reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Widze ze temat alkoholi na tapecie :-D mi maz w dalszym ciagu zabrania :-) wczoraj bylismy na poprawinach i byla Warka 0% chcialam tylko lyczka i mi nie dal skurczybyk.

Ivi-pewnie spokojnie dasz sobie rade ale kciuki 15stego i tak beda zacisniete :-)

Zdjec fryzury i makijazu nie mam bo dopiero teraz przeczytalam ze ktos chcialby zobaczyc. Ale moze mlodzi beda cos miec to podrzuce :-)
Dziewczyny na weselu 5 ciezarnych kobiet bylo! Wysyp hihihi:-)
 
reklama
Hej hej widze ze weekend wiekszosc miala raczej udany :-)
Ja mialam zabiegany ale dzis od rana na nogach w nocy tez kilka razy moj maly sie budzil wiec slabo..

moje dziecko poki co malo wymagajace bo windy i ruchome schody to najwieksza atrakcja :-)

Milego dnia :-)

Napisane na HUAWEI G510-0200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzień dobry
ja o dziwo wstałam dziś o 8 :D i już mam nawet pranie wstawione
co tam macie w planach na obiad bo ja kompletnie nie mam pomysłu :/
 
Też się witam, widzę weekend raczej udany u Was :)
Ja nic nie robiłam, bo przyplątało mi się w piątek popołudniu jakieś przeziębienie/zapalenie gardła, bolało strasznie, straciłam głos, słaba byłam. Miałam iść dziś do lekarza, ale dziś już lepiej, więc nie poszłam. Jestem jeszcze osłabiona, głowa boli, ale bez gorączki, gardło mniej, tylko kaszel się nasilił. Myślę, że wykuruję się już sama z tego, ważne, że każde przełknięcie śliny już nie jest torturą :)
Co do alko i 0% - ja bardzo lubię wino i często sobie w tygodniu wypijałam do kolacji, szczególnie jeśli jakąś pastę miałam albo sałatkę czy bagietkę z serami, uwielbiam do tego winko :) Ale w ciąży sobie nie pozwalam nawet na łyczek, w poprzedniej w Sylwestra wypiłam puszkę radlera bodajże - takie cytrynowe coś 0%, ale nie smakowało mi, ja ogólnie piwa nie lubię. I raz jako namiastkę wina kupiłam sobie sok winogronowy :D
Ale ogólnie też nie przepadam za sokami, po tych z kartonu źle się czuję, brzuch boli, wzdęcia mam, wiec odpuszczam. Przy dwójce maluchów później też raczej nie poszaleję :D

Gaga, ja nie pomogę, bo nie czuję się na siłach gotować i dziś będzie pizza z biedronki, a na lepsze czasy czekają ćwiartki z kurczaka - zamarynuję i upiekę w piekarniku.

Mężowi też wyskoczyła opryszczka, bierze Heviran i smaruje acyklowirem, ale nie wiem, jak to skuteczne, bo ma od wczoraj dopiero.

Mama czwórki "kryminalistka", haha :D Sąsiadki będą miały o czym gadać przez kilka tygodni ;)
 
martusia2203 - ciśnienie zazwyczaj niskie, ale bez przesady. Zazwyczaj ok 105/70 ? mniej więcej... A myślisz że to ma jakieś znaczenie? Wczoraj musiałam zdjąć obrączkę ślubną- bo czuję że juz resztkami sił przechodzi przez palec... :( pierwszy raz rozstaje się z obrączką....przykro mi troche
Co do opryszki - to stosowałam już wszystko. Platerki, erazman, haskovir, sonol, vratizolin, zovirax... Niestety mój wirus żyje ze mna od młodości, więc jest tak zmutowany - że nic już nie pomaga. Kiedys w desperacji wyczytałam by położyc rozgniecioną aspirynę - efekt- oprycha na pół twarzy :o Troche pomógł mi antybiotyk , jeśli masz Kejti w niedalekiej przyszłosci wizyte u ginekologa- to pewnie też Ci wypiszę recepte ( o ile można brać w ciąży!!!!!!!! bo nie mam pojęcia! )

Ja piwsko pije w ciąży w sumie często- faworyt- karmi żurawinowe, Teraz Zywiec wprowadził 0% , a warka cytrynowa 0% jakoś mi nie odpowiada....
Na obiadek robie dzis standardowe schabowe :p Mąż w domu- niechże ma święto :) Ale od paru dni chodzi ze mna też szpinak z kurczakiem- mniaaammm

Edit-- aaa własnie, dziewczyny, Bieżecie dalej regularnie kwas foliowy?? Kurczę ze mnie taka gapa :( no chwile zapominam...
 
Dziewczyny wczoraj was podczytywalam i taka ochote mialam na piwko ze szok, mi M czasem proponuje troche wiekszego lyka,ale ja w sumie tylko co usta zamaczam i tyle, nawet jakos do tego 0% nie moge sie przelamac ,a pragnienie jest wielkie :p za duzo walki bylo o to dziecko i chyba dlatego :)
 
reklama
A mam pytanko. Jaki probiotyk dopochwowy najlepszy w ciąży? Planuje skorzystac z basenu bo bedziemy w hotelu z basenem, ale boje się zeby cos mi się nie przyplatalo. Mam zamiar kupic tampony probiotyczne i zaaplikowac sobie podczas kapieli. A dodatkowo wlasnie jakis srodek. Nyslicie ze za bardzo panikuje czy najlepiej odpuscic kąpiele?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry