reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

EmKa moje ciało od leżenia to wrak. Szczególnie po nocy. Z bólu sie ruszać nie mogę. Chyba czas na zmianę łóżka.

Linka trzymam kciuki i czekamy na info.

Ja się czuję dziś jak babcia. Z dnia na dzień gorzej. Uroki trzeciego trymestru.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
reklama
Emka masz dzielnego synka[emoji2] oby tak dalej[emoji6]
A co do męża to się zagalopowal hehe ale mój zawsze zapomina o wizytach więc już mnie to nie dziwi [emoji6]
Plecy może faktycznie od leżenia Cię bolą...

Netta ja też cierpię na to co ty odkąd mam małego hah[emoji23] ale czytam kiedy mogę[emoji6]

Linka oby się wchłonął. Daj znac..

Mamusia siebie chciałam już dawno pakować tak w razie w ale torby nie mam nadal kupionej ,[emoji2]

Priinceseczka pewnie mężowi nie chce się robić[emoji6]

Asia już bliżej niż dalej bądź dzielna [emoji6]

Ja już spaceruje od godziny... i w końcu nie czytałam wieczorm bo mi się zeszło że wszystkim
 
Jak Was czytam to zazdroszcze Wam wszytskie prawie jesteście do przodu a ja w tyle, u mnie dopiero 25w2d termin mam prawie ostatnia bo na koniec listopada a jak czytam Princeseczke która jest w 30tyg to też już bym chciała ! :tak: czas mi się wlecze jak flak, ciagle dodaje sobie dni a lekarz na usg sprowadza mnie na ziemie:laugh2:
 
HEj kobietki :)
Ja zaczynam od następnego tygodnia szkołę rodzenia, jak tylko się dowiem co potrzeba do szpitala wg położnych - to powoli zaczne pakować torbę.
Slyszałam ze przez Polskę zaczyna przechodzić ochłodzenie - czuję że życie nabiera barw :)

Linka współczuję , daj znac co w szpitalu.. Kurcze jeszcze taki stres.
Ja wczoraj wracałam z USG i w drodze powrotnej troszkę krwawiłam ( dostrzegłam- jak wrociłam do domu na majtkach) ... Zadzwonłam do gin- powiedział żebym obserwowała, że czasami przy pochwowym badaniu szyjki może coś się lekko zadrapać... Nie lubie panikować, tym bardziej że nic mnie nie bolało, synek szalał cały czas... i widzę że dziś juz wszystko ok
 
Hej dziewczyny ;)

Emka myślę że plecy to od leżenia, oby tylko mocniej nie bolały ;)

Ja torbe do szpitala spakuje jakoś na czasie jak się zbiore ale tylko dla siebie póki co. Muszę znaleźć tylko swoją walizkę. Lepiej niech stoi i nie będzie potrzebna niż jak ma być jak ostatnio że mąż przywiózł mi wszystko i nic :)

Basienka myślę że to po badaniu, też mi się to raz zdążyło ale obserwuj jak nic się nie dzieje to znaczy jest dobrze :)

Aob podziwiam spaceru, ja już bym pewnie leżała na jakiejś ławce hahaha [emoji23] ale dziś u nas przyjemnie chłodno :)

Joasia z tą babcia to mnie rozbawilas ale coś czuję że niedługo wszystkiego tak będziemy :D

Mamusia lubię coś zmieniać więc zazdroszczę remontu ale tego sprzątania później już mniej :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Aob mam tak samo, nie mogę się zmotywować i zamówić torby a już mam ją zapisaną w zakładkach tylko jakoś mi nie wychodzi.
Koalka hehe ja też mam termin dopiero na 22 listopada ale nie mogę się powstrzymać i ciągle coś kupuję i szykuję.
Princeseczka uwielbiam remonty i mieć coś nowego zmienionego :biggrin2: też myślałam o takim łóżeczku ale jednak zamówimy pewnie to standardowe 120 na 60.
Basienka ale mi poprawiłaś humor tym ochłodzeniem....już nie mogę się doczekać :biggrin2: a to plamienie to pewnie po badaniu, nie martw się jak już jest wszystko ok to na pewno nic groźnego.
Milagros mój mąż jest tak przewrażliwiony, że nie pozwoli mi sprzątać więc ja rządzę i wybieram a mężuś jest od czarnej roboty. Nawet odkurzać mi nie pozwala bo mówi, że za głośno i Małą będzie się bała :biggrin2:

Ciekawo jak tam Linka, pewnie już jest po wizycie.
 
Mamusia również myślę o Lince :)

Co do odkurzacza nie mamy, nie kupiliśmy jeszcze :x dobrze że dywan mam tylko pod stolkiem.
Ja ostatnio tluklam schabowe zastanawiałam się czy mała się boi ale kopała później normalnie. Mój mąż średnio sobie radzi że sprzątaniem,raczej przekłada z miejsca na miejsce więc zmywa i wynosi smieci tylko :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Koalka nje ma czego zazdrościć a termin terminem ja miałam rodzic 18 września a urodziłam ostatnia 1 października :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Milagros u nas nie ma ławek więc muszę łazić[emoji52] zresztą mój dziec nie lubi stać w miejscu ehhh... a teraz złapał nas deszcz więc wróciliśmy i będziemy coś gotować...

Mamusia ile ja bym dała za "przewrażliwionego męża" [emoji6]
 
Do góry