reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

K8sad, może jednak zawyżona ta waga, ale fajnie, że chłopaki tak się ustawili i większy pierwszy :)

Gaga, kciuki za Sebastianka, żeby był silny i żebyście mogli wyjść do domu przed operacją.

Aob, jaki kochany Niko :)

U nas wczoraj dzień ok, a wieczorem obie płakały, coś żadna nie chce długiego nocnego snu...
 
reklama
Milia moj tez wczoraj jakus placzliwy. Maz byl na nocce w pracy i wydaje mi sie ze to przez to, ze moze czul ze taty nie ma... plakal tak mocno az sie zanosil :-(
 
Hej ja krótko nie mam siły pisać.

Gaga gratulacje :) duzo siły i zdrowia dla Sebastiana:)

Emalka gratulacje:)

Cieszcie sie z grzecznych dzieci i bezproblemowego kp:)

Juz w domu od wczoraj!
Izunia kochana ale wyje ciagle;( Basia nigdy tak nie płakała... Mam załamkę:(
Karmienie dramat mleka duzo ale ona nie umie wyssać :( drze sie w niebogłosy, ściągam i butla jak sie naje to nocą śpi 4-5h. W dzien widać ze chce cyc i sie tulić i potem jest wycie z bezsilnosci przy cycu :( ja tez juz bezsilna, łzy same ciekną:(




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat, nie Ty kiedyś pisałaś, że położna pomogła Ci przy Basi z kp? Jeśli tak, to mam nadzieję, że szybko przyjdzie, bo jeśli dobrze pamiętam, masz tą samą.

Priinceseczka, Ty chociaż masz wytłumaczenie, u nas nic się nie zmienia, a mała się drze ;)
Ja też poprzednio tego nie miałam, poza rehabilitacją i częstymi wizytami u lekarzy moja starsza w obsłudze była bezproblemowa, a to małe krzyczy i krzyczy... Czekam aż dorośnie;) Bo przez to i mniej czasu dla starszej mam i szkoda mi tego...
 
K8sad, może jednak zawyżona ta waga, ale fajnie, że chłopaki tak się ustawili i większy pierwszy :)

Gaga, kciuki za Sebastianka, żeby był silny i żebyście mogli wyjść do domu przed operacją.

Aob, jaki kochany Niko :)

U nas wczoraj dzień ok, a wieczorem obie płakały, coś żadna nie chce długiego nocnego snu...
Pani dr mówi, ze waga większego może być zaklamana że względu na to że głowę mierzyła po skosie bo bardzo nisko w kanale jest. Wyszło 3100g. Drugie dziecko było zawsze miejsze o 200-300g a waży 2700g (ta waga jest bardziej prawdopodobna) więc wychodzi ze większe ma 2900-3000g. Zobaczymy. Jutro rodzimy.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki czy któraś z Was plamiła świeżą krwią przed porodem? Właśnie zauważyłam, że zaczęłam krwawić, ale nie ma tego dużo i nie wiem co o tym myśleć :/ Położna kazała dzwonić jeśli krwawienie nie ustanie, ale moim zdaniem świeża krew nie zwiastuje niczego dobrego? :/
 
bedemama - ciemna, czerwona jakbyś się skaleczyła? czy podbarwiona krwią wydzielina, taka bardziej malinowa albo z pasmami malinowymi?
 
Bedemama moze lepiej jechać na IP? Po co czekać? Ja nie chce udzielać rad bo nic takiego nie miałam.

Milagros jakie długie nie wiem (ale pęknięcie aż we stronę 2 przez to vacum) Ale u nas chociaż krocze ok;) bo właściwie juz w niedziele (Pt poród) juz siadalam w miarę normalnie a poniedziałek i wt był juz luz, a po turecku od pon jestem w stanie siedzieć. Chociaż to mi nie doskwiera, po Basi 2 tygodnie nie mogłam usiąść:( Ten co mnie szyl i odbierał poród chyba czuł sie winny pęknięcia przy vacum i sie śmiał ze sie postara) ale mój gin tez mówił ze zszyte ładnie, bo mi zajrzał (byłam u niego na oddziale po porodzie), ponoć ten co szyl robi to ładnie, wiec mam nadzieje ze i maz potem bedzie zadowolony i ja [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bede mama - natychmiast na IP. Jesli jest żywa, czerwona, ciemna krew to może być coś poważnego (łożysko!!!!) a tego nie wolno bagatelizować. Pakuj się i zmiataj do szpitala! I daj znać co na IP powiedzieli! Mam nadzieje, ze zbadają i powiedzą ze przesadzasz - tego życzę :)
 
Do góry