reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Kurcze a myślałam sobie, że będzie dobrze i, że jak u NeSsi ok to u mnie też. Bądźmy nadzieji,że jeszcze wszystko ruszy i będzie dobrze.
 
Siedzę i czekam. Jedna babka w środku, jedna przede mną. Wiec nienajgorzej... Bardzo sie denerwuje :(

Nessi... Tule mocno. I wierze w cud. Trzymaj sie... Przy pierwszej ciąży, która przeżyłam strasznie, ktoś mi powiedział, ze "dzieci nie odchodzą... One zmieniają termin przyjścia na świat". Dla mnie to była pociecha,może tez w tym znajdziesz ukojenie...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny.. To co się przytrafiło Nessi jest bardzo przykre.. I jeszcze to oczekiwanie.. Ale nie wariujcie! Nie można się porównywać lub od razu myśleć, że u mnie może być podobnie bo wszystkie tu zwariujemy. Myślę, że Nessi nie pisała nam tego by teraz odczuwać strach.. Jak zaczęłam was czytać, to od razu pomyślałam o tym, że ja chodzilam z martwa fasolka dwa tygodnie i to właśnie w kwietniu się dowiedziałam..Teraz w dacie straty idę na usg i mam myśleć podobnie? Jeszcze kiepskie objawy sobie pod to pidciagne i jak znalazł. Trzeba się ogarnąć i wierzyć, że będzie dobrze choby nie wiem co. Nie jedna z nas przechodziła juz stratę, łatwo nie jest ale prócz wiary nic innego nie pozostaje..
Sorki jak ktoras poczuła się urazona ale sama walcze ostatnio ze sobą a tu takie reakcje..

Ivi.. O Tobie też myślimy. Pomysł, że to już za moment..choć to usg jest najgorsze..
 
Juz widziałam moja gin:) ale ubaw ze mnie ma hahahaha :D ona od porodu Sylciaka wróżyła mi ze na trójce nie skończymy i wyszło na jej hehe :) weszła ta babka przede mną, czekam dalej:D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Lilith - święta racja, to bardzo przykre co się stało, ale myślę, że nikomu nie wyjdzie na dobre jak się wszystkie zaczniemy nakręcać i schizować.

Ivi- powodzonka
 
Masz rację Lilith :-) trzeba wziąć się w garść :-) chociaż niepokój w takich sytuacjach wzrasta.
Ivi daj znać co u Ciebie
 
reklama
Do góry