reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Ja mysle ze chodziło jej o długość szyjki macicy. No nic leżę i leże biorę tabletki i leżę także byle do czwartku!!! Trzymajcie kciuki aby wszystko było jak najlepiej !!


 
Hej:-)

Tak Was czytam i jestem przerażona. Ja ostatnio miałam szyjke 2,5 cm i było ok. Wizyta za dwa dni A ja chodzę cała w stresie. Boje się teraz żeby się nie skrocila. A są jakieś objawy towarzyszące skracanie sie szyjki?
 
Dziewczyny, a mnie gin w ogole nie informuje jak dluga mam szyjke.. usg dopochwowego nie mialam od badania prenatalnego w 13tc... na fotelu jestem co wizyta ale ja nie wiem co on sprawdza...
 
Princeseczka sprawdza na pewno szyjke na fotelu. Widocznie jest ok. Gdyby miał wątpliwości to zrobiłby pomiar usg moim zdaniem. Chyba wszystkie po koleji popadamy w paranoję. [emoji52]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola nie chce Ci nic mówić, ale szyjka 2,5 na naszym etapie ciąży nie jest ok. Z taką to ja usłyszałam "zagrożenie przedwczesnym porodem".
Jeden z głównych objawów to ciągnięcie brzucha. Jak chodzisz to czujesz, że Ci ciąży i na dłuższym spacerze musisz usiąść kilka razy. Do tego twardnienie brzucha. Ono niby jest normalne, bo macica ćwiczy, ale przy takiej szyjce to trzeba im zapobiegać. Moja koleżanka jest 3 tygodnie do przodu z ciąża i miała niedawno wizyte, gdzie wyszło jej 3,1 cm i jej ginka już była zaniepokojona. Przepisała jej leki przeciwskurczowe i oczywiście kazała brać magnez.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 2,5 cm mam już chyba od dwóch miesięcy. Też mam się jak najmniej przemeczac, jak najwięcej się odpoczywać. Mam magnez lykac. No to teraz to juz całkiem zwariuje ze stresu.
 
reklama
Do góry