reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Keejti moja siostra używa jakiejś odżywki do rzęs , ostatnio jej pytałam czy przedłużala , long lassysz czy jakoś tak nie wiem jak się pisze w rossmanie jest dostępna .. a efekt mega tylko chwilę trzeba poczekać i nowe rzęsy jej rosna ... umnie w rodzinie dziewczyna tym się zajmuje i siostrze odradzala zagęszczanie i przedłużanie tylko ta odżywkę poleciła ... i robi też makijaż pernamentny hihi a ja nigdy nie mam czasu do niej zajrzeć a kreski delikatne bym zrobiła na powiece :)
 
Mama czwórki jejku dlaczego krew? Badała cie przez pochwe? Bieduleńko czemu z szyjki masz krwawienia?

Kejtii no pewnie że sobie zrób rzęski najwyżej zobaczysz po paru razach jak maja sie twoje rzęsy a pierwszy efekt to będzie woow, jak gwiazda hooliwood bedziesz sie czuć pozniej juz sie człowiek przyzwyczaja.

Maleducada tak mówią że przy 1 ciąży późno wychodzi brzuszek szkoda bo chcę już fajnie podkreślić to ubrankami.

Iza a czemi robiłaś pappe miałaś wysoką przeziernisc?
 
Nie Koalko wszystko było w porządku na USG ,test był robiony bo w pakiecie miałam ale i tak czekalam na ten wynik a tu taki poślizg

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka serdecznie współczuję. Mój jak jest chory to jest gorszy niż 4 chorych dzieci.

Koalka no właśnie nie wiem skąd ta krew. Dalej jest na papierze. Gin mówi ze to z szyjki macicy a to podobno nie jest niebezpieczne ale jak i tak jestem przerażona. Niebezpieczne są podobno krwawienia z macicy.

Iza strasznie długo. Ja robiłam tydzień temu test pappa i natchniona Twoim postem zadzwoniłamWyniki już są. Właśnie emek po nie jedzie.
 
Mama 4 no jakby mi coś wyszło w usg nie tak to bym chyba oszalała do tej pory ,ale ze raczej jest wszystko ok to pozostaje spokojnie czekać

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Linka long4lashes nie wolno jej używać w ciąży. Sama mam dwa opakowania i ubolewam. Kosztuje na promocji 65zl za 3ml.

Kejti mam rzesy robione od roku. Moje nie wyglądają tak jak Koalki. Fakt są krótkie po ściągnięciu ale nie mam tragedii. Zawsze jak zdecydujesz że to ostatni kurs rzęs to zacznij używać odżywki.

Niestety w tych czasach wszystko jakoś negatywnie na nas wpływa.

Iza nie martw się :) pewnie zaraz wynik przyjdzie :) mi wysłali do domu :)

Diabliczka ja też czasami mam takie noce, ogólnie chodzę spać o 2 i wstaje o 11-12.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry