reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Ja 4 lipca miałam +6kg. Teraz to nie wiem bo na mazurach siedzę i wagi tu nie mam. :(

W sobotę byłam na weselu. reakcja ludzi na mój brzuch:
-Ale już jest duży. To końcówka?
-Nie. 5mc. Bliźniaki.
-A to mały jest.
Trzy razy usłyszałam coś podobnego.

Jesteśmy z dzieciakami na urlopie. Telefon mi szwankuje a zasięg do niczego. Nie daje rady was nadrobić. :(

Dobranoc dziewczyny.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 7.5kg. jak przez ostatnie dwa miesiące pytałam 1.3kg tam w ostatnie 5tyg dowalilam 4, tłumacze sobie to ślubem, dojadaniem po nim i tarczyca, ale uznałam że muszę się bardziej pilnować

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
+7 i raczej jem normalnie. Nie przejadam się, choć przez pierwsze 2-3m-ce apetyt mialam mega i bez zadnych mdłości.
Odnośnie mojego pytania o basen to przecież jest nawet aerobik w wodzie dla ciężarówek. Żadna z Was nie chodziła na basen w ciąży? Hm to może sobie faktycznie odpuszczę

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
2 kg? To bardzo mało. Jak Ci się to udało? U mnie te dodatkowe kg też się głównie w udach tylku no i brzuchu rozlozyly. Ah i moze z pol kg w cyckach ;)

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj soecjalnie weszlam na wage i mam +7kg a jeszcze w sobote bylo 5. Ale ja spuchnieta jestem. Opuchlizna z nogi nie spadla do tej pory a palce u rak tez wygladaja jak paroweczki... w sobote rano zalozylam pierscionek bez problemu a po weselu musialam sciagnac go z pomoca mydla...
We czwartek ide na glukoze az sie boje co tam wyjdzie...oby bylo ok.
Poza tym to zla jestem na swojego...bo jak wczesniej rozmawialismy to mowil ze ze mna pojdzie a teraz jak przyszlo co do czego to on wybral sobie pierwsza zmiane caly tydzien :-( i mowi ze jak bedzie mi sie cos dzialo to on szybko przyjedzie :-( przykro mi bardzo...
A z milszych rzeczy to moje dzieciatko od godz.4 urzadza sobie dyskoteke w brzuszku :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dobijam do wagi sprzed ciazy dopiero.
Basen w ciazy jest najzdrowszym sportem ja akuset nie lubię ale zdarza mi sie bywać z synem .

Iza i jakie ustalenia w szpitalu ?

Aob skad ja to znam ...;) o ktorej u nas noe wstanie buty do ręki i wali w drzwi ;)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry