reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mama4 cudowne wiadomosci :)

O maz mi nagrał ten film o którym pisaliście oczywiście widziałam sle i tak zobaczę hehe :)

O mi sie zaczął etap świnienia sie ... Brzuch i cycki - super ...

Karoszurek doiłabym fi*** do granic możliwości, tym bardziej ze skoro wiedział jak sie uprawia sex i jakie moga byc konsekwencje to niech ponosi chociaż koszty i nje ma ze boli!Nie wychwycilam ze Ty tez sama , ale lepiej samej z rodzina niz z jakimś palantem u boku . Nie ma co brać wszystkiego na siebie nie nie nje :)
Będziemy Cie tu wspierać :)
Mądrze piszesz:) swoją droga co to za dupek i jego rodzinka tez jakas dżiwna ...

A wlasnie dziewczyny na zaparcia mozna brać lactuloze,duphalac, albo czopki glicerynowe :)

Mój syn dzień pierwszy dzień w przeszkolu za sobą :) był uśmiechnięty podobno wiec fajnie :)
Dzis mamy rocznice z mężem ślubu ale nie mam siły nigdzie jechać nawet wiec nedzie trzeba odbić pózniej ... Zycie :) maz z dzieckiem na placu zabaw wiec cieszę sie :) bo ja odpoczywam a młody w brzuchu szaleje

Mila nie ma za co :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Ooo jak tu dziś spokojnie [emoji6] pewnie i u Was była taka idealna pogoda jak u mnie?[emoji6] Ciepło ale nie gorąco plus delikatny wietrzyk od czasu do czasu[emoji2] dla mnie w sam raz[emoji6]

Emka wielu kolejnych szczęśliwych lat Wam życzę[emoji10]

Mam problem bo chciałabym poczytać ale wiem że się nie wyspie i będę żałować ehh i co tu robić [emoji41]

Miłego wieczoru[emoji6]
 
Ziemniaczku jestem uczulona na furagine więc odpada. Poprawiło mi się po czosnkuleku i grubych skapetach do spania. Najwidoczniej zaziębilam się i musialam wygrać się i nafaszerwować czochem :-)

Aob ja też najbardziej lubię czytać późnymi wieczorami ale pozniej oczy na zapałki na drugi dzien :-)
 
Dziekuje dziewczyny :)

U nas tez było idealnie , choc ja do końca nie odczułam najpierw jak młodego odstawiliśmy to pojechałam do kosmetyczki na rześki :) a potem odebraliśmy go o 13 i pojechaliśmy na taras widokowy na lotnisko pooglądać samolotu bo uwielbia je , alw wrażenia nie było takiego bo ich nie słyszał , a porem ja powrot do domu a chłopaki na płac zabaw ja leżenie i gnicie ;p pachnienie , maz w ogole jeszxzE mnie ochrzanil bo jeżdzę na wizyty so gina z koleżanka i dzis dzwoniła jak sie umawiamy czy przyjeżdżam po nia czy ma pdzujchechac po mnie - no i maz słyszy ze jeszcze musze z nim ustalić - i mowi do mnie ja Ci dam gdziekolwiek chodzić z mężem na rocznicowa kolacje nie chcesz isc ani do kina a ... I tu mu mowie : " halo ale ja mam jutro kontrole u gina" zamarł :) to nie zmienia stanu rzeczy ze idziesz gdzieś beze mnie - mowi hehe :)

Plecy mnie bolą nie wiem czy cos złego sie dzieje czy od tego leżenia ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Cześć wszystkim! Co do zakupów też nie mogę się powstrzymać i ciągle chciałabym coś zamawiać. Jeszcze troszkę nam z listy zostało ale w przyszłym tygodniu zaczniemy remont sypialni więc czeka nas zakup komody, żyrandola, lampki nocnej, rolet, łóżeczka (ale to sponsorują nam rodzice) i dywanik. Resztę wyprawki skompletujemy pewnie we wrześniu.

Dziewczyny a kiedy zamierzacie spakować torbę do szpitala?

Mama czwórki i jak idzie szycie? a co do magnezu to zobacz sobie na ten magne-B6 bo nie jest ogromny a troszkę taki jajowaty może dasz radę połknąć. Super, że wykluczyli astmę, pewnie córka szczęśliwa i nie musi rezygnować ze sportu.

Joasia dzięki że przypomniałaś w sobotę o filmie bo całkiem sobie zapomniałam a właśnie chciałam oglądać. Jak zaczęły się porody to aż mnie dreszcze przeszły i zaczęłam wątpić czy dam radę.

Milagros uważaj na siebie i oszczędzaj się. Może unikaj spacerów lepiej posiedź sobie na ławce w cieniu.

Koalka też mam problem z ogarnięciem podwozia ostatnio aż płakałam bo nie mogę sobie poradzić, mam tylko prysznic i brakuje mi wanny bo chyba byłoby wygodniej.

Karosznurek współczuje nerwów z facetem ale nie odpuszczaj mu. Dziecko jest tak samo Jego więc niech się poczuwa do odpowiedzialności. A alimenty na pewno dostaniecie więc walcz i nie odpuszczaj. Dobrze, że masz wsparcie u rodziców i nie jesteś z tym sama.

Emalka o boziu ale pysznie wyglądają te owoce. Mój organizm w ciąży nie toleruje wcale owoców.

Emka spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego dla Was! I brawo dla synka, dzielny chłopak :)

Linka daj znać po wizycie, trzymam kciuki. Nie martw się pewnie to nic poważnego.
 
reklama
Hej, hej :-)
Em Ka hihihi az sie usmialam z tej reakcji Twojego meza :-D
Super ze rzeski zrobione :-) ja mysle ze przed porodem moze zaloze ale to wszystko bedzie uzaleznione od mojego samopoczucia i tego jak bardzo bede sie toczyc.

Linka-oby to nie bylo nic powaznego. Daj znac jak wrocisz do domku :-*

Eh dziewczyny od nas z pracy juz jedna mamusia sie rozpakowala z dwupaku. Naly jest uroczy ale relacja z porodu przeraza brrr. Jednak podkreslila ze pozniejszy wifok maluszka wynagradza wszystko

Mamusia-ja torbe zamierzam spakowac we wrzesniu :-D nigdy nic niewiadomo.
Uh super z tym lozeczkiem my tez od rodzicow dostaniemy :-) tylko zastanawiam sie czy nie kupic takiego dwa w jednym gdzie demontuje sie szczebelki i pozniej mamy tapczanik :-)
A z remontem suuper :-) tez bym cos zmienila u siebie ale mezus warczy ze to niepotrzebne :-D
 
Do góry