reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Słyszałam tez o tej wodzie ale nie stosowałam, też o spirytusie i o wacie no ale w ciąży to nie jest chyba dobry pomysł.
A wiesz ze chyba rzeczywiście szybciej :) nie mysllam o tym dopóki nie napisałaś hehe. Tak co kilka sekund brzuch podskakuje. Następnym razem policze jakie są odstępy czasowe ;)
 
reklama
Kejti może maść kamforowa na wate do ucha? Mi pomogło wysmarowania na noc vicvaprub.

Princeseczka Ale super. Takie historie to ja lubię [emoji12] pierworodka?

Też widziałam w Tv o tych cesarkach że aż 48% porodów to cięcie. Ale wydaje mi się ze to się nie zmieni. W teorii to przecież cc ze wskazań medycznych. A w ostatnich latach statystyki podnoszą prywatne kliniki gdzie za 12tys zł Masz cesarke na życzenie.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
Witam się z rana..

Mucha obudziła mi syna ehhh.. już teraz wiem dlaczego tak wcześnie znów wstaje [emoji52]

Ja mało oglądam tv więc nic nie słyszałam ale myślę że nie przejdzie a przynajmniej nas to nie sięgnie... i oby tak było... ogólnie sama cc nie chce za nic w życiu ale jeśli ktoś ma wskazania..

Priinceseczka gratulacje dla bratowej [emoji6]

Milagros mi się wydaje że u dzieci szybciej właśnie się to odbywa [emoji2] a przynajmniej u mnie dość szybko podskakiwalo i to uznałam za czkawkę[emoji6] i tez na dole mała ma główkę więc nisko smyra [emoji23]

Idę na śniadanko i pewnie niedługo znów na spacer choć póki co jest u nas coś koło 5st C! Masakra
 
Mamo czworki-ja cukier na czczo mialam 88. Takze gorna granica. Moze faktycznie dobrze byloby skonsultowac Twoj wynik z lekarzem

Nika-wspolczuje cisnienia. Oby sie uspokoilo. Dobrze ze do koncoweczki juz coraz blizej.

Firana-bratowa byla 1.5 tygodnia temu na usg i termin wypadal na 26 sierpnia. Tak tez wypadalo z miesiaczki. Jednak chyba na trzecim usg od konca wyszlo na 11 sierpnia :-) tylko raz tak wyszlo :-)
Dzieki dziewczyny za dobre slowa :-) faktycznie szybko. Najlepsze to ze bylam u nich przed ich wyjazdem do szpitala bo z Hanka trzeba bylo posiedziec i po bratowej w ogole nie bylo widac ze to juz...:-) jak pojechalam przed 21 to szykowala sie-makijaz zrobila delikatny i wlosy umyla i fajnie ulozyla :-) ale widac bylo ze sie troche stresowala mimo ze to juz drugie. Kiedy wyjezdzali z domu skurcze miala juz co 4 min.a na porodowke dojechala z 8cm rozwarciem :-)
Brat jak powiedzial ze bratowa ma skurcze to ja sie zestresowalam jakbym to ja miala rodzic :-D serio i szybko dotarlo do mnie ze "zaraz" kolej na mnie:-D ok.10 tygodni roznicy wieku ciazy bylo miedzy mna a bratowa :-)
 
Linka-lepiej do przychodni lec. Samej nie wiadomo jak Ci to wyjdzie.

Aob-hihihi:-D ja sie obawiam ze w jakas panike wpadne i bede sie trzesla jak galareta :-) juz wczoraj mialam ptobke i czulam jak serducho mi szybciej bije niczym przed jakims egzaminem a to przeciez nie ja jechalam rodzic! :-D
 
Emalia dałam rade wyczytałam ze wysysaja ludzie strzykawka przecięta , miałam taką po syropie z dziura fajna w środku nic nie ucinalam do dziury kleszcza i wyssalo ładnie wszystko za pierwszym razem popsikalam octeniseptem i teraz tylko mam nadzieje ze żadne chorubsko odkleszczowe się nie przypaleta
 
reklama
Hej :) u nas tez jakos zimno

Linka dobry pomysł z ta strzykawka, super ze sie udalo

Nika właśnie czytalam o tej reflectoil ale do rossmana mam blizej a na necie pisza ze delia w kremie tak samo sie trzyma. A powiedz ryzykowac z czarna czy braz na poczatek?

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry