reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja codziennie testuje od 3 dni bo data okresu przypada na 28.11. Ale niestety nic pozatym ze bala mnie piersi. Nawet jestem w szoku ze nie mam nerwow przed okresem bo zazwyczaj jestem nie do zniesienia. I brak plamien przed. Piersi az tak nie bola jak zwykle bo zazwyczaj dotknac sie nie moge. Ale czekam z niecierpliwoscia. Moze okaze sie ze moj organizm zrobil sobie ze mnie jaja i sie wszystko przesunelo.
 
reklama
A czy ma któraś z Was plamienia owulacyjne czy to taki jednorozec jak plamienia implantacyjne? Jak macie to kiedy: przed owu/w trakcie/po? Mam jakieś jasnoróżowe plamienia na papierze toaletowym i nie wiem o co chodzi.

Gdzie te piękne czasy na anty, jak @ przychodzila jak w zegarku i żadnych plamien nie było? Ba, przed anty też nie miałam. A teraz kuźwa w każdym cyklu coś.
13.04 jak zaszlam w ciążę mialam w dniu piku jasnorozowe plamienie.
Ten cykl mam trochę dziwny pod względem plamien bo od dnia piku mialam brązowe plamienia, a wczoraj różowy śluz.
Dzisiaj po wpisaniu temperatury, ovufriend mi podpowiada, ze nastapił skok temperatury sugerujacy, że ovu wystapiła😁🙂☺️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.. dużo się dzieje, dużo pracy i w ogóle.. Ale mam taki mętlik w głowie! Proszę, wypowiedzcie się w tej kwestii... dla nie znających tematu cp z usunięciem jajowodu 21 września br. I jestem po pierwszej miesiączce z początkiem listopada. Mój lekarz prowadzący specjalista w leczeniu niepłodności mówi żeby czekać do lutego i prywatnie drożność. Byłam natomiast u lekarza, który wykonywał mi laparo, widział drugi jajowód z zewnątrz podczas zabiegu i twierdzi, że nie ma sensu robić drożności tylko od razu się stymulować i działać a jak przez 3 cykle nie zajdę to dopiero robimy drożność bo i tak nie daje 100% pewności a jednak jest to ingerencja.. No i już sama nie wiem co robić.. Prywatnie taka przyjemność z badaniami w klinice mojego lekarza 1300zł. Z drugiej strony lekarz, który robił mi laparoskopię ponoć specjalista w tej dziedzinie i ma bardzo dobre opinie.. I już sama nie wiem.. Iść na żywioł i próbować od stycznia z ciążą? Czekać i robić drożność? O krucyfiks! Pomóżcie! 🔪😄😁
U mnie cp usuniety jajnik i jajowod 20 maja. Lekarz zasugerowal wstrzymać się 2 cykle i od 3 starać się. Ja mam juz 3 dzieci i przed cp poronienie więc moze do mnie inaczej podeszli i o sprawdzaniu drugiego jajowodu ani słowa.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.. dużo się dzieje, dużo pracy i w ogóle.. Ale mam taki mętlik w głowie! Proszę, wypowiedzcie się w tej kwestii... dla nie znających tematu cp z usunięciem jajowodu 21 września br. I jestem po pierwszej miesiączce z początkiem listopada. Mój lekarz prowadzący specjalista w leczeniu niepłodności mówi żeby czekać do lutego i prywatnie drożność. Byłam natomiast u lekarza, który wykonywał mi laparo, widział drugi jajowód z zewnątrz podczas zabiegu i twierdzi, że nie ma sensu robić drożności tylko od razu się stymulować i działać a jak przez 3 cykle nie zajdę to dopiero robimy drożność bo i tak nie daje 100% pewności a jednak jest to ingerencja.. No i już sama nie wiem co robić.. Prywatnie taka przyjemność z badaniami w klinice mojego lekarza 1300zł. Z drugiej strony lekarz, który robił mi laparoskopię ponoć specjalista w tej dziedzinie i ma bardzo dobre opinie.. I już sama nie wiem.. Iść na żywioł i próbować od stycznia z ciążą? Czekać i robić drożność? O krucyfiks! Pomóżcie! 🔪😄😁

Stymulacja bez drożności jest średnio sensowna.
Natomiast jeśli chodzi o starania to bym się po prostu starała
 
reklama
Do góry