reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny, czy przed pierwszą wizytą u gina robiłyście badania typu morfologia i mocz, czy dopiero po wizycie? Wizytuję jutro. Morfologię robiłam razem z betą w piątek, ale nie mam badania moczu i zastanawiam się , czy zrobić jutro mocz na cito, czy darować sobie.
 
reklama
Ivi to juz momencik. O tej gince to chyba jyz to pisalas, fajnie ze masz taką zaufana do której wracasz.

Noo dziewczyny, brać się w garść! Fasolka szkodzą takie nastroje. Zjadlam jabłko ale szal!
 
Ja mam nadzieje ze skierowania teraz
Lilith No nie wyobrażam sobie innej:) podbiła moje serce jak pierwszy raz poroniłam, i nie zawiodła ani razu :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mi lekarz dał skierowanie na pierwszej wizycie na wszystkie badania... muszę je mieć zrobione przed następna wizytą.

Lilith ale mi ochoty na jabłuszko narobiłaś a w domu nie mam niestety...
 
A ja nadal w pracy :-( jeszcze trochę. Mam nadzieję, że wytrzymam do końca maja. Dzisiaj Szef sobie wymyślił remonty i musiałam trochę dźwigać, jeszcze mu nie mówiłam. Czekam do wizyty,ale nie wiem czy dam tak radę. Boję się, że zaszkodze fasolce :-)
 
A mi lekarka powiedziała, że to bardzo wczesna ciąża i da mi skierowanie na wszystkie badania jak zobaczy bijące serduszko
 
Nesssi przyko mi...

Ivi trzymam kciuki

Dziewczyny a jak to jest z ta luteina i dupkami, kiedy mozna przestac brac i czy to sie tak nagle odstawia??

Co do jedzenia to ja do poludnia daje rade ale popoludniu mam wilczy apetyt. Wlasnie zjadlam corce babeczke-wyrodna matka a maz ma mi przywiezc frytkiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Mój gin. i tak nie daje skierowania bo chodzę prywatnie. W sumie czy zrobię jutro, czy za 2 tygodnie to niestety i tak muszę zapłacić. Swoją drogą to dziwne, bo przecież chyba powinien mieć możliwość wystawienia skierowania, skoro poza prywatną praktyką pracuje jeszcze w szpitalu. O ile samo badanie moczu nie jest drogie, to jak dojdzie grupa krwi, toksoplazmoza, hiv to już się pewna kwota uzbiera

polis- ja brałam luteinę do 13 tygodnia bo potem funkcję produkcji progesteronu przejmuje łożysko. Wcześniej progesteron jest produkowany przez ciałko żółte i stąd jego częste niedobory.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry