butelki z winem z naszego wesela i tak pomyslalam ze butelki pojda na strych a na tych poleczkach beda kosmetyki dla malego jak sie urodzi. Akurat lozeczko bedzie stalo kolo mebloscianki. Moj oczywiscie nie wie o moich zamiarach wyniesienia wina, ale sie dowie kiedys jak wroci z pracy :-D bedzie mialczał ze wieś zrobilam ale mowi sie trudno :-D
 
Ostatnia edycja:
Milia może Gosi wyjdą do tej pory ząbki i "wróci do siebie"...

Priinceseczka Ty już jesteś listopadowa i zawsze nią będziesz [emoji2] nie ma![emoji6]
Co do poleczek to przy Niko też miałam taką polke co stało wszystko na wierzchu - dla małego ale to w sypialni gdzie nikt raczej nie wchodził [emoji6] teraz nie mam gdzie tak nastawiać hehe [emoji2]

Iza całkiem inaczej ogląda się kogoś znajomego hehe [emoji2] a zdradz nam final? [emoji6]

Dziś poczytam bo jest wcześniej niż wczoraj i już wylaczam BB i cała resztę [emoji6]

Miłego wieczoru[emoji2]
 
Hej dziewczyny.
Wybaczcie , że tak na szybko i tylko o sobie ale denerwuję się trochę. Teściowa choruje na cukrzycę więc ma glukometr. Od czasu do czasu mierzę sobie cukier dla świętego spokoju. Moja babcia i mama miały cukrzycę, dodatkowo moja nadwaga więc ryzyko mam podwyższone. Do rzeczy: mierzyłam cukier wczoraj i dziś na czczo i 2 razy wynik wynosił 95 -ponad dwanaście godz. po posiłku. Nie wiem czy mam się czym martwić, czy nie. Wszędzie są podane inne normy. Wg Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego norma to 90. Jakie mialyscie cukru na czczo podczas robienia krzywej? Miała którąś taki wysoki?
 
reklama
Mama czwórki, ja miałam prawie 94 i kazala mi iść na glukozę 75 w 13tyg. Mówiła tak jak Ty ze norma dla ciężarnej to 90. Później przy wypiciu za 1razem miałam na czczo 82, a za drugim razem 68 chyba.

Ale czytałam ostatnio że żeby stwierdzić cukrzycę ciążowa trzeba przy tej krzywej 3pkt, przekroczyć krotys z punktów ale wydaje mi się że normy były tam wyższe. Zaraz Ci tego poszukam :)

Mama4 wysłałam Ci w wiadomości ;)
Robilas obciążenie glukoza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry