reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Dziewczyny, pytanie techniczne - HCG lepiej robić rano jak test czy bez znaczenia?
Nie mam doświadczenia ani w jednym ani w drugim bo przez tyle lat nie doszłam nigdy do takiego etapu 😂
 
a na co to androcostam i dhea? Bo ja miałam estradiol powyżej normy, a i tak znow w 3dc pójdę na prolaktynę, to może bym sobie dorzuciła 😅

Dobrze jest badać wszystkie androgeny w komplecie, zwłaszcza że podniesiony stosunek lh/fsh może (ale nie musi) sugerować pcos więc żeby to potwierdzić lub wykluczyć nie wystarczy samo usg chociaż jest bardzo istotne.
 
Aa dobra może ważne, w piku miałam chyba orgazm, niby pomaga tak czytałam, ja mam rzadko wiec może jakoś podziałało, w poprzednim nie miałam :)

Myślę, że zaszłaś tak szybko, ze w Twoim przypadku recepta na sukces to zdrowie i radość z seksu. I tak to na początku drogi właśnie powinno wyglądać.
Ba! U większości par tak to się właśnie dzieje
 
reklama
Dobrze jest badać wszystkie androgeny w komplecie, zwłaszcza że podniesiony stosunek lh/fsh może (ale nie musi) sugerować pcos więc żeby to potwierdzić lub wykluczyć nie wystarczy samo usg chociaż jest bardzo istotne.
Czyli generalnie nie warto rozbijać np w jednym cyklu lh/fsh, a w innym andro, testo, etc?
Pytam bo pewnie będę jechać do alabu w poniedizałek to bedzie 4 dc i chciałam jakieś badania zrobic, ale nie chce naraz wydawać tyle hajsu, więc chciałam rozbić. Ale jak mówidsz, że lepiej naraz to chyba się wstrzymam
 
Do góry