reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

ankusch trzymam kciuki za oczko mam nadzieje ze masaże pomoga,u nas bardzo szybko kanalik sie udrożnił po 3 dniach masazu pekło to wylała sie ropka o czym okulistka nas uprzedziła ze tak bedzie. Pozniej bylismy u kontroli i super! Zuzia te masaze przewaznie moj mąz robil bo ja chyba za lekko to robiłam
 
reklama
Niuniunia20 właśnie ja smarowałam sudocremem,termantiolem też..zasypką alantan plus,byłam u dermatologa dała kremy do smarowania potem dowiedziałam się że to były sterydy ehhhhh..kochana a w czym kąpiesz???ja w emolum kąpałam i wtedy zaczął się ten problem głupia po 1,5 miesiąca męczarni się zorientowałam że on był za tłusty i po kąpieli gdzieś zostawał w tych fałdkach a moja to ma jeszcze grubiutką szyjkę i zaciska i to wszystko się aż tak odparzało rano to bałam się spojrzeć na jej szyjkę...odłożyłam emolium albo ciut tylko leje i smaruje 2x dziennie nivea nutri sensitiv s.o.s taki w puszcze blaszanej i jest już o niebo lepsza..i pilnuje po kąpieli aby sucha ta szyjka była i jak noszę na rękach staram się aby tę szyjkę wyciągała ...spróbuj może i ty z tym kremem w carffurze kupiłam za ok 13zł na odparzenia jest ja moją małą ostatnio całą w tym smaruje ...i suche miejsca mniej szorstkie on jest hipoalergiczny.Daj znać jakby pomógł...wiem jaka to męczarnia a jak to wygląda masakra..
asia333 a dużo tej ropy było...moja to tak już wrzeszczy jak za oko się biorę że szok..

 
Angun my masowalismy ruchami okreżnymi tak wzdłuz noska do kącika oka i uciskalismy skrzydełko tak przy kąciku kurcze cięzko tak opisac ale moze mnie zrozumiesz o co mi chodzi:-)
 
Wczoraj bylismy na USG bioderek na kontroli. Na szczescie jest juz duzo lepiej nie bylo :) Panewki biodrowe w normie, ale jeszcze mam cwiczyc malego w pozycji "na zabke".
Najwazniejsze ze widac efekt.

Kolejne 80zl w plecy za USg i zalecenie kontroli za 4 tyg, ale to juz poprosze lekarke o skierowanie na bezplatne USG ;)
 
Co wy dziewczyny prywatnie..ja na Nfz i jestem zadowolona super ostatnio facio Martynę zbadał i za 4 miesiące mamy się pokazać stwierdził "piękne bioderka masz Martynka"hheh a ona na koniec sikneła jak chłopak zdążył pampersa zarzucić :-D
 
reklama
ankusch nie zła aparatka z twojej Martynki :tak:
nam na wszystkie wizyty pediatra wypisuje skierowania u nas też z bioderkami wszystko ok mamy jak najwięcej na żabkę małą układać i też na wizytę mamy się jeszcze pokazać kurde tylko nie wiem kiedy mamy przyjechać mówił ale zapomniałam:szok:
 
Do góry