reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Maleducada to dokładnie Program pomocy lokatorom a nie przydział komunalnego. Jeżeli chodzi o dom to jest na mojego tatę bo mój małżonek niestety ma długi z racji żerowania kredytu bratowej.O rodzinie mojego to wogóle ksiazkę można by napisać. Jeden brat alkoholik a drugi oszust i kręt jakich mało.Spłacamy to ale jeszcze trochę zostało. Jedyny plus to że oni wszyscy są u nas zameldowani. Mieszkają gdzie indziej ale meldunek mają u nas.Prawo jest takie, że jeżeli powierzona pokoi nie przekracza 5 M na osobę to można brać udział. W tym programie do którego mamy zamiar startować są mieszkania do remontu i jest przetarg na czynsz. Kto zaoferuje najwięcej ten wygrywa. Jest jedno dość fajne mieszkanie 4 pokojowe i na nie nastawiłam się najbardziej. Później w pół roku musimy je wyremontować zgodnie z planem który daje miasto.W większości mieszkań jest to wymiana sposobu ogrzewania, okien, drzwi,podłóg , malowanie i flizowanie Plus cały sprzęt typu wanna , toaleta. Koszta spore ale i tak mieszkania za takie pieniądze się nie kupi.

Karola współczuję serdecznie. Alkoholizm to okropna choroba. Człowiek sam się tak potwornie wyniszcza. Ja jako dziecko też w tej kwestii dużo przeszłam. U nas w rodzinie teraz tylko szwagier pije. Mąż swego czasu po 3,4 piwka codziennie ale sam zrozumiał do czego to prowadzi i obydwoje jesteśmy abstynentami. On od 4 lat nawet piwa czy lampki szampana nie tyka.
 
reklama
Linka pokaż te pieczone ziemniaki bo chyba ja tez nie wiem o co chodzi :p
(dla mnie pieczone ziemniaki to albo nieobierane nacinane pieczone z przyprawami i masłem czosnkowym, albo takie obrane, pokrojone i z rozmarynem ale jedne i drugie raczej znane więc myślę że Twoje to coś wyjątkowego :-))

Milagoros czytam Twój wpis i zazdroszczę, że dla Ciebie 12 to rano :-)

Mama czwórki aaa chyba że tak. No widzisz, dom na tatę i znów prawnie nic nie macie do gadania. Mój mąż też ma długi straszne, ale mamy rozdzielnosc.

Z jednej strony z tym meldunkiem dobrze bo możecie brać udział w programie z drugiej strony przez meldunek teściowa może im dawać z waszej lodówki bo prawnie są tam tak samo jak wy...




Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maleducada ja chodzę spać o 2 i śpię później do 12 :) mam nadzieję że dzidzia tak nie będzie robić :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie dziewczyny :) dopiero znalazlam to forum, jeszcze zbytnio nie umiem sie na nim odnalezc, korzystam z aplikacji i wyglada to troche inaczej niz www, mam nadzieje, ze pisze w odpowiednim miejscu.
Chcialam sie przywitac :)
Mam na imie Karolina i jestem przyszłą listopadowa mamą :) wg om mam termin na 17.11 ale wedlug moich wyliczen moze to byc nawet koniec listopada. Mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża. Nie znam jeszcze płci dziecka, ale jak na razie wszystko jest ok, zarowno z dzieckiem jak i z moimi badaniami. Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny wkoncu musiałam odmówić tych warsztatów i teraz mi smutno ...

Na pieczone ziemniaki dam przepis w odpowiednim wątku ... pyszne są i polecam :)
 
Linka wielka szkoda
A smaka mi pieczonymi robicie jak ja piekarnika wciąż nie mam:d

Mama 4 no aż mi ciśnienie skoczylo. Ja to bym chyba babe rozniosla. Ja strasznie nie lubię jak ktoś mi się wtrąca bez pytania. A nie możecie domu sprzedać a im zwrócić mieszkania? Może to jakiś pomysł. No strasznie ciężkie to musi być dla Ciebie żeby być tak zależna od kogoś.

U mnie dziś placki ziemniaczane na szybko bo tylko ja z Julkiem w domu.
A teraz śpi i zabrałam się za szycie :d obcielam mu spodnie jeansowe i z taką zakładka na krótkie a teraz jeszcze nasze muszę na szwach dziurki pozaszywac

Witam nowa mamę coraz nas więcej :)


Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka , doczytalam przepis , ide po kapuste ...:D bedzie super obiad :) Tylko tutaj na boczek ani kielbase nie mam szans ale sie zastanawiam zeby baraniny nie polozyc tylko pytanie czy podsmazyc najpierw czy nie bo ona bedzie troche dluzej dochodzic niz warzywa?
 
hej dziewczyny,
właśnie wróciłam z pracy i na samym wejściu paw.... masakra. zapach jakiś od płynu do mycia podłóg mnie zmulił.
wystrazszyłam się, bo podczas wymiotów, okazało się, że mam mokrą bieliznę i podłoga też jest lekko mokra. Nie mam pojęcia czy to mocz, czy to co innego bo zapach jest prawie nie wyczuwalny. Chodzę czesto do wc wiec moze ten mocz jest taki lekko bez wonny nie wiem...
Teraz leże i czuje sie dobrze nic mi si enie dzieje... może być że podczas wymiotow bylo parcie na pęcherz? czy to coś gorszego? martwie się, dziś zaczęłam 14tydzień
 
Wiklina może baranine podsmażyć ... ja to zawsze w wazywniaku o parę liści kapusty proszę bo najlepsze te grube co odrywając i wyzucaja :)

Mania możliwe ze to mocz i oby tak było
 
reklama
Linka- ja tą zapiekankę średnio raz w miesiącu robię- teściowa mnie nauczyła , tylko nigdy nie dawałam warzyw poza ziemniakami i u mnie zawsze kiełbasa i trochę boczku. Nie dawałam też liści kapusty, tylko podlewałam odrobiną wody.Robiłam w gęsiarce, w piekarniku. Dzisiaj wątróbka ale jutro zrobię sobie tą zapiekankę w wersji z liśćmi kapusty i z burakami

mania- W ciąży często się zdarza nietrzymanie moczu. Zwłaszcza przy kichnięciu, kaszlu, czy właśnie przy wymiotach. Obserwuj, czy sytuacja się nie powtórzy. Jak to się dzieje tylko w przypadku parcia to pewnie mocz,ale jakby się sączyło niezależnie od wysiłku to trzeba by to zdiagnozować u lekarza.

Princeseczka Masz na wyniku podane normy? W zależności od metody jaką było wykonywane badanie Igg 1,6 jest albo ujemne albo wątpliwe.
Igm na pewno masz ujemne, czyli , że nie przechodzisz teraz Toksoplazmozy.
Ujemne Igg oznacza , że nie przechiłaś nigdy tej choroby i musisz uważać.
 
Do góry