reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Milagros ten baby jogger city select ;) żeby wozić Antosia i Jasia bo jaś ma często ataki typu nie mogę iść ;)

Znalazłam powód bólów brzuszka u Antosia a właściwie sam wyszedł , alergia :( i takim sposobem mam kolejnego alergika wysypka na brzuszku i twarzy ...
 
Tyle do roboty przy małej i innych obowiązków, że nie mam czasu tu zaglądać :(
Widzę, że każda z nas jakoś sobie radzi :) Jesteśmy dzielne mamuśki!! :)
U mnie dzieją się też cuda. Minęły 2 tygodnie po porodzie, a u mnie z 62 tys. płytek wzrosło aż do 321 tys.!! :shocked2: Ja w szoku, lekarz w szoku, pielęgniarka w szoku!! Poczułam się tak jakbym wygrała w lotka! Nie muszę brać sterydów i mogę małą karmić piersią. Jaka to radość. Wczoraj miałam urodziny, ale jakoś nie były one dla mnie takie ważne jak kiedyś. Moja rodzina, a w szczególności Marysia jest dla mnie wszystkim :*
 
Milagros u Nas pępek odpadł narazie sie ślimaczy i krwawi pod spodem. Psikam oCtaniseprem i osuszam- w czwartek bedzie pielęgniarka to mi doradzi jak sie nic niw zmieni.

Linka a jednak alergia? ale ciekawe na co?

Karosznurek ile trzeba czekać na pierwsza rozprawę sadowa?

Gaga co u Twojego Skarba?

Dziewczyny chyba załapałam jakaś wirusowke- skręca mi brzuch i mam rozwolnienie. Najgorzej ze dziś w nocy Mała nie zrobiła pierwszy raz kupy do rana, mało tego widzę ze boli ja brzuch bo jak spi to sie budzi i grymasi pręży o ewidentne tez ja boli brzuch. Zreszta w nocy nie chciało jej sie odbić po jedzeniu ani razu i troszkę cofa jej sie pokarm boje sie zeby nie zwymiotowała. Zastanawiam sie czy nie jechać do przychodni z nia. Poczekam na rozwój sytuacji w dzien.. :-(
 
Przeczytałam wszystko odciagajac mleko [emoji6] tej która napisała żeby zdjąć ten silikon z laktatora stawiam duże [emoji481][emoji482] (może być karmi) [emoji6] zdjelam ze swojego i od razu inne ciśnienie rewelacja [emoji5]

Joasia bardzo mi przykro że kolejny stres Was spotyka. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Oby to nie była sepsa. Ale ważne że powiew już pobrany zaraz wszystko się wyjaśni i pewnie dziś od swojego lekarza też więcej się dowiecie.

Gaga trzymam kciuki by i u Was wszystko zakończyło się szczęśliwie z tą operacją.

My od soboty w domu. W sobotę przyjechała moja mama. Pola pierwsze 24h była cudownym aniolkiem. Aż mąż i mama stwierdzili że chyba trochę przesadzam na temat tego co się działo nocami w szpitalu. Ale po dzisiejszej przyznali mi rację [emoji23] takie były dziś koncerty. Od 23 do 6 budziła się co 1,5-2h zjadala trochę zasypiają my ja do łóżeczka ona w ryk. Teraz znowu aniołek. [emoji5]

My wczoraj też studiowalismy czy kupa jest aby prawidlowa bo mała się obudziła z kupą taką mazista i musztardowa a za chwilę w trakcie karmienia strzeliła taką następna. Ale mąż przeczytał całe internety i został domowym kupologiem stwierdził że wszystko prawidłowe. Teraz pojechał ogarniać przychodnie. Kiedy byliście pierwszy raz u pediatry?
My przy wypisiedostaliśmy skierowanie do poradni chirurgicznej na konsultacje. Bo wg jednej z pediatrow w szpitalu mała ma za mała odległość pomiędzy pochwa a odbytem. Norma to 1cm a Pola ma ok 8mm. Mamy to sprawdzic[emoji52]


Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Kurczę byla dzis polozna.... Spadek wagi u naaas 200 g. Dziewczyny jak myślicie.... Moze te moje cycki nie daja rady.... Moze dokarmiac po każdym posilku. Pomozcie ...:-(
 
reklama
Hej melduję się że żyję[emoji6]

Karola, nalcia szybkiego rozwiązania życzę a do tej pory cierpliwości[emoji2]

Joasiu oby to nie byla groźna bakteria...[emoji10] szybkiego powrotu do zdrowia i do domu życzę[emoji10]

Gaga i dla Was też wszystkiego dobrego[emoji10]

Współczuję Wam alergii i problemów brzuszkowych[emoji52] ja póki co jem wszystko dosłownie i malej nic nie jest, przybiera ladnie, je ładnie i nawet dobrze sypia.. pępek odpadł w 6 dobie ale teraz też krwawi, więc go osuszam i czekam na polozna co powie...
Poza tym czasu mało bo jak nie młoda to starszak domaga sie uwagi[emoji6]
Spacerujemy już też bez werandowania...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Do góry