reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

A czy ma któraś z Was plamienia owulacyjne czy to taki jednorozec jak plamienia implantacyjne? Jak macie to kiedy: przed owu/w trakcie/po? Mam jakieś jasnoróżowe plamienia na papierze toaletowym i nie wiem o co chodzi.

Gdzie te piękne czasy na anty, jak @ przychodzila jak w zegarku i żadnych plamien nie było? Ba, przed anty też nie miałam. A teraz kuźwa w każdym cyklu coś.
Ja od czasu odstawienia anty nie zaobserwowałam plamien owulacyjnych. I wcześniej też nie kojarzę żebym miała 🙂
 
reklama
@Emka24@ gratuluję kreseczki, czekam na Twoja betę ❤️.
@997tenNumerToKlopoty kochana widzę, że jest szansa, że szybko do nas wracasz, trzymam kciuki ✊✊, niestety nie podpowiem do decyzji bo jestem zielonaw temacie 🤷‍♀️.
@black_angel możliwe, że masz rację coś z tą temp. mi jakoś utkwił dosłownie kawałek jakiegoś wątki o zdrowej ciąży i te 37😂, muszę o tych pomiarach jeszcze dużo poczytać bo wiedza jak ziarenko albo mniej 🤷‍♀️.

Jeśli chodzi o testowanie, to nie ma sensu, tak się obawiałam bo od wczoraj nieziemsko mnie kręgosłup boli i niedobrze, podbrzusze i jajniki, a temperatura nie zostawiła żadnych złudzeń, że @ dziś przyjdzie.
Mam nadzieję, że uda mi się badania hormonów zrobić, bo mam nadzieję, że nic nie pokręciłam 1-5dc? Mam do umówienia : estriadol, fsh, lh, prolaktyna? Jedynie do tej prolaktyny trzeba się przygotować dobrze wyspać, wszystko na spokojnie, chwilę posiedzieć przed badaniem?
 

Załączniki

  • Screenshot_20221125_081149_org.iggymedia.periodtracker_edit_251590192598067.jpg
    Screenshot_20221125_081149_org.iggymedia.periodtracker_edit_251590192598067.jpg
    115,5 KB · Wyświetleń: 38
  • Screenshot_20221125_081130_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20221125_081130_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    175,2 KB · Wyświetleń: 39
@Emka24@ gratuluję kreseczki, czekam na Twoja betę ❤️.
@997tenNumerToKlopoty kochana widzę, że jest szansa, że szybko do nas wracasz, trzymam kciuki ✊✊, niestety nie podpowiem do decyzji bo jestem zielonaw temacie 🤷‍♀️.
@black_angel możliwe, że masz rację coś z tą temp. mi jakoś utkwił dosłownie kawałek jakiegoś wątki o zdrowej ciąży i te 37😂, muszę o tych pomiarach jeszcze dużo poczytać bo wiedza jak ziarenko albo mniej 🤷‍♀️.

Jeśli chodzi o testowanie, to nie ma sensu, tak się obawiałam bo od wczoraj nieziemsko mnie kręgosłup boli i niedobrze, podbrzusze i jajniki, a temperatura nie zostawiła żadnych złudzeń, że @ dziś przyjdzie.
Mam nadzieję, że uda mi się badania hormonów zrobić, bo mam nadzieję, że nic nie pokręciłam 1-5dc? Mam do umówienia : estriadol, fsh, lh, prolaktyna? Jedynie do tej prolaktyny trzeba się przygotować dobrze wyspać, wszystko na spokojnie, chwilę posiedzieć przed badaniem?

Nie musisz czytać bo te 37 nie ma żadnego znaczenia😅
 
@Emka24@ gratuluję kreseczki, czekam na Twoja betę ❤️.
@997tenNumerToKlopoty kochana widzę, że jest szansa, że szybko do nas wracasz, trzymam kciuki ✊✊, niestety nie podpowiem do decyzji bo jestem zielonaw temacie 🤷‍♀️.
@black_angel możliwe, że masz rację coś z tą temp. mi jakoś utkwił dosłownie kawałek jakiegoś wątki o zdrowej ciąży i te 37😂, muszę o tych pomiarach jeszcze dużo poczytać bo wiedza jak ziarenko albo mniej 🤷‍♀️.

Jeśli chodzi o testowanie, to nie ma sensu, tak się obawiałam bo od wczoraj nieziemsko mnie kręgosłup boli i niedobrze, podbrzusze i jajniki, a temperatura nie zostawiła żadnych złudzeń, że @ dziś przyjdzie.
Mam nadzieję, że uda mi się badania hormonów zrobić, bo mam nadzieję, że nic nie pokręciłam 1-5dc? Mam do umówienia : estriadol, fsh, lh, prolaktyna? Jedynie do tej prolaktyny trzeba się przygotować dobrze wyspać, wszystko na spokojnie, chwilę posiedzieć przed badaniem?
To znalazłam bo kiedyś już zapisywałam.
 

Załączniki

  • 5472B95D-390B-492A-A82F-7E1C37FEDB69.png
    5472B95D-390B-492A-A82F-7E1C37FEDB69.png
    131 KB · Wyświetleń: 35
@Emka24@ gratuluję kreseczki, czekam na Twoja betę ❤️.
@997tenNumerToKlopoty kochana widzę, że jest szansa, że szybko do nas wracasz, trzymam kciuki ✊✊, niestety nie podpowiem do decyzji bo jestem zielonaw temacie 🤷‍♀️.
@black_angel możliwe, że masz rację coś z tą temp. mi jakoś utkwił dosłownie kawałek jakiegoś wątki o zdrowej ciąży i te 37😂, muszę o tych pomiarach jeszcze dużo poczytać bo wiedza jak ziarenko albo mniej 🤷‍♀️.

Jeśli chodzi o testowanie, to nie ma sensu, tak się obawiałam bo od wczoraj nieziemsko mnie kręgosłup boli i niedobrze, podbrzusze i jajniki, a temperatura nie zostawiła żadnych złudzeń, że @ dziś przyjdzie.
Mam nadzieję, że uda mi się badania hormonów zrobić, bo mam nadzieję, że nic nie pokręciłam 1-5dc? Mam do umówienia : estriadol, fsh, lh, prolaktyna? Jedynie do tej prolaktyny trzeba się przygotować dobrze wyspać, wszystko na spokojnie, chwilę posiedzieć przed badaniem?
przed prolaktyna dzień, a nawet dwa, należy unikać stresu, alkoholu, seksu i wysiłku fizycznego. Ten książkowy 3dc przypadnie Ci tak lipnie na niedzielę, jeżeli dostanies dziś @, więc dobrze by było sprawdzić, czy lepiej robić w 2dc czy w 4dc w takim przypadku te badania
 
Ja od czasu odstawienia anty nie zaobserwowałam plamien owulacyjnych. I wcześniej też nie kojarzę żebym miała 🙂
kurde, ja to w ogóle od odstawienia mam masakrę. W 1 cyklu miałam więcej dni z plamieniami niż beż, w tym coś na kształt dodatkowej @. W 2 cyklu też sporo plamiłam. W 3 cyklu miałam plamienie 2 dni akurat idealnie w takim momencie, że na mityczne implantacyjne. No a teraz to wczoraj...

Dziś książkowy niemal skok o 0,2 stopnia od najwyższej z temperatur w ostatnich 6 pomiarach, więc jakby się to tak łaskawie utrzymało, to to by oznaczało, że owu była wczoraj, a moja teoria o testach owulacyjnych legła w gruzach
 
Nie musisz czytać bo te 37 nie ma żadnego znaczenia😅
Dobrze ❤️, ale i tak ogólnie muszę poczytać, bo bardzo głupie się jak sprawdzać tą temp. Na razie tylko nie wiem czy dobrze kumam, jak będzie duży spadek w dół i przynajmniej 3 wzrosty do góry temp. To możemy mówić o owulacji, jak przynajmniej 16 wysokich temp.o ciąży 😂🤷‍♀️?
 
przed prolaktyna dzień, a nawet dwa, należy unikać stresu, alkoholu, seksu i wysiłku fizycznego. Ten książkowy 3dc przypadnie Ci tak lipnie na niedzielę, jeżeli dostanies dziś @, więc dobrze by było sprawdzić, czy lepiej robić w 2dc czy w 4dc w takim przypadku te badania
No właśnie zastanawiam się, bo nie wiem w ogóle jak to ogarnę eh, najwyżej zobaczę i poczekam do stycznia 😪🤷‍♀️.
Tym bardziej, że w sobotę robię torta, idę na urodziny itd. Więc intesywny dzień czeka🙈.
 
reklama
No właśnie zastanawiam się, bo nie wiem w ogóle jak to ogarnę eh, najwyżej zobaczę i poczekam do stycznia 😪🤷‍♀️.
Tym bardziej, że w sobotę robię torta, idę na urodziny itd. Więc intesywny dzień czeka🙈.
kojarzę że staraczek, że można też w 2dc albo 4dc, tylko nie pamiętam, w którym lepiej. Wydaje mi się, że w 2dc, ale to takie moje skojarzenie, nie jestem pewna niestety, bo akurat z tego nie robiłam notatek
 
Do góry