reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Maleducada a ja nie wyobrażam sobie spać z m właśnie przez to chrapanie, ale wiesz nie przeszkadza nam to w rozmnazaniu, czekamy na nasze 3 wspólne dziecko.

U mnie sprawa wygląda tak że ja wstaje i jestem na każde skiniecie 3 dzieci w nocy, sen mam taki ze jak starsi kręcą się w drugim pokoju to ja się budzę, wcześniej córka na cyca wstawala co 1,5 godz i jeszcze jakbym miała co chwile m upominac że chrapie wrrrr

Gwiazdeczka właśnie rutyna :-(

Frytki robię w garnku, mam frytkownice ale z gara lepsze.

Lilith ja dziś mini mdłości i duży apetyt, ostatnio mega mdłości i zero apetytu i co mam się martwić
 
Jezuniu.... Przepraszam Was za te posty dałam córce telefon żeby sobie pograła a nie wylogowałam się z forum. Córcia postanowiła Was chyba w ten sposób pozdrowić. Posty już usunięte. Wybaczcie
 
jestem już po pracy dziewczynym więc mogę się rozpisać trochę konkretniej co do mojej wizyty..\

Macica jest rozszerzona, spulchniona, itp, wg USG ciąża jest młodsza, bo było widać tylko pęcherzyk... Pani dr na początku była tym zmartwiona , bo z moim epizodem zakrzepowym może być to nawet ciąża biochemiczna. Jednak jak jej powiedziałam,że wiem dokładnie kiedy miałam owulację bo robiłam testy to wtedy powiedziała,m że by się zgadzało, że jest to 4 tydzień dopiero i wszystko jest książkowo.

Zleciłam mi badania, które mam zrobić po świętach, zapisała kolejne zastrzyki z heparyną i kazała pojawić się dopiero 10 kwietnia,

Strasznie się boje, czy wszystko będzie prawidłowo i nie skończy się tak jak wczesniejsza ciąża... ale ufam jej, bo wiem że chce mi pomóc (nie jak wczesniejszy lekarz).
 
Mania musisz wierzyć że będzie dobrze.

Nessi nie smutaj się, z niecierpliwością czekamy na wieści z wizyty.

Ivi ja nie usne dziś póki nie dasz znać co na Wizycie ;-)

Dominika miłego pobytu w Pl.

Rozmawiałam z tą babka od domu i on z drewna ale na zewnątrz ma jak ona to nazwała takie panele białe i dom jest wysunięty daleko w podwórku i to już mi się podoba bo musi być duże podwórko ;-)
 
Witam i melduje sie :-) czytam Was,ale nie mialam sil pisac, tel tez mi pada i taka lipa :-\

Mialam usg i z fasolem ok :-) a ze mna.. po tym jak zemdlalam im przed usg to dali mi w koncu dwie kroplowki z glukoza i duzo mi teraz lepiej

Nessi jeszcze nic nie przesadzone, bo tak jak pisza dziewczyny przyrost ma byc mniejszy, wiec teraz nadzieja, ze jest w porzadku :-* pewnie juz szykujesz sie na wizyte czekam rowniez na relacje :-* badz dzielna :-*

Ivi na pewno jest w porzadku :-).fasolek ma tamgdzie sie wtulic i pewnie nic nie wie o upadku nawet :-)

Ivi,katerineczka a ja do niedawna w Redzie mieszkalam :-) i troche tesknie :-(

ivi a do jakiego gin chodzisz??

A ty katerineczka? z Gdyni? tam tylko 2 gin poznalam :-)

lilith, joasia ja katarek tez sobie chwale.. a i na poczatku motalam troche malego, ale byal samoukiem, wiec umiem tylko jedno kieszonka albo kangurek nawet nie pamietam :-) maly srednio to lubil.. ale inahalator juz mam innej firmy :p

Przepraszam babki, ale nie pamietam wiecej

Mania poki co jest dobrze i z tego trzeba sie cieszyc :-)
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez sie tak szybko meczycie...? wystarczy ze podbiegne albo szybciej przejde i juz zadyszke mam....
 
Do góry