reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Netta sprężynowy ;-)

Wiklinka dobry dentysta zrobi kanały bez rtg. A po porodzie sprawdzi.

Ja się czuje średnio ostatnio. Najlepiej mi w pozycji leżącej. Ja za długo stoję to mi strasznie słabo. Biorę dwa magnezy dziennie.

Miałam męża przez tydzień a dzisiaj znowu jedzie. W sumie przez ten tydzień i tak siedział w pracy, ale przynajmniej zakupy zrobił i po parę godzin dziennie w domu był. To będzie kolejny bardzo długi tydzień. Nie mam żadnych badań, ani wizyt u lekarzy więc przynajmniej "ból głowy" z kim zostawić Zu mi odpada.
 
Witaj Agucha opowiadań co u Ciebie ;)
Netta tak jak Joasia pisze sprężynowy jak już pisałam ale jeśli brak wam funduszy bo dobry sprężynowy trochę kosztuje to na jakis czas ta pianka starczy ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Joasia to masz odwrotnie, ja się gorzej czuję w pozycji leżącej nagle mnie wszystko zaczyna boleć, głowa plecy wszystko na raz :|

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Linka1985 zrobię badania tylko lepiej czekać do rana ma czczo czy od razu jechać i sprawdzić z krwi pierwiastki?
 
Hej dziewczyny.
Muszę się wyżalić bo normalnie zaraz wybuchnę. Synek właśnie wrócił z wyjazdu z zuchami- w podkoszulku, przemoczonych butach i ubłoconych spodniach. Rano padało i było zimno a on w samym t shirtcie tak zmarzł że zębami podobno dzwonił. Te nieodpowiedzialne gówniary- druhny nie pomogły mu się ubrać, nawet nie powiedziały mu żeby ubrał bluzę i kurtkę przecideszczową. Dziecko będzie na bank chore. Bidulek usiadł i dosłownie pochłąnął zupę ogorkową i kluski leniwe. Na dodatek wczoraj wypił całe picie, które mu dałam, a one nie zapewniły dzieciom nawet wody niegazowanej. Pierwszy i ostatni raz pojechał na taki wyjazd. Jestem mega wkur...Przepraszam za wyrażenie Ale włos mi się na głowie jeży jak myślę o tym wszystkim. Na dokładkę dzwonię dziś do opiekunki grupy Szymona a ona do mnie mówi że od wczoraj jest w Krakowie i nie wie o ktorej dokładnie dzieci wrócą.

Iza pewnie dużo myślisz o tym że brzuch boli i o możliwych tego konsekwencjach. Stąd takie sny. Sny to w większości zlepek tego co przeżywaliśmy lub o czym myśleliśmy w ciągu dnia. Często też ujawniają jakieś podświadomie lęki lub sprawy o których świadomie nie chcemy myśleć. Bolał Cię brzuch i pewnie podświadomie bałaś się poronienia a w nocy te myśli i lęki znalazły swoje ujście.

Linka-Doborze że siostra jest zadowolona z pomocy hospicjum. Ci ludzie jednak dużo dobrego robią. W społeczeństwie niestety taka głupia opinia panuje że hospicjum to umierania.
A oni często latami człowiekowi pomagają. Z hospicjum dla dzieci nie miałam styczności natomiast dla dorosłych owszem i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Netta ja polecam materace spręźynowe z Jysk . Córka i syn mają łóżko piętrowe z Ikei , na nim wlaśnie materac sprężynowy i powiem Ci że czasem zdarza mi się na nim położyć- dla mnie raj. Przewygodny
 
Ostatnia edycja:
Mamo-czworki nie dziwie się, że sie zdenerwowałaś. Też bym wyszła z siebie, ale nie mogłaś tego przewidzieć. Może coś na wzmocnienie daj synkowi, witamine C, herbate z miodem i sokiem malinowym. Może coś z czosnkiem.
 
Widze ze nie tylko ja mam takie sny.
Iza nie znam do konca twojej sytuacji ale ja tez straciłam ciąże mimo to ze jestem bardzo młoda przyszła mama bardzo chcieliśmy miec dzidzie z mężem. Teraz przy tej ciazy trochę obchodzę sie ze sobą jak z jajkiem a prawie co noc śnie ze strasznie krwawię w tym momencie sie budzę i jestem cała mokra szybko światło i szybko kontrola ale zawsze na szczęście " odpukać " to tylko upławy. Sny są okropne.. A tym bardziej ze ja zwłaszcza jestem osoba która śni nawet w 15 minutowej drzemce... Mama zawsze mi powtarzała ze sny kobiet w ciazy nie można brać do siebie dlatego ze hormony buzują.

Co do włosów na brzuch Boże ja tez to mam i czuje sie jak mała małpka [emoji4] strasznie dużo ich jest i tak sie właśnie zastanawiałam czy ze mną jest wszystko ok hehe.

Ale fajnie ze dołączyłam do was dziewczyny jak fajnie czyta sie o innych mamusiach które maja podobne odczucia do mnie i możemy razem sie wesprzeć !

Oh ! A czy wiecie ze dzisiaj w Kanadzie jest dzień matki ?! ( tylko ze ja zaczynam dopiero dzień a wy kończycie ale mimo wszystko )
Wszystkiego najlepszego przyszłe mamusie [emoji8][emoji8][emoji480][emoji480]


 
Joasia -dzięki. Szymonek dostał od razu po obiedzie Rutinoscorbin i herbatę z sokiem. Co do czosnku- niestety nie znam sposobu żeby mu ho przemycić. Krzywi się na sam zapach.:eek:
 
reklama
Mamo 4 sytuacja mega słaba. Szkoda dziecka. A pewnie nie był jedyny w takiej sytuacji. Skoro padał deszcz,to pewnie inne dzieci tez przemokly.Była tam jakas osoba która za ten wyjazd odpowiadała? Może trzeba gdzieś zadzwonić i wyciągnąć konsekwencje?


Moja ulubiona pozycja ostatnio to taka półleżąca. A najgorsza to jazda samochodem. Nie wiem o co chodzi ale źle się czuję jadąc autem jako pasażer . Nigdy nie miałam choroby lokomocyjnej. A teraz jest mi nie dobrze brzuch zaczyna boleć,dziwna akcja.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry