reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wierzę! My mamy w Vancouver rodzinę dość bliska i właśnie w zeszle wakacje moja siostra i brat byli u nich na miesiąc. Piękne zdjęcia mają. A na te wakacje mieliśmy my jechać cała rodzinka. Bo wujek jest chirurgiem okulista i miał mi robić zabieg. A teraz to musi poczekać
 
reklama
Witaj agucha pisz lepiej co u ciebie :)

już piszę ;-)


Miałam męża przez tydzień a dzisiaj znowu jedzie. W sumie przez ten tydzień i tak siedział w pracy, ale przynajmniej zakupy zrobił i po parę godzin dziennie w domu był. To będzie kolejny bardzo długi tydzień. Nie mam żadnych badań, ani wizyt u lekarzy więc przynajmniej "ból głowy" z kim zostawić Zu mi odpada.

To obie od dziś jestesmy słomiane wdowy ;-) mój też dzisiaj wyjechał. W planach więc mam nic nie robienie - ja i moja młoda jemy nieduże ilości, więc gotowanie nie będzie problemem.

Poza tym planuję wziąć moją córę na sesję zdjęciową. Taką w cudzysłowiu ;-) Kilka razy w jej życiu miałyśmy taką akcję, że brałam aparat, jechałyśmy w jakieś fajna/ciekawe miejsce i strzelałyśmy jej foty. Fajna pamiątka :)

mama-czwórki rozumiem Twoje nerwy... Dziwię się, że takie są nieodpowiedzialne te dziewczyny ... My też miałyśmy przygodę z harcerstwem.zuchami jak moja była młodsza. Ale moje wrażenia były takie, że te starsze dziewczyny - opiekunki - były naprawdę fajne i odpowiedzialne. Aczkolwiek z obozu harcerskiego wróciła w sierpniu z zapaleniem płuc ...

Patryska153
witaj :)

Linka i netta-dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi:-*

Iinka super ze w takich imprezach bierzecie udzial:-) mojemu koledze ze szkoly podstawowej urodzil sie synek z krytyczna wada serca.Juz w czwartym miesiacu ciazy lekarz na badaniu rozpoznal tylko jedna polowe serduszka-prawa ktora jest slabsza.
Inny profesor to potwierdzil. Prywatna klinika w Niemczech podjela sie korekcji serduszka. Korekcja to trzy etapy- pierwszy mial juz miejsce na 3 dobe po narodzeniu. (Maly musial tez urodzic sie w Niemczech). Druga jakos teraz byla kiedy synek ma ok.6 miesiecy i trzecia za poltora roku.
Tez trwala i trwa zbiorka. Juz mysleli ze nie uda im sie zebrac kasy na pierwszy etap (mieli okreslony termin do kiedy musza zebrac pieniazki i pamietam ze na tydzien przed uplywem terminu mieli uzbierana dopiero 1/3 kwoty) ale udalo sie to dzieki Ewie Chodakowskiej ktora udostepnila post o nim na swoim profilu ba facebooku. Duzo ludzi wtedy pomoglo wysylajac chociazby sms. I chyba w ciagu 3 dni dozbierali reszte:-)

Ja pamiętam chyba tę akcję... nawet wpłaciłam kaskę i się udało. No chyba, że Ewa w ten sposób pomogła też innym dzieciakom, w każdym razie cieszę się, że ludzie są w stanie tak się zmobilizować i pomóc :) Ja co jakiś czas odwiedzam "się pomaga" i pomagam, jak mogę.
 
Wierzę! My mamy w Vancouver rodzinę dość bliska i właśnie w zeszle wakacje moja siostra i brat byli u nich na miesiąc. Piękne zdjęcia mają. A na te wakacje mieliśmy my jechać cała rodzinka. Bo wujek jest chirurgiem okulista i miał mi robić zabieg. A teraz to musi poczekać


hej Keejti :) Zabieg korekcji wady wzroku? Jeśli tak, to ja też myślę nad tym od dłuższego czasu. Teraz oczywiście znowu plany oddalają się na bliżej nie określoną przyszłość...
 
Linka mnie też, to jest niemożliwe wręcz ... zresztą, nie tylko dzieci... ale często wysyłam chociaż sms, jest szybko a niewiele kosztuje, a czasami po prostu zwykły przelew. Najbardziej cieszą te maile od fundacji, kiedy cel zostanie osiągnięty :) Poprawa nastroju gwarantowana, dobrze się przydać czasami do czegoś ważnego :)

Dziewczyny, przeszły Wam już mdłości?
 
Agucha tak dokładnie o to chodzi. Tutaj się boję to jednak zawsze ryzyko a tam on jest cenionym specjalista no i wiem że zrobi to dobrze.
 
Keejti a orientujesz się już mniej więcej w tym zasięgu? Czy to prawda że przed nim trzeba jakiś dłuższy okres nie używać soczewek kontaktowych?
 
To jest wskazane. Mi wogole kazał odstawić i już z pół roku nie noszę. Zatykaly mi się kanaliki i musiałam chodzić na zabiegi przeczyszczania. Teraz próbuje powoli wracać ale już nie co dzień a raz na jakiś czas.
 
Kejti możesz napisać dlaczego nie można nosić soczewek? Ja noszę cały czas od kilku lat. I nigdy żaden okulista mi nic nie powiedział że nie można. A też chciałabym zabieg ale to po porodzie, jest jakiś czas jaki trzeba odczekać?

Mama 4moi rodzice z moim bratem też mieli przykład nieodpowiedzialności opiekunów. Brat wrócił z poparzeniem słonecznym z obozu skóra aż dziury miała...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kejti a duża masz wadę? Ja dziś rano próbowałam chodzić w okularach zamiast soczewek Ale już przy próbie prasowania szlag mnie trafil i musiałam ubrać szkła. Okulary działają mi na nerwy... A niektóre czynności tak ograniczają że dramat. Dlatego tak to zawsze odkładalam w czasie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry