reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam się i ja po przerwie. Już po wycieczkach nad morze. Wróciliśmy 2h temu.

Już wszystko nadrobilam. [emoji5] co do chrzcin to ja bym poszła jakbym miała blisko i wolną niedzielę. My w zeszła niedzielę siostrze ciotecznej daliśmy 200zł.

Co do podwozia to jeszcze daje radę [emoji5] ale najlepiej na lezaco w wannie.

Weszłam przed chwilą na wagę i nadmorskie obrzarstwo wyszlo bokiem 2.3kg w 5 dni [emoji35] jutro rano powtórzę pomiar. Jeśli tyle zostanie to będzie w sumie 5kg do przodu od początku.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Teraz też tylko na chwilę: chciałam powiedzieć ze z dzieckiem wszystko dobrze, ładnie rośnie. Jedynie szyjka skrócona, poza tym ciąża bez problemów. Za to ja jakoś nie bardzo sobie radzę sama ze sobą. Nie mam siły na forum. Myślę, że odezwę się bliżej porodu.
Trzymajcie się zdrowo!

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka to faktycznie sobie pojadlas [emoji6] ale dobrze że apetyt dopisuje a nie jak na początku większość z nas nie mogła patrzeć na jedzenie [emoji2]

Idę spać bo mlody już dawno chrapie to trzeba korzystać[emoji2] a mała tak mi kopie i wydaje mi się że cały dzień... chyba mało śpi a powinna coś koło 20h tak? Czy więcej śpią jeszcze dzieci w brzuchu?

Dobranoc mamuśki[emoji42]
 
Aob, ja nie wiem, moja bardzo aktywna i w dzień i w nocy, ale to chyba ma być tak, że pory aktywności przeplata ze snem, a nie że przesypia ciągiem ileś tam godzin.

Gaga, radzę sobie jeszcze, a poprzednio pod koniec bez lusterka, na czuja :D

Diabliczka, współczuję bardzo tego rwania i koszmarów i "przygody" synka... Na pewno nic nie będziesz czuła, ale nerwy trudno opanować.

Torbę poprzednio zaczęłam pakować ok. 30 tygodnia, ale nie całą naraz, coś tam stopniowo dorzucałam. Hmm, z jedną koszulę też muszę domówić, bo mam 2.

Linka, mądrego masz synka i przekochanego :)

Czas iść spać, jutro rano do labo jadę, potem do teściowej na chwilę, a potem my mamy gości, jeszcze musimy jutro zdążyć podłogi ogarnąć. Dobranoc :)
 
Hej,hej:-)
Maleducada-odpoczywaj i trzymajcie sie cieplo!

Ja dzisiaj mam bezsenna noc. Tak mnie nogi na wysokosci bioder bola ze zadna pozycja mi nie odpowiada. Od 4 nie spie. Niedlugo na zakupy pojade. Musze meza dzisiaj wyciagnac na spacer dlugasny. Moze jak sie dobrze zmecze to bede lepiej spac.
Milego dnia brzuchatki! ;-*
 
Makedudaca odzywaj się jak będziesz miała ochotę :)
Princeseczka ja wczoraj po długim spacerze czułam się jak wrak
A jeszcze mój harrego wieczorem oglądal ale o dziwo się wyspałam, synek jakiś grzeczny a ja już mam kuchnie po wczorajszym armagedonie posprzatana pokój ogarnięty i siedzę przy śniadaniu ;)
Na obiad domowa pizza a wieczór u kuzynki w babskim gronie więc zapowiada się dobry dzień :)

Miłego!
 
MAmusie ja wczoraj miałam załamanie brzuchowe. Upał na dworze, ciuchów coraz mniej a brzuchol ogromny!!! Kurcze nie wyobrażam sobie żeby jeszcze urósł??!!! Do tego obtarłam sobie uda ( ..... uda też urosły!!!!?? )
A w ogóle wiecie od czego to zależy? Wielkość brzucha???
Koszul nocnych wogle nie mam... bo śpie na naguska :p Tak mi najwygodniej :). Ale na allegro widziałam fajne, rozpinane na guziczki :) We wtorek dostane kasę to najwyższa pora pokupować conieco :)
 
Jakoś ostatnio mam gorsze dni i za nic nie mogę wyjść z nich...
Nic mi się nie chce, źle się czuję i w ogóle ...
Dzisiaj to już tak mi było słabo i brzuch mi się spinal że miałam dzwonić po mojego aby chociaż na chwilkę się położyć. Posiedzialam chwilkę na ławce przed domem bo mój dwulatek oczywiście tylko mama i mama . Pogoda rano też była do bani i pewnie ciśnienie. Sz też dawał w palnik ostro i tak wszystko na raz.
Czytam Was ciągle ale brak mi sil na dopisywanie, nawet nie wiem co by mi poprawiło samopoczucie .

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I u mnie było dziś słabo od rana. Wstałam,męża wygonilam na zakupy zrobił śniadanie i poszłam spać dalej obudziłam się po 13 i już jest dużo lepiej [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry