reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Emalkadream nie wiem jaka długa jest nie wiem czy oni mi nie powiedzieli czy ja nie usłyszałam.. Przeraziłam sie trochę tym. Tym bardziej wszystko po angielsku ci tłumacza to potem myśli mi po głowie krążą jak szalone. Zaraz zajrzę na forum o wizytach dziękuje


 
reklama
Annak witaj :-)

Priinceseczka.tez chce takie dlugoe ale poki co mam do ramion i to takie ciagle kazdy w inna strone i lekko pofalowane wiec je wiaze co tez dobrze nie.wyglada.. ale mam juz prawie cale naturalne :-)

Patryska az tak wczesnie nie mialam rozwarcia i nie znam nikogo osobiscie co mial.. ale przede wszystkim mysle ze trzeba lezec i lezec...

Keejti zdrowiej szybko..
 
Dobrze że idę w piątek na wizytę, bo mi na polowkowym szyjki nie badał ze względu ze parę dni wcześniej miałam badana u swojej lekarki i wtedy była coś koło 3'5' i uznałam ze nie ma potrzeby. A teraz się stresuje jak czytam ile osób ma problem z szyjka...
 
Hej dziewczyny żyje ledwie bo przeziębienie mnie złapalo a w sumie zarazilam się od córki ale powoli przechodzi. Jestem od niedzieli w pl i staram się odpoczywać ale jak się czasami nie da. Nogi mi puchna nieziemsko.

Nadrobie was w najblizsYm czasie
 
Basienkaa znam ten bol tez mam takie włosy, falowanie i kruszące sie. Z tym ze moje sie puszą jeszcze, jak nie potraktuje ich prostownicą to wygladam jak pudelek :)

Princeseczka śliczne masz włosy, takie proste i grube, takie wlasnie mi sie marzą.

W takim razie następnym razem robię juz normalna moja farbę, nie wiedziałam czy juz mozna, w poprzedniej ciazy farbowałam dopiero w 3 trymestrze.

Dziewczyny jesli chodzi o szyjki i rozwarcia to tez nie bardzo pomogę. Jak lezalam w szpitalu to były dziewczyny, ktore miały takie problemy i miały leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. Jedna leżała ze mna miesiac, ja wyszłam ona jeszcze została i ordynator jej powiedział, ze raczej juz do porodu nie wyjdzie, a była tuż po 30tc.

Dominika zdrówka życzę, zdrowiej szybciutko!

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
U mnie szyjka się skraca i mam nakaz leżenia do tego dali mi magnez i jeszcze scopolan, bo brzuch mnie pobolewał i bał się lekarz,że mogą zacząć się skurcze, a to dużo za wcześnie...;/
 
Dziewczyny te sa dla mnie sredniej dlugosci. Najdluzsze mialam w tamtym roku po weselu naszym:-) i kondycja tez byla w miare ok oprocz koncowem, ok bo kolor byl polozony wtedy na odrosniete po blondzie naturalki. Musialam je niestety we wrzesniu troche sciac bo juz konce wolaly o pomste :-D
 
Wiem dziewczyny... Co możecie poradzić ale tak strasznie sie boje ze mojego małemu cos sie stanie.... Leżę cały czas ale przecież musze wstać do łazienki albo cos zjeść przecież... Plus to leżenie daje mi więcej do myślenia.. Cholera jasna ze zawsze cos sie musi dziać ! Tak pieknie mi dzieciątko rosnie a tu jakieś inne komplikacje no ale najważniejsze ze z maleństwem jest wszystko ok !


 
reklama
Patryska może to szyjka jest długa na 1,75cm, bo innej opcji ja nie widzę.
Jak lezysz to leż. Nie bój sie. Wstawanie do wc Ci nie powinno zaszkodzić. U mnie szyjka bardzo szybko w poprzedniej ciąży posypała sie z 3,95, przez 2,80 i stanęła na 2, kiedy wdrożyłam wstawanie tylko na siku i do lekarza. W szpiltalu poznałam dziewczyny co miały szyjke 0,5 cm lub całkiem zgładzoną ok.30stego tygodnia i dotrwały.
Najlepiej w spać z biodrami lekko w gorze, dlatego cos można położyć w nogach łóżka, żeby zmienić troszkę poziom, żeby dziecko nie napierało na szyjke. No, a poza tym to bez nerwów i brać zalecane leki. Bedzie dobrze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry