reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Bez znaczenia, przeciez HCG ma rosnąć:)
No fakt 😂😂😂
Ja jednak jestem amebą

Homer Simpson Thinking GIF
 
Thanks za podpowiedzi w sprawie l4, znalazłam zakładkę i póki co nic tam nie ma🤷🏻‍♀️ Mam nadzieje, ze mnie z roboty nie zwolnią bo wczoraj dostałam podwyżkę 🥹😬😬😬😬
Jeżeli chodzi o ZUS, to tam jest też coś w stylu "skrzynka odbiorcza" albo "wiadomości" - i tam się pojawia wcześniej, a w tej odpowiedniej zakładce się pojawi dopiero jak u Ciebie w pracy to "przeklikają"
 
Mało tego, jak przyjdzie koniec świata to mój Stary z zebranych kabli, niedziałających anten, śrubek nie wiadomo od czego, plastikowych połamanych cośów, pudełek, zraszaczy, kieliszków i talerzy, które kazałam wyrzucić, starych butelek i niedziałających dekoderów zbuduje maszynę pokonującą koniec świata i wszyscy będziemy mogli spać spokojnie.
Tak więc nie bójcie się, sypiam z psychopatą żebyście wy mogły być bezpieczne 😂
Twój stary jak mój stary, popsuje się suszarka, zostaw kabel odetnę... pytam więc po co? Mówi, przyda się... tak jest z każdą śrubką, kablem i częściami od okien, drzwi i wszystkiego. Czasem też o coś poproszę i tak jak napisałaś dzieje się magia nagle jakaś konstrukcja i on dumnie wtedy odpowiada: " mówiłem, że to się przyda'' :D Cały garaż i piwnicę mamy w różnych gadżetach, a to kable, części jakieś itd...
 
Dobrze jest badać wszystkie androgeny w komplecie, zwłaszcza że podniesiony stosunek lh/fsh może (ale nie musi) sugerować pcos więc żeby to potwierdzić lub wykluczyć nie wystarczy samo usg chociaż jest bardzo istotne.
dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie. To chyba nie będę świrować i badać tego teraz oddzielnie. Sprawdzę tylko to, co mi średnio wyszło w tych badaniach, nie ma co przekombinowywac na tym etapie
 
reklama
Dziewczyny,
Nie wiem czy ten poranny śnieg mnie dobił czy co, ale tak się słabo czuję dziś i jeszcze głowa mnie boli, a nerwy mam na wszystko mam wrażenie 😂😂, dodatkowo od wczoraj jem jak szalona 😂😂, dziś może przez to, że wiem, że po dentyście nie zjem 😂, tak jeszcze dziś dentysta 😂🤷‍♀️🙈.
Dziękuję za uwagę, wyżaliłam się, tak jestem mi lepiej 😂😂😂
 
Do góry