reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Eh przeczekać może i dobrze ale po weekendzie wezmę się za zupy kremy naprodukuje cały zamrazalnik i tyle. Z różnymi warzywami i z mięsem i kasza . A z kanapkami dam na wstrzymanie.

Linka no ja się nie dziwię że ty się denerwujesz. Ale świństwo tak wymyślać i donosic. Ale chyba najlepiej mieć nadzieję że to się nie powtórzy i tyle. Może to tylko tak jednorazowo.

A ja dzisiaj idę z moim i z wózkiem przez pasy. Ulica dwupasowa i pierwszy sam się zatrzymał żebysmy przeszli a jakaś lafirynda rozpedzona obok wjechała na pasy. Całe szczęście że facet za nami krzyknął głośno stój bo z naszej perspektywy nie było jej widać gdybysmy się nagle nie zatrzymali nie wiem co by się stalo:(
 
Keejti współczuję ale ja od razu bym spisała nr-y
U mnie koło domu są światła i jak.przechodzi się po 2 stronie to B często wyjeżdżają. ..ile razy już by Sz fruwał :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aż mną dziś potrzepało normalnie. Byliśmy w Galerii po farby i przy okazji inne zakupy. Zauważyłam 2 dziewczynki szamoczące się ok. 2,5 i 4 latka. Widzę, że nikt nie reaguje to podeszłam i zapytałam gdzie jest mama. Dziewczynki się zgubiły, młodsza już zaczynała płakać. Uspokoiłam je, wzięłam za ręce i poszłam do ochrony. Pani wezwała mamusię przez megafon , bo oczywiście ta nie szukała dzieci.
Mamusia przyszła i co? Drze japę na te przestarszone dzieci, że kur.... jak wam wpierd..... to zobaczycie. Darła się tak, że ludzie normalnie się zatrzymywali i patrzyli co się dzieje. Nie dość, że zgubiła dzieci- co jest ewidentnie jej winą bo ich nie pilnowała, a takie dzieci są za małe, żeby się same upilnowały to jeszcze darła za przeproszeniem mordę na nie jak wściekła. Miałam ochotę jej normalnie nakopać do tyłka za takie zachowanie.Takimi się powinna opieka zainteresować , a nie porządnych ludzi nachodzić.

Keejti- ale babsko nierozsądne. Znając mój charakterek to pewnie bym jej na Twoim miejscu trochę nawrzucała.

Tak zmieniając temat to powiem Wam, że często myślę o Lilith. Ciekawe jak się ma. Nigdy nie przypuszczałam, że można się tak do kogoś znanego tylko z postów przez internet przyzwyczaić...
 
Szczerze przeszło mi trochę nerwy są złym doradca , przemilczeć wszystko i zobaczymy czy coś się rozwinie dalej . Smutno mi tylko ze człowiek daje z siebie ile tylko może a takie świnie się znajdą ...

Mama 4 porażka z taką matka , mi nigdy się nie zdążyło nawet na chwilę zgubić któregokolwiek a przeważnie jak gdzieś idę to zabieram ze sobą wszystkich na raz , ciężko ogarnąć co prawda . Jak widać oni są tam gdzie nie powinni i ludzi straszą wiec są zbyt zajęci na matki które faktycznie nie nadają się do tej roli ...

Mój pierworodny dziś oficjalne zakończenie 3 klasy miał , pięknie wystąpił na akademi dużo mówił i śpiewał kilka piosenek niewiem czy u nas jest jakaś sekcja muzyczna i czy by zechciał chodzić ale naprawdę dobrze mu to wychodzi ;) spodkalam mojego wychowawce z tej szkoły hi hi przedztawilam mu mojego syna , a on ze Czarka to wszyscy nauczyciele znają , że fajny chłopak , bystry , sympatyczny i wszyscy go lubią i czasem potrafi nawet być grzeczny ;)

Mama 4 tez o niej myślę była taka dobra dusza i ostoją u nas na forum ... napisz do niej na pw może się odezwie
 
cześć dziewczynki. Chciałabym do Was oficjalnie dołączyć. Podczytuję forum od samego początku, ale dopiero od czerwca jestem na wolnym, więc mogę do Was zaglądać częściej.
Jestem 19tc5d, termin mam na 3.11. Na prenatalnych badaniach lekarz powiedział, że prawdopodobnie będzie synek. A teraz w poniedziałek na usg lekarz (inny) mi mówi, że prawdopodobnie córeczka ???? :) więc już sama nie wiem co myśleć. 25.06 będę miała połówkowe i one mam nadzieję potwierdzą na 100% kto pod mym serduchem siedzi. Ruchów jeszcze nie czuję, ale nie mogę się ich już doczekać. Dzidziuś nasz jest bardzo długo wyczekany więc w sumie bez różnicy kim się okaże.
 
Firana witaj :-)

Mama czworki serce az krwawi jak choc mysle o tym co te dzieci musialy miec za awanture w domu :-( a i wczesniej przezyc w sklepie...

Linka niestety tego chyba nie przeskoczysz ze w tych czasach ludzi o wielodzietnej rodzinie od razu maja zle zdanie.. kiedys to bylo normalne i ja mam 3rodzenstwa i jakos nie wyobrazam sobie jakby bylo nas mniej.. maz ma 4 i tez bylo to normalne.. szkoda tylko ze nikt nie mysli o konsekwencjach bezpodstawnego oskarzania...
 
reklama
Do góry