reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Katerineczka moja dupka w dół a też tak drapie :)

Chociaż teraz to mam wrażenie że jest wszędzie :)
Kejti ten laser z Philipsa?

Princeseczka kciuki za bratowa :)


Dziewczyny ja potrzebuję pomocy, coś mnie łapie, boli ucho i gardło? Co mogę na to ? Na gardło to wiem ale ucho? :( Boli przy przełykaniu :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mama czwórki ja cukier miewam niski w dolnej granicy raczej a normy niby normalne czyli do 90 ale może pojadlas dżin wcześniej za dużo słodkiego? Może poobserwuj jakiś czas cukry po posiłkach i z rana, zanotuj i pokaż lekarzowi... a ja tez robiłam w 23tc bo tak mnie gin wysłał...

Linka współczuję [emoji20]

Priinceseczka trzymamy kciuki za bratowa[emoji6]

Katerineczka ja dopiero raz czułam czkawkę a i z Niko nie miałam za często także mi to nie przeszkadza[emoji6]
Ja dużo spaceruje ale wolę to niż bieganie po mieszkaniu za mlodym... taki nieznośny się zrobił [emoji58]

Keejti ja szczepilam tylko obowiązkowymi na Nfz i już póki co mamy wszystkie zaliczone a kolejne na 5 czy 6 lat... u nas też byly opóźnienia ale nie dałam szczepić tydzień po tygodniu tak żeby organizm trochę odpoczal (?) To trzymalam się przerw te 6tyg... tyle jest teraz zamieszania ze szczepieniami... najlepiej sama wiesz co jest dobre dla Twojego dziecka...

Milagros bidulka zdrowiej szybko [emoji10] nie pomogę z uchem.. wiem ze cos sobie ludzie wkładają ale czy to można w ciąży i na ile pomaga nie wiem[emoji20]

Mnie tak dziś kręgosłup bóli że juz nie wiem jak lezec.. i w ogóle zaczynam bardziej odczuwać ta ciążę...

Miłego wieczoru
 
Dawno mnie nie było, ale mieliśmy goscia i krucho z czasem było. Chrzestna mojego synka przyjechała na kilka dni pobawić sie z małym.
Kejti jaki depilator kupiliście? Tez przymierzam sie po ciazy do zakupu ale nie mam pojęcia ktory wybrać, zebym była zadowolona.
Kiedyś zrobiłam sobie po kilka sesji ipl na nogi, pachy i bikini. Nie pozbyłam sie owłosienia w całości, pozniej normalnie używałam maszynki, ale przez dwa trzy lata tych włosków miałam naprawdę duzo mniej i tak szybko nie odrastaly. A teraz znowu busz.
Linka ciaza jest przeciwwskazaniem do depilacji laderowej, nawet tej ipl.
Katerineczka ciemne włoski+jasna karnacja sa idealne dla lasera. Przy ciemnej karnacji jest ryzyko poparzenia, a wiec musi byc ustawiony na słabiutka moc.
Mama4 wczoraj robilsm glukozę i norma rzeczywiście do 90 dla ciężarnych. Podpytaj swojego lekarza, moze każe Ci powtórzyć test obciążenia.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Remingtona ;) i odnosnie depilacji w ktoryms watku bylo o podraznieniach mi kiedys gin polecila odkazac i zawsze po psikam octaniseptem i żadnych podraznien wiec polecam

Princeseczka ale szybko!

A ja sobie wymyslilam ze zrobie sobie sama henne jutro chyba kupie i sprobuje brwi a siostre poprosze o rzesy.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Princeseczka. Gratuluję ciociu :) a na kiedy bratowa miała termin?
Linka. Ja robiłam nogi laserem w gabinecie 5 lat temu i maszynki uzywam tylko raz na dwa miesiące zeby podgolic pojedyncze jasne włoski. Przed depil. Mialam duzo czarnych grubych. Ostatnio zaczelam robic bikini i w planacb mialam pachy no ale musialam przerwać bo ciąża. Dokoncze zatem później.
Czkawka dzidziusia w brzuszku? To az tak się czuje? Nieźle

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika tak oczywiście masz rację źle się wyraziłam chodziło mi właśnie o ciemne włoski. Bo ja np mam bardzo jasne i powiedziała mi babeczka ze efekty nie są tak spektakularne jak przy ciemnych właśnie.

Milagros powiem ci co sama stosowałam ale nie było tego za wiele. Lekarz zalecił mi picie wody z cytryna w dużej ilości, a ucho z zewnątrz smarowalam rozgniecionym czosnkiem, wiem wiem straszny zapach ale jak boli to człowiek się już wszystkiego chwyta. Dodatkowo ciepły okład lub zimny zależy co ci ulgę bedxie przynosić bo i taki i taki wariant znalazłam. Przed ciążą moim głównym wspomagaczem były zmiete w palcach i wlozone do ucha liście geranium, i chociaż znalazłam artykuł ze po 5 piątym miesiącu można stosować to nie zdecydowalam się.

Kejti zaraz spojrzę :)

To widzę ze moje dzieciaki takie czkawkowe :) niko po urodzeniu jeszcze tez miał często :)
Firana nie pomyślisz tego z niczym. To takie rytmiczne podskakiwanie, tylko ze to takie dziwne uczucie jak dla mnie bo Mały jest głową w dół i czuje to bardzo nisko.

Nika wspolczuje tego ciśnienia :( byleby nie cholestaza, ale tak jak mówisz zawsze lepiej ze juz mniej czasu zostało

Dziewczyny czy slyszalyscie ze jest nagonka na szpitale ze za dużo cesarek i podobno zaczęli podważać opinie specjalistow i każą próbować naturalnie? ? Jakoś zaczęłam się bać, nie wyobrażam sobie rodzic naturalnie, ja arytmia mały arytmia....skierowanie mam no ale z tego co widać co z tego. ..

Linka no tak to jest dobry argument przemawiający za domowym laserem :)
 
Ostatnia edycja:
Kejti ja hennę robie sama od kilku lat, raz na jakiś czas tylko pójdę do kosmetyczki. Polecam hennę żelowa refectocil, wodę do rozrabiania tez tej samej firmy. Kupisz sklepach fryzjersko-kosmetycznych, albo na Allegro z pewnoscia duzo taniej.. Te takie zwykle ze sklepu to badziewie.

1470865492-pr2wnz.jpeg


A u mnie dziewczyny niestety cisnienie rosnie ... Myślałam, ze ta ciaze mnie ominie ten problem, ale chyba nic z tego. Od wczoraj jestem na lekach. W tamtej ciazy udało sie 20tygodni wytrzymać z takim wariujacym ciśnieniem, teraz zostało mi 15tyg do konca wiec moze nie bedzie tak zle. Narazie tylko cisnienie mam wysokie, białka w moczu nie mam, obrzęków takich jak w tamtej ciazy tez nie.

Poza tym mały wariuje, fika koziołki, raz mnie kopie gdzies na dole, raz na gorze.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Katerineczka dziękuję, a Słyszałaś o wodzie utlenionej do ucha i zatykać Wata? Bo nawet coś takiego słyszałam żeby na noc tak zrobić + opaska na uszy wtedy na noc bądź czapka żeby wygrzac...

Katerineczka ja nic nie słyszałam o tej nagonce...

Mi ostatnio brzuch tak podskakiwal ale na czkawke wydaje mi się że za małe odstępy między podskakiwaniem brzuszka, chyba że u dzieci się to szybciej odbywa niż np u nas?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry