reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros- robiłam obciążenie glukozą, wynik był ok.ale mój gin. chyba jakiś nadgorliwy w tym temacie bo dał mi skierowanie trochę za wcześnie. Test robiłam w 23 tyg. Podobno cukrzyca ciężarnych rozwija się najczęściej między 24-28 tyg.
 
reklama
Priinceseczka ale fajnie trzymam kciuki zatem.

Mamo czworki nie pomogę bo mam ciągle kolo 84 na czczo, tylko ze ja akurat tez mogę mieć skłonność do cukrzycy bo w zeszłej ciąży miałam, ale dieta wystarczyła.

Joasia to trzymamy kciuki za glukozę żeby gładko poszło

Linka a jak dzisiaj?, pomogła maść z antybiotykiem?, wspolczuje stresów i bólu. Mam nadzieje ze szybko Ci to zejdzie.

My dziś byliśmy na takiej małej wycieczce z rodzicami i Niko, ale niestety stwierdzam że podobnie do was już dystansów żadnych nie pokonam, czuje ze brzuch mi ciąży, plecy bolą i pachwiny. Koniec ze spacerami dłuższymi.
Mały ma coraz częściej czkawke, zresztą Niko miał tak samo juz pod koniec. Bywa że po każdym moim posiłku czy nawet po wypiciu soku tak ma. Nie przepadam za tym uczuciem... a jak jest u Was?
 
Katerineczka zbiera się pęka i znowu chyba się nie obejdzie bez czyszczenia tego dziadostwa ...
Ja po badaniu wczorajszym dziś brzuch ciągle czuje pobolewa twardnieje leżę i leżę i nie przechodzi nic ...

Zerkalam na ten depilator laserowy Philipsa zakupiła bym ale chyba bym się zniechęciała szybko , dziewczyna pisała ze zero owłosienia jest dopiero po 10 tygodniach , i cały czas trzeba maszynka walczyc i do tego ta depilacja laserowa która długo trwa ...
 
Uff jakos Was nadrobilam
Mama 4 super ze nie astma

Karosznurek oczywiscie ze sie staraj , warto w pozwie podkreslisz ze nie pracujesz nie masz stalych dochodow ani swojego mieszkania i musisz zyc z pomocy rodziny. On musi na czas ciazy dolozyc się do badan lekow ale tez na wyprawke.tak samo przy alimentach.kazdy wiekszy wydatek jak zakup wózka powiedzmy czy pojscie do żłobka powinien sie do tego dokładać.

Emka najlepszego i super , ze synkowi sie podobalo;) na kilka godzin chodzi czy caly dzien? Mój od 22 sierpnia wyrusza ale plan jest taki ze od 8.30 do ok 15 bo w końcu ja i tak jestem w domu a naprzeciwko.

Princeseczka polecam takie łóżeczko na dluzej starczy, mamusia92 wlasnie w tym rozmiarze tez sa:)

Princeseczka ale super:)

Ja jeszcze czkawki chyba nie czulam z mala:p

A ja chodze i sie ruszam duzo chociaz generalnie musze lezec. Ale czuje się ok poza tym ze czasem zaboli spojenie no i skurcze mam dosc czesto. Niby z małym na plac nie wychodze i staram się go nie nosic ale pare razy dziennie podnosze.

Mnie nie bylo kilka dni a to dlatego ze musialam zmienic telefon to bylam odcieta ale tez u dentysty bylam, (mam na 19 leczenie i prawdopodobnie antybiotyk bo wychodza mi 2 ósemki i cala strona boli okropnie ide od razu na scaling i zabieram Julka na przeglad) , po szczepionke, wyprawke do przedszkola , dzis szczepilismy zalegle. A wlasnir mamy starszakow szczepicie? Na wszystko? Platnymi? My tak przeciagnelismy ze dzis dostal ostatnia zoltaczke i cala reszte hexacimy a za tydzien kaza przyjsc na mmr a ja mam powazne obawy.i jeszcze namawiaja na ospe.


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katerineczka juz wolę czkawke niż jak mnie drapie po samym dole. Wczoraj wieczorem coś tam szukał. Prawie świece zrobiłam, żeby w końcu dał mi spokój tam i zmienił pozycje.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Linka a jakby to jeszcze rivanolem traktować? Nie wiem co Ci doradzić , wspolczuje może jeszcze się uda jakoś samemu z tego wyjść bez czyszczenia. .. I wietrzyć by to trzeba było ale ze to w takim trudnym miejscu to i może goi się wolniej.

Linka laser to po ciazy, te domowe są słabsze, mogłabyś się umówić na sesje w gabinecie kosmetycznym, ogólnie słyszałam że u dziewczyn z ciemną karnacja jest łatwiej pozbywać się tych włosków, a Ty brunetka jesteś , prawda?

Kejti dobrze ze się trzymasz, mój nie jest szczepiony na mmr, zaszczepie go przed zerówka, z tymże Twój idzie do przedszkola to jednka inacxej. Dla mnie to jest ciężki temat wiec nie umiem i nie powinnam doradzać bo jestem źle nastawiona.

Joasia rozbawilas mnie hehe, mój też mnie czasem tak drapie i ja też się przekrecam albo unoszenie miednice. A tak w ogóle co to może być? Przecież tam główka jest a nie rączki np?
 
Katerineczka mi to ciężko się wyrwać samej gdziekolwiek hi hi ...
moja siostra młodsza zrobiła sobie brwi wczoraj te pernamentne i takie śliczne wyszły jej eh nie są przesadne tylko tak jakby henna zrobiła ..
niby brunetka ale karnacji ciemnej nie mam ...
 
reklama
O wlasnie laser po ciazy.my z siostra kupilysmy na pol ale ja zaszlam wiec teraz ona robi.juz jest jakos w polowie a robi raz w tygodniui znaczna poprawa.
A u mnie czas i pora na paznokcie jutro bede robic. Marzy mi sie fryzjer i rzesy i brwi ale nie wiem kiedy to dojdzie do skutku brwi to chociaz wyrwac musze bo sie zjednoczyly.

Katerineczka Iza mi ostatnio pokazywala wpisz sobie polozenie stopkowe jak sie dzieci smiesznie ukladaja

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry