reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam się i jak :) dzisiaj mi jakoś smutno i nic mi się nie chce,oby ten dzień zleciał jak najszybciej. Jeszcze moi bracia pojechali do niemiec do pracy i jakoś to przeżywam i nie mam nastroju.
Super, że miałyście udany weekend. Szkoda tylko, że zleciał szybko.
Miłego dnia!
Firana nie pomogę niestety bo dla mnie baseny to wogóle jakaś masakra i później strasznie mnie piecze, więc nie korzystam wcale. Ale mogę polecić provag do mycia i żel który fajnie chroni i nawilża w razie podrażnień.
 
reklama
Ja wszelakie publiczne kąpieliska w tym roku odpuszczam.

Wracając do opryszczki, to nie wiem jak ma na nią wpłynąć antybiotyk - przecież to wirus i lekarze to heviran właśnie przepisują na nią. Co innego zajady. Na częste i duże zajady to sie zgodzę, bo przyczyną może być bakteria.

Mamusia92 dziś poniedziałek, więc poniedziałkowy dół jest w pełni zrozumiały ;-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasia-tez sie zastanawialam dlaczego antybiotyk na wirusa ale u mnie bardzo sie sprawdzil... saczylo mi sie strasznie antybiotyk to wysuszyl elagancko i szybko odpadla...na grupie mam z mojego miasta pisala dziewczyna ze w 33 tc.wyszla jej opryszczka, byla akurat w szpitalu i antybiotyk brala do samego porodu.
 
Dziewczyny mam sporo do nadrobienia ...

Z newsow u mnie - pisaliście ostatnio o tym ze dzieci zamykają rodziców na balkonie - mój mały ma 21 mcy i zamknął mnie dzisiaj - przeżyłam horror na szczęście udało nam sie wyjsć z opresji tzn otworzył te drzwi ale co sie najadłam strachu to moje.

Pisaliście o porodach - ja tez sie boje - ale bede pochodzić jak do pierwszego zadanie do wykonania by synuś był z nami na świecie - poród SN miałam podobno jeden z trudniejszych a i tak jeszcze na porodówce mowilam babkom ze widzimy sie za rok:) wiec faktycznie radość z dziecka wynagradza wszystko :)

A co do porodu 2 lata po Cc sposobem SN podobno sa takie grupy na fb czy bb ktore o tym dużo piszą .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziękuję Wam za odpowiedzi, psikalam octaniseptem a już mam plasterek ;)

Byłam dzisiaj buszowac w ciuchu:d

Emka współczuję stresu

U mnie dzisiaj gołąbki oczywiście od mamy:) się rozleniwilam z gotowaniem ostatnio bo ta przeprowadzka była do ogarnięcia.

Dzięki dziewczyny właśnie do grupy na fb czekam na przyjęcie. Coraz bardziej się nastawiam. I mój mógłby być ze mną. Ale zobaczymy co na to okulista, jedynie boję się rozejscia szwów

Mój ma jutro urodziny i lecimy do rodziców i po julcia bo już tydzień mija. Dziś chciałam żebyśmy gdzieś wyszli dopóki bez małego jesteśmy ale kurcze w kinie tylko seans dla kobiet trochę głupio
 
Emka, współczuję stresu, dobrze, że sam otworzył...

Keejti, to już tydzień? Strasznie szybko minął. Może jakieś inne wyjście? :)
U mnie gorąco nie do wytrzymania, mała padnięta...
 
Keejti JAK PRZYCHODZI LATO TO W KINIE JAKOS zauwazylam co roku nie puszczaja nic ciekawego :nerd:
U mnie goraco , ale zbiera sie jakbym na duza pompe, wiatrzysko jest i pewnie cos przygna. Zrobilam sobie 1.5 godz drzemki i wracam do zywych, moje 515 gram tez fika dzisiaj w brzuszku caly czas :)
 
Nika miałaś chyba ogólne jak maseczką...a dlaczego tak? Jakieś komplikacje? Przypomnij.
Mój też strasznie cieszył się z drugiego chłopaka
Jostynka tak pijemy :)
Martusia czemu nie możesz jak 0% to zero alkoholu tylko dosladzacze aby smakowalo
Aob Sz też ostatnio jechał na ruchomych i tak mu się spodobało że chyba z 5 razy musieliśmy. Potem był krzyk [emoji3]
Milia na kaszel sok z cebuli i miodu ew cukru Zdrówka
Basienka zawies na lancuszku i możesz nosić na szyi :)
Ja biorę codziennie z lekami od tarczycy. Stąd pamiętam...
Em ka a widzisz jak to mało do nieszczęścia...współczuję

U nas dzisiaj mega gorąco . Polatalismy przed domem. Ja popralam,napelnilismy basen i czeka już nagrzana woda. Dzisiaj już chyba odpuscimy bo mój szogun mały nie może się dobudzic z drzemki :) Odwraca się i przysypia
My wczoraj barszczyk czerwony i paszteciki z kapusta i miesem. Pycha Cały dzień był tata więc raj dla małego. Ok 18 poszliśmy na spacer i wróciliśmy ok 21 Wszyscy padnieci ale było super tak we trójkę. Dzisiaj znów sama i tak to. Jutro dentysta więc babcia zaangażowana. Raniutko chcialam skoczyć na godzinkę na ciuchy ale oczywiście mój jak zwykle musi jechać...norma
Będę jeszcze mu jeczec wieczorem

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytam się bo karmi ma jednak te 0,5% i się cykam pomimo to. Przy karmieniu faktycznie bardzo pomaga i piłam raz na dwa tyg przed zjazdem na studiach i odciągałam wtedy małemu;) ale w ciąży jednak nawet te 0,5 się bardzo cykam. Wypiłam radlera bo wyczytałam, że faktycznie jest 0% inne bezalkoholowe maja jednak te o.5. Przy dwójce nie piłam ani w ciąży ani w okresie karmienia. Prawie 4 lata! Teraz w styczniu kilka razy wypiłam wina i w lutym ciąża więc znowu nie piłam hehe
 
Do góry