reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny, ja ciągle walczę z karmieniem... Jeśli chodzi o ilość mleka to chyba coś powoli rusza. Teraz właśnie odciaglam prawie 50 ml. Gorzej bo dzisiaj walczyliśmy z przystawieniem. Moje dziecko nie chciało piersi. Pluje, a jak już weźmie do buzi to w zły sposób bo tylko sama brodawke i zaczyna dziaslami mientosic... Mnie to bolało a Olek się denerwował... Po dłuższym czasie odpuściłam, mimo zmiany pozycji i piersi. Skończyło się na tym że mały płakał a ja nad nim.. Ech, czy to musi być takie trudne...

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
 
reklama
Karola trzymam kciuki, no to kp wcale nie jest takie łatwe i bezproblemowe. U nas tez raz lepiej raz gorzej, czasem wrzask na cyca bo nie ten, ale jak dać ten drugi jak tam pustka, ja juz odpuszczam niech je jak chce i z którego chce byle tylko ta waga nam rosła.

Gaga jak u Was? Daj jakiś znak.

Milagros trzymamy kciuki za wyjscie, tak naprawdę w domu człowiek regeneruje sie najlepiej.

Moja wlasnie zasnęła 40 minut temu na brzuchu, co mi trochę zmienia dzien bo koło 12 miałam iść na spacer... a jak przesunie sie spacer to i drzemka 4h i znów bedzie walka wieczorem...
Wczoraj zasnęła o 24 dopiero u mnie przy cycu i tak spałyśmy do 4 nic nie mowie jaka jestem połamana:(

A reszta dziewczyn to juz sie nie odezwie halo halo jesteście tam? Ivi, Kliska, Aob, Diabliczka, netta, linka, katrineczka i wszystkie pozostałe:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie , mam pytanie. Planowaliśmy wyjazd do Polski na 17 na święta jak mała bedzie miała 6 tygodni. Lecimy 2 h do Berlina gdzie kierowca zabiera nas do domu i tam juz siedzimy. Moj pediatra powiedział ze spokojnie ale wtrąciła sie pediatra z polski która strasznie mnie ochrzanila i powiedziała ze jestem skrajnie nieodpowiedzialna. Rodzice przerażeni , afera straszna a mi sie odechciało jechać :-((( tylko syna żal bo nie wyobraża sobie świat bez naszej polskiej tradycji


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ze wirusy , ze w samolocie bakterie , kurcze u nas tez wirusy ( mam dziecko w wieku szkolnym !) a my nie mamy zamiaru chodzić z nią po centrach handlowych ani nic... a jeszcze powiedziała ze przed szczepieniami bedzie mała , a przecież pierwsze szczepienia i tak nie uodparniają na zwykle choroby wiec nie kumam.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa a z Berlina będziecie autem jechać do Polski? A dokąd? Bo takie malutkie dziecko tez ne można długo trzymać w nosidle w aucie...
 
No to z Berlina do Poznania faktycznie nie jest daleko ale trzeba liczyć ze w samolocie dzidziuś te bedzie w nosidle. Moze wtedy postój zrobić po locie dłuższy? Ja osobiście nienawidzę jak moje dziecko jest w aucie w foteliku dłużej niz 2 h, wtedy jakos szkoda mi go ale sa sytuacje gdzie trzeba jechać to można jakos to zorganizować i dzidzia przeżyje :-)
 
reklama
Dzięki Koalka :-))) kochana jestes . W samolocie mała nie moze być w foteliku, niestety, moze być na mojej piersi , mam tez zarezerwowane łóżeczko ( samoloty dysponują ) ale z doświadczenia z synem wiem ze nie ma szans zeby w nim zasnęła


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry