reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Tak, bede dzwonić. Ale z tego co wczoraj zrozumialam, to oni dopiero beda potwierdzać zabiegi na przyszly tydzień wiec i tak nie bedzie nic wiadomo. Wiec pewnie mnie wpisze gdziestam i jak bedzie potwierdzać da mi znac.
Czuje ze nic z tego nie bedzie.
Nie jesteś jedyną kobietą, której się coś przesunęło więc ja trzymam kciuki, że będzie ok.
Przepraszam że dopiero dziś wstawiam te wyniki ale mam teraz trochę trudny czas i jestem tutaj w kratkę:( Poniżej zdjęcia
Oprócz tego co napisała @Zazuu to jeśli te wyniki były w 3dc to estradiol jest bardzo wysoki.
 
Dziś już nic tam się nie dzieje, jest okej 😂. Na test za wczas. Temperatura też nie jest jakaś szalona 😂, ale akurat do ciąży nią się wcale nie można sugerować bo też musi być sporo pomiarów🙈. Poczekam przynajmniej do 10dpo, chociaż wpisałam się na test dopiero na 25.11 dzień przed 🩸i może tyle wytrzymam 😂.
Ale po co sie tak męczyć 😁 wyszło - nie wyszło, pykło - nie pykło.... sikaj i sprawdź, jesli implantacja to była test wyjdzie 😁😁😁🤞🤞 ja jeszcze ovu nie miałam , chlop mi znika na płodne a ja juz rozważam czy sikać czy nie, tylko nie wiem co test mialby wykryć- chyba chorobę psychy😂🤣😂
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • 20221118_093232.jpg
    20221118_093232.jpg
    654,8 KB · Wyświetleń: 35
  • Screenshot_20221118-093139_Premom.jpg
    Screenshot_20221118-093139_Premom.jpg
    132,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Hej dziewczyny... Lekarz do nas zadzwonił i powiedział, że naturalnie nic z tego nie będzie 😢 Plemników jest mało i są mało ruchliwe (dokładne wyniki przyjdą pocztą). Ale można wybrać kilka plemników do in vitro... Także w sumie to zła wiadomość i dobra, bo myśleliśmy, że musimy skorzystać z jego zamrożonego nasienia sprzed chemii.
Dziewczyny, macie może jakieś doświadczenia z in vitro? Albo może poleciacie jakąś książkę albo artykuły?
Jakoś tak wcześniej nie chciałam tej tematyki drążyć... ale skoro to nasza jedyna szansa. Ech... trochę się czuję już tym wszystkim przytłoczona, a nawet się jeszcze nie zaczęło...
 
Do góry