reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

ja identycznie przed anty miałam z bólami,dosłownie mdlałam pod prysznicem,wymiotowałam,dosłownie wszystko na raz,moja mama zawsze mówiła ze bóle menstruacyjne mam takie jak ona kiedy rodziła 😝 jedyne co pomagało to ketonal i gorące bańki na brzuch,nie raz tak gorące ze brzuch poparzony był.Teraz już tak źle nie jest ale ogólnie jestem w szoku jak mi odwala po przestaniu brania antykoncepcji,przed okresem mam takie humory ze sama się nie poznaje,tak jak nigdy nie płakałam to teraz pare dni przed okresem wszystko potrafi mnie rozdrażnić i potrafię się popłakać i wzruszyć przez każde małe ***** 😂
To chyba normalne, bo jednak wiesz nasz organizm dostaje po latach szoku 😂
 
reklama
Hej dziewczyny, przyszły wyniki pocztą. Zerkniecie? 🙏
Ph i objętość ok, gorzej u ruchliwością:
Szybka ruchliwość: 0%
Wolna ruchliwość: 14%
Lokalna ruchliwość: 21%
Nieruchome: 64%
Ilość plemników na ml: 3,1 mln.

Chyba soczek pomidorowy tutaj nie pomoże, co? 😔
A akuraz dzisiaj chyba jest pik...
 

Załączniki

  • Screenshot_20221119-145557_Premom.jpg
    Screenshot_20221119-145557_Premom.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 57
Hej dziewczyny, przyszły wyniki pocztą. Zerkniecie? 🙏
Ph i objętość ok, gorzej u ruchliwością:
Szybka ruchliwość: 0%
Wolna ruchliwość: 14%
Lokalna ruchliwość: 21%
Nieruchome: 64%
Ilość plemników na ml: 3,1 mln.

Chyba soczek pomidorowy tutaj nie pomoże, co? 😔

A jest oznaczona morfologia? Jakieś inne parametry? Ile tych ml było? Jakie ph dokładnie?
 
My to w Niemczech robilismy i mamy po niemiecku. Ale wrzuce, może się coś dopatrzycie:
 

Załączniki

  • Screenshot_20221119-150015_Gallery.jpg
    Screenshot_20221119-150015_Gallery.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry