reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti tak wiem tylko mój mąż nie zobaczył i ostatnio kupił 1 za 35 zl :/
To teściowa lux :)
Milagros śpi ale chodzi późno[emoji14]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehe no uwielbiam ją nawet o swojej infekcji pochwy mogę z nią rozmawiać :d z mamą to tylko na plotki i jak jakaś sprawa.

Diabliczka noo to drogo my chcemy zapas w stokrotce zrobic:d bo i tak powoli w dzień na te majtki przechodzimy bo na nocnik się uczy. Ale jeszcze posłużą. A cena lepsza niż dady :)

Wiklinka dobrze ze decyzja podjęta a Ty będziesz miała pomoc. Zleci szybciutko.

Dziewczyny pryszcz mi wychodzi co robić?

A dziś sobie zrobiłam przyjemność wytarkowalam stopy natarlam olejem kokosowym w folię i skarpetke i tak pół dnia chodziłam. A teraz mam stopy gladsze od twarzy :d



Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka to mnie wystraszylas chyba zacznę się zmuszać żeby chodzić szybciej spać :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ja z moja nigdy chyba minuty przez tel.nie zamienilam..

Co do tych pieluch. Wrzucę te fioletowe, rewelacja przy starszych maluchach.. Bo zielone się mną juz.
Dex od roku jest na pampersach tych majtach czerwonych, nie ma porównania. Ale do nocnika i spania uzyeamy tylko huggow. Są najlepsze i jak należy mało chłonne, wiec czuje ze sika i pokazuje.
Majtkowe pampery ciężkie do zajechania.

Włosy obcielam, lepiej mi trochę. Jutro wyprawa do wesołego.. Oby pogoda dopisała.. Walowa juz popakowana.. Obym dała rade tylko wychodzić czy wysiedziec.. Wyjazd po 8 powrót kolo 22..
 
Ech i zapomniałam tych zdjęć dodać..
 

Załączniki

  • PAM009.jpg
    PAM009.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 63
  • 1963easyUpc.jpg
    1963easyUpc.jpg
    121,3 KB · Wyświetleń: 53
  • Huggies_PullUps.jpg
    Huggies_PullUps.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 72
Lilith i Nas takich nie ma, a może nasze to pomarańczowe hmm?
Pokaż ścięcie ♡
Keejti ja mam stopy w opłakanym stanie, w ogóle skóra baaaardzo sucha. Przerażona jestem

Jejku dzisiaj mam wieczór jedzenia :/ pierwszy raz tak i chyba nie zasne. Kebab, lody, karmi, lody :O

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros Ja tez tak późno chodziłam ja ty a niko normalnie śpi bezproblemowo.

U na są takie to to samo myślę. J tak właśnie jak Lilith uważam ze fajnie je stosować do nauki, u nas dzięki temu bezproblemowo było. Tyle że są dużo droższe
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry