reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Ja mam xiaomi robota kilka lat i całkiem dobrze mi się sprawdza, zbiera kudły jak szalony 😂, ale no cena też trochę więcej niż szukasz, ale fakt, że jak są jakieś takie całkiem katy, to zbieram poprostu szmatką/mopem, bo ogólnie do brzegów dobrze dojeżdża.
Ja Też mam xiaomi z funkcją mopa i jest badziewny. Pies jak zostawi trochę błota z lap to ten robot rozmazuje to na całej podłodze robiac wielka błotna ciapę. Włosy się mu wkręcają w szczotki ... koszmar. Drugi raz nie kupię 🤣
 
Teraz juz rozumiem ;) ja wystartowałam od razu z ana3 i na szczęście wszystko negatywne. U mnie dawka jest delikatna, dopiero będę pierwszy raz brać od tego cyklu który jak na złość nie chce przyjść 🙄 zobaczymy jak to się dalej potoczy. Kiedy masz wizytę? U kogo się leczysz?
Ja robiłam w diagnostyce ANa4 i pokazało,że ANA2 lekko dodatnie i dodatnie histony i ro52. Odebrałam właśnie immunofenotyp i jest taki wynik, wydaje się ok. Miesiąc temu miałam łyżeczkowanie i szukam przyczyny. 😩🤔 Ta ostatnia ciąża i wcześniejsza (donoszona) były na acard i heparyna....tylko,że w tym ostatnim przypadku coś nie pyklo i stanęło serduszko na 9tyg :/ próbuje dostać się do reumatologa ale dopiero mam termin na koniec grudnia...prywatnie
 

Załączniki

  • IMG_20221117_132526.jpg
    IMG_20221117_132526.jpg
    491 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny wiem, ze to nie miejsce, ale dla rozluźnienia 🤭🤔 tyle nas tu jest i wiekszosc ma sierściuchy❤ moje odkurzacze zyją max 3 lata i kaplica. Mam robota ale nie wszedzie dojdzie, polecicie mi odkurzacz dobry ale max do 600zł , który używacie i jestescie zadowolone? Ja myślę o stojącym bezprzewodowym, bo tych kablowych juz mam dość.
Przepraszam, jesli was moj post wytrąci😁
Ja przy 2 kotach i psie mam Xiaomi za 900 zł (kupiony kilka lat temu) i jest super :)
 
reklama
Dziewczyny, czy macie jakieś dolegliwości po przyjmowaniu proga? Poprzednio brałam 3x1 Utrogestan i było ok. Teraz mam dodatkowo Progesterone bensis i czuję się ... dziwnie 😂 nie jestem w stanie tego opisać - trochę jakby mi mózg odjęło, długo przetwarzam informacje i do tego takie typowo przedokresowe dolegliwości fizyczne.
Czekam do soboty, testuje i odstawiam to dziadostwo
 
Do góry