reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ivi ja korzystam z takiej pomocy , ale tylko do sprzątania .
I mam osobę z polecenia , w innych miastach korzystałam z usług pan ktore pracowały w mojej firmie i wiedziałam ze robią to ok, a teraz przeszłam 3, i ta 3 z polecenia wlasnie.

Mama4 dla chcącego nic trudnego :) z tym kp:) tez przechodziłam zapalenie piersi po 2 miesiącach i nie było opcji by sie poddać :) ja pozwoliłam, nie wiedziałam ze moze byc cos nie tak ale trafił mi na wadze zanim miałam odpowiedni pokarm. A miałam go przy cycku non stop.




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Ivi-widocznie tak :-) u mnie przy dawce 50 z 5.06 spadlo do 1.45 w ciagu 6 tygodni takze ona zadowolona. No ale tez potwierdzlo sie Hashimoto. Teraz mam miec jontrol w sierpniu :-) znowu zbadac tsh i ft4 takze zobaczymy co tam wyjdzie :-)

Koalka-wspolczuje chorej babci.... wiem co czujesz..... ja w tamtym roku w kwietniu pochowalam dziadka z ktorym bylam mega zzyta a w czerwcu babcie.. to byl koszmar tymbardziej ze w sierpniu bylo nasze wesele... moze to glupie ale ktos kiedys powiedzial mi ze ludzie ktorzy odchodza robia miejsce dla nowych i u nas to akurat sie sprawdzilo...ja w ciazy,bratowa takze a i siostra cioteczna urodzila w kwietniu dzieciatko... balam sie ze na weselu bede plakac bo dzien wczesniej wylam jak glupia (dziadek to juz w styczniu powiedzial ze nie dozyje sierpnia-chorowal na raka a babcia zmarla nagle, miala zawal)ale jakos zebralam sie w sobie, wiedzialam ze oni nie chcieliby abym "przez nich"plakala... cale wesele sie bawilam mimo ze rodzice i wieksza czesc wesela w zalobie (dziadek byl od strony mamy a babcia od taty).
 
A ja dziś mam takie nerwy ze chyba wybuchne miałam wizytacje z opieki społecznej bo są namnie donosy ze jestem zła matka , nie mogą mi powiedzieć kto ale jak sobie poszły na spokojnie przemyślalam ze pójdę do adwokata i założę sprawę o zniesławienie bo nie daruje tego i koniec .. tłumacze kobieta ze 4 lata mieszkam w bloku i donosi nie było a 500 plus weszło i nagle donosy chore . Uspokoić się nie mogę bo gdyby jeszcze mieli mi co zażycic , ale nie wymyślać trzeba , mam dość tego blokowiska i zawiesić ludzkiej :( i nawet nic dokładnie nie powiedziały tylko ze podważają moje wychowanie , i oglądały nawet pokoje dzieci i czepiał się ze łóżek jest 3 a 4 chłopców , wiadomo bo maluch z nami śpi a i ze odkurzane nie miałam jeszcze bo jak powiedziały są wyczulone na krzywdę dzieci , co ma odkurzanie do krzywdy dzieci nie mam pojęcia ...
 
Linka- jestem szoku..... Ty zla matka?!! Ja puernicze ale musza ludzie byc zawistni..... szkoda ze rodzin patologicznych nie odwiedzaja gdzie butelki po browarach i pieskach turlaja sie po mieszkaniu a dzieci chodza glodne i brudne..... po prostu masakra..
 
Princeseczka i właśnie dla tego stwierdziłam ze na to nie pozwolę ... o 15 będę dzwonić do tych pań żeby spisywały następne donosy z imienia i nazwiska , bo tego tak nie zostawię żeby mi ktoś bruzdzil i denerwował gdy jestem w ciąży na dodatek ...
 
Linka pomysl komu podpadłas? A moze ktos sluszal jak krzyczałas albo dzieci krzyczały i sobie dopisał historie , jesli nie masz sonie nic do zarzucenia to bym sie nie martwiła i nie traciła nerwów bo nie możesz .




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka ja sąsiada dzień dobry i koniec dzieci wiadomo krzyczą i się kluca jest ich 4 ja jestem osobą spokojna , mój czarek jest nadpobudliwy wiec wiadomo ze z nim różnie bywa jak się czegos mu zabrania krzyczy , czasem w nerwach wali po drzwiach bo chce wyjść a ma karę ale tym się nie przejmuje bo chodzę z nim do psychologa i psychiatry , i nigdy nikt nie powiedział mi ze źle wychowuje dziecko wręcz przeciwnie ze są w szoku ze tak daje rade i czarus jak na taką nadpobudliwość jest bardzo grzeczny i dobrze wychowany ... podejrzewam jedna sąsiadke co nie ma dzieci , i męża alkoholika do której nieraz mówiłam ze zostawia mi jej małżonek butelki po nalewkach w wózku dziecka , a ona wielka dama jest i pani idealna ... w każdym razie powiedziałam o sprawie naszej sprzątaczce specjalnie żeby się roznioslo po bloku podkreślając ze nie mam zamiaru zostawić tego tak jak jest ;) do znajomego prawnika tez napisałam opisując sytuacje i czy warto to ruszać ...
 
emalkadream... moje ts9h na poczatku ciąży wynosiło 3,28, teraz wynosi 2,8....A FT4 - 0,92 Byłam z tym u ginekologa to stwierdził że w norme... ( ?! ) Internista zalecił euthyrox.... no i juz sama nie wiem co robić, Nie chce panikować, ale też boję się czegoś przegapić.
W wtorek ide na usg połówkowe do innego ginekologa to podpytam jeszcze o tą tarczyce.

katerineczka ja od początku ciąży juz 2 raz u dentysty byłAM :( Amyślalam że to bujda z tymi zębami...

ivi bardzo bym się cieszyła gdyby mi się sprawdziło :) niby to moje 1 dziecko... ale tak sobie wymarzyłam tą córeczke

linka1985 :( w szoku jestem... strasznie Ci współczuje. Zawiść ludzka nie zna granic :(

Kobietki zazdroszczę Wam tej Chorwacji, Bułgarii... chciałabym bardzo ,ale coś się boje w ciąży :( Niby wszystko jest ok narazie, ale jesli niedaj Bóg zaczał by brzuchol boleć...

A woogle czy jest juz jakaś mamusia z Wrocławia :) ?
 
Linka-Z opieką społeczną nie miałam do czynienia Ale lepiej z nimi ostrożnie działać i przede wszystkim bez kłótni bo z tego co wiem to oni teraz dość szerokie możliwości mają. Mogą odebrać dziecko bez zgody sądu jak uznają, że mu się krzywda dzieje. Zanim się sprawa wyjasni minie kilka tygodni a dzieciaki będą cierpiały. Zajdziesz takiej fladrze za skórę i Ci nie odpuści. Zrobisz jak uważasz ale ja bym dała spokój i nie dzwoniła już do nich. Rozumiem, że sprawa została wyjaśniona i więcej nie przyjdą więc po co dalej to drążyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny!! Przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam ale urwanie głowy to mało powiedziane... Przeprowadzka pełna para... Dzisiaj będziemy już na nowym domku! Wynajęliśmy ogromne samochody do przeprowadzki i mam nadzieje ze to jakoś pójdzie.... Za nami już 19w4d ciazy wszystko u nas dobrze 27 czerwca dowiemy sie kto u nas mieszka :) przepraszam ze tak o sobie ale jak widze ze mam do nadrobienie kilkanaście stron to stwierdziłam ze nie będę w stanie odnieść sie do każdej z was. Mam nadzieje ze wszystkie macie sie dobrze a wasze maleństwa maja sie super :)

Basieńka czy dobrze rozumiem ze masz podejrzenie tarczycy ciążowej ? Jeśli tak to tylko ci powiem abyś sie niczym nie martwiła :) ja mam 23 lata i mam tarczyce ciążowa przyjmuje leki aby dzidzia zdrowo sie rozwijała i nawet miała podwieszoną dawkę hormonu z 5,5 do 7,5 mg moje ts3 i ts4 jest w normie ale podczas ciazy jeden z tych hormonów powinien być poniżej 3 z racji tego musze przyjmować leki. Bardzo sie zaniepokoilam jak powiedzieli mi ze mam tarczyce ciążowa ale zaraz mi przeszło bo dowiedziałam sie ze to nie jest groźne :)

Buziaki dziewczyny


 
Do góry