reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Takie coś mam tylko:( i się jakoś niepokoje
 

Załączniki

  • 1458920285881.jpg
    1458920285881.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Dorota to nasi mężowie powinni sobie rękę podać. Moj tak mi działa na nerwy od paru dni że już mnie trafia, nerwowo nie wytrzymam...

Keejti podziwiam Cię, ja bym chyba nie wyrobiła.. Jak długo masz zamiar pracować?
 
Myślałam żeby od lipca iść na l4 zależy jak się będę czuła, ale po cichu myślałam że będę miała zmiany 10-18 albo 8-16 a tu mi takie wrzucili najgorsze to chyba nie dam rady. Myślę że 1 kwietnia pójdę do kierowniczki i pogadam żeby mi ten grafik zmienili bo nie będę na popołudnia pracować i zapytam co z umową jak powie że nie przedłuży to od razu l4 ale pewnie powie że jak parę miesięcy jeszcze przepracuje to przedłuży więc nie mam wyjścia.
 
reklama
Do góry