reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Nie wiem jak z luteina, ale dupka to jakoś do 14 tygodnia się bierze a nawet dłużej. Z tego co ja wiem.Ja brałam przed.ciaza na wyregulowanie @ i jako leczenie w niedobrze progesteronu
 
Z reguly odstawiasz około 12-16tyg.jak lozysko jest w pełni wykształcone. Ale później lepiej mieć w pogotowiu jakby macica się stawiała etc.
Venuss nie dzwigaj bidulo..
Niestety z badaniami nie pomogę..
Ivi juz chyba weszła..
U mnie to jabłko to pierwszy stały posilek.. Ale hmm taka bule może bym zjadła.. Ja bez apetytu za dnia, dopiero coś na wieczór mogę..
 
Witam :) Mam nadzieję, że mogę się u Was zadomowić, że mnie przyjmiecie ??? Jestem na początku ciąży - w 4 tygodniu. Termin pierwszej wizyty mam za półtorej tygodnia
 
A ja dzisiaj wyjątkowo na czekoladę. Tak mnie wzięło, że gdybym mogła to cała by zniknęła. Z córcia miałam też tak to może jednak będzie dziewuszka ;-)
 
reklama
Do góry