reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

nimfii ja też 80 zł płaciłam, ale nie chciało mi się iść na nfz, bo ostatnio jakoś ciągle trafiam na przysłowiowych konowałów
 
reklama
My juz po wizycie u ortopedy. Bioderka Natalki ok:-) Mięśnie w pozycji siedzącej tez jak najbardziej prawidłowe, tzn. górna część tułowia sztywna i napięta, dolna wiotka, czyli tak jak powinno być w tym wieku. Stópki też już ok:-) Mamy dalej układać na brzuszku, ale tez w pozycji półsiedzącej pod kątem 45 stopni, sobie na kl. piersiowej, w foteliku, bujaczku, spacerówce:eek: W ten sposób ona będzie sie dźwigać i ćwiczyć te mieśnie. A rehabilitantka mówiła zeby tak nie układać, bo jeszcze za wcześnie zeby ona sie dźwigała. Ech...i co tu robić :eek:
 
My dziś po szczepieniu Kornelek waży 6620 przytył przez ostatnie 6 tygodni 1300dag. Obwód główki 39 i klatki piersiowej 40,5.
Nawet nie płakał przy szczepieniu Szczepiliśmy Pentaximem 5w1 - 150 zł a jakie sa teraz u Was ceny? bo ja ta samą przed nowym rokiem kupowałam za 139.
Zobaczymy jak dalej będzie się zachowywał, jak wróciliśmy ładnie zjadł 150 ml bez większych ceregeli bo w poniedziałek i wczoraj to był koszmar z jedzeniem- obarczam tym skok rozwojowy bo był i płaczący i nie chciał jeść.:szok:
 
alma super że tak dzielnie Korrnelek zniósł szczepieni, fajnie już sobie waży :tak:ja za szczepionkę 5w1 płaciłam 100zł (Pentaxim) a u was to już 2 dawka a właśnie kiedy następna dawka od pierwszej czy 6tyg:rofl2:

moja Liwia też w poniedz. i wczoraj była marudna i płaczliwa ale fajnie jadła też sobie to tłumaczę skokiem rozwojowym dziś już o wiele lepiej własnie tnie komara oby jak najdłużej:tak:
 
Margana rzeczywiście niewiadomo kogo słuchać. Ale Ty mama na pewno podejmiesz słuszną decyzję:tak:
alma ale z Kornelka już duzy chlopak, super że tak fajnie rośnie:tak: No i ze był taki dzielny na szczepieniu;-)
mirelka szczepienia z tego co wiem sa co 6 tygodni:tak:
 
Margaryna super że bioderka dobre ma Natalcia :-)
alma sporo za szczepionkę płacisz my stówkę płaciliśmy i po 6 tygodniach następna dawka.A kornelek dzielny i jaki już duży..:-)
 
i juz po szczepieniu :) bezbolesne, nawet nie zauwazyl kłucia, ave plasterki Emla ;) kupiliśmy też ten jeden zastrzyk :)
wazy 6135g :) głowka 41cm, klatka piersiowa 40cm.
 
reklama
no my po szczepieniu pol dnia w plecy tak plakal. Nozka go bolala...zasypial na godzinke budzil sie na jedzonko i plakal z bolu:( no ale dalam mu troche paracetamolu i dziecko jak nowe!!!! wazymy 6400g:) glowka 43 brzusio 43cm:) ale bidny tak mi go zal bylo, ale dal rade:)
 
Do góry