reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka niektórzy lekarze zalecają teraz antybiotyk od razu po ukąszeniu żeby zminimalizować ryzyko jakikolwiek zakażeń.
Inni każą obserwowac i antybiotyk dopiero jak się rumień pojawi. Jestem przeciwniczka podawania antybiotykow na każdą chorobę ale tu jednak chyba bym się zdecydowała.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Dzięki za odzew w sprawie cukru. Kolejny dzień pomiaru i dzisiejszy wynik 97. Dzwoniłam gina i stwierdził, żeby się nie martwić bo normy są do 110, czy 120:shocked2: No nie wiem... Nie wiem, czy to czasem nie są normy dla kobiet niebędących w ciąży. Powiedział jeszcze , że powtórzymy test obciążenia glukozą. Dzisiaj wizytuję na 11.30 to pewnie powie mi coś więcej. Teściówka poszła teraz do internisty i obiecała, że zapyta lekarki o te moje cukry.
Najlepszy motyw jest z moją wizytą. Nie wiem co mi się umyślało, że wizytuję w przyszłym tyg. Patrzę dzisiaj rano , a tu mało antybiotyku mi zostało i patrzę w ziwązku z tym na na kartę ciąży, a tam wizyta wpisana na dziś:szok::happy:

Princeseczka-gratuluję bratanka. Fajnie, że bratowej jak sprawnie i leciutko poszedł poród

Linka- ostatnio jak robiłam test obciążenia glukozą i w związku z tym spędziłam dwie godz. w poczekalni laboratorium to kobieta przyszła z córeczką , która miała może ze 4 latka i robiła jej badania krwi po tym jak małej wyciągnięto kleszcza. Nie wiem dokładnie jakie, mogę jedynie przypuszczać , że w kierunku boleriozy, bo kleszcze to podobno roznoszą.

Uprzejmie proszę o kciukasy za wizytę.
Miłego dzionka
 
Mama czworki to swietnie przynajmniej Ci sie nie dluzylo do wizyty a wlasnie chcialam napisa ze na wlasna reke bym obciazenie powtorzyla.

Lika warto zrobic wlasnie w kierunku boreliozy albo chociaz poradzic sie lekarza. Ja jestem przewrazliwiona do lasu nawet bie wchodze. To okropne chorobsko. Mowilam Wam o moim tacie ktory ja ma od ok 20 lat i dopiero wykryta wiec zawsze warto sprawdzic.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti- obciążenia nie chcą robić bez zlecenia, bo już wczoraj bym zrobiła. Muszą mieć skierowanie lub zlecenie od lekarza przynajmniej w laboratorium w którym ja się badam.

Nie mamy wody:growl: a za 2 godz. wizyta:growl: Jakieś roboty i odcięli bez uprzedzenia. Mąż pobiegł do marketu po 3 bańki 5 l. I jeszcze mocz do badania mi musi na cito zawieżć. Zwariować idzie. Na drugi raz na czerwono sobie w kalendarzu zanotuję termin wizyty
 
Katerineczka mój dzidek często ssie kciuka, więc coś tam przy głowie cały czas szuka.

Milagros na gardło inhalacje z soli fizjologicznej, seria *spam* i herbata z miodem i cytryną.
Na ucho to nie wiem co.

Katerineczka ja sama sie zastanawiam czy nie rodzić sn, ale myślę, że w szpitalu o którym myślę to tylko cięcie mnie czeka.

Linka ja to już bym była gdzieś na pogotowiu czy coś, ale dobrze, że już po kłopocie.

Mamo-czworki a masz karteczke na której lekarz pisze ze masz zrobić glukoze?
Bo ja skierowania jako takiego nie mam, ale druczek gdzie on to napisał i babeczka to kseruje.
Jakbym chciała powtórzyć to poszłabym z tym do innego lab.
A tak w temacie....
1470900555510.jpg


Najgorsze były pierwsze 5 minut. Teraz chce mi sie spać.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1470900555510.jpg
    1470900555510.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 178
Cześć wszystkim! Rany mam dzisiaj taki słaby dzień, że ledwo żyje tak chce mi się spać. Moja Mała chyba też ma czkawkę bo jest takie unoszenie brzuszka co kilka sekund, ale nie jestem pewna czy to faktycznie czkawka czy ruchy.
Princeseczka gratulacje dla bratowej ale szybciutko jej poszło.
Joasia może Mały sprawdza czy mamusia ma łaskotki :)
Linka dobrze, że udało się wyciągnąć kleszcza ale obserwuj synka bo teraz z tymi kleszczami to różnie jest.
Mama czwórki faktycznie wysoki ten cukier, może lekarz powinien dać Ci jeszcze raz skierowanie na glukozę.
 
Dziewczyny jestem w 26 mcu , dzisiaj na papierze miałam malutkie smugi różowe :-(( dodam ze wczoraj miałam straszna biegunkę i moze to od wysiłku . ... Zastanawiam sie czy jeszcze poleżeć czy juz lecieć do lekarza


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa ja dwa tygodnie temu miałam taką jednorazową sytuację. Dla spokoju poszłam na IP. Czekałam prawie 4h. Ale wyszłam spokojna. Przebadana i po usg. Nic więcej się potem nie działo.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
Dzięki , poczekam troszkę , ale pewnie i tak pojadę. Tylko sama jestem , chłopaki w PL i jak pomyśle ze w ten upał mam jechać ...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ewa jedz, będziesz spokojniejsza. To nie zaszkodzi.

Linka podziwiam ja bym biegła na pogotowie bo niestety każdy jeden Robak mnie przeraża.
Kejti co do wejścia do lasu mam jak Ty, bardzo się tego boję szczególnie w ciąży i później oglądam każdy centymetr ciała i dodatkowo każdy mężowi jeszcze oglądać.

Mama 4 u mnie w laboratorium glukozę mogę pić codziennie, mówię co chce zrobić i tyle. Nic nie chcą do wglądu.

Joasia dzielna a jakie ładne Kubeczki :D
Dziękuję za rady odnośnie gardła i ucha, niestety spuchlo mi też dziąsło i teraz nie wiem czy to wszystko od zeba który mnie absolutnie nie boli (puchną mi dziąsła w ciąży strasznie) czy od tego że w niedziele nawialo mi w ucho. Obserwuje się dalej i próbuje się leczyć.

A co do inhalatora, jaki polecacie? Miałam pożyczony, ale musiałam go oddać.

Aob, Katerineczka u mnie te odstepy to były dosłownie 1-2sekundy tak szybko :O dlatego zwatpilam że to czkawka ale zdążyło się dwa razy, w lewym boku pośrodku drogi między wzgorkiem łonowym a pępkiem i często czuję tam dzidzie ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry