reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Mnie, z racji na wiek powiedział jeden gin, że nie m na co czekać, endometrium się ładnie odbuduje w pierwszym cyklu. Drugi natomiast, ten co stwierdził brak bicia serca kazał odczekać do marca!!! z racji okresu wiremicznego.
A to ciekawe. Do marca, czyli wychodzi ile czasu? Jakiś konkretny związek między zatrzymaniem serca i okresem wiremicznym...?
 
reklama
Zdaje sobie sprawę, że są inne, bardziej mi chodzi o edukacje niż porównywać do siebie😁. Czysta też ciekawość jak to zmienne jest u każdej😁. Ja akurat ciąży nie mam zamiaru z temp.sobie sprawdzać 😂 od tego są testy 🙈
Wpisz w googlach wykres temperatur w ciąży i wyskoczy pelno. W ovufriend mozesz znaleźć wykresy, nawet wpisać sobie dane i przefiltrować je pod siebie np w twoim wieku.
 
Dziewczyny wiem, ze to nie miejsce, ale dla rozluźnienia 🤭🤔 tyle nas tu jest i wiekszosc ma sierściuchy❤ moje odkurzacze zyją max 3 lata i kaplica. Mam robota ale nie wszedzie dojdzie, polecicie mi odkurzacz dobry ale max do 600zł , który używacie i jestescie zadowolone? Ja myślę o stojącym bezprzewodowym, bo tych kablowych juz mam dość.
Przepraszam, jesli was moj post wytrąci😁
rodzicom kupilismy za 600 zł w zeszłym roku taki bezprzewodowy (Pan w media expert nam polecił z Allegro model bo stwierdził ze u nich za takie pieniądze to nie poleca żadnego) ale wielkie gowno z niego… po roku nie ma siły wciągać kurzu i mama zapierdziela i tak z tym o kablu.. wiec kompletnie zmarnowane pieniądze
 
nie polecasz? Ja jestem napalona właśnie na bezprzewodowego ze względu na sierściucha w domu.. bo z tym kablem to szlak mnie trafia, a roomba ktorą mam mnie drażni bo nie wszędzie dojedzie i musze najpierw zabawki kota z podłogi zbierać 😅
Niby wszystko gra i buczy, ale za tyle hajsu naprawdę spodziewałam się cuda na kiju ;)
 
To ja jeszcze odniosę się do tych supli. Tak jak napisałam, chciałabym do kwietnia delikatnie odpocząć od stymulacji. W związku z moimi długimi cyklami nie wiem jeszcze czy iść w bezsensowne ładowanie proga od 16dc czy nie. Nad tym się jeszcze zastanowię i porozmawiam z lekarzem

W związku z tym odpoczynkiem mogłabym coś sobie brać nie mówię tu o typowym suplach "przed ciążą" tylko o czymś co mogło by pomóc na właśnie te długie cykle. Do tej pory brałam prenacaps ovi ale po 6 miesiącach nie widziałam efektów i się skończyły.

Widziałam, że sporo z was mierze miovelę nac i jak wpisałam to w google to mi wtedy wyskoczyły te suple healthlabs - ale zawsze wolę was spytać bo wiek, że kitu nie wciskacie.

Ogólnie domyślam się, że najlepiej było by brać kilka różnych żeby mieć skomponowane najlepiej, ale nie ukrywam że ja ledwo pamiętam o lekach które muszę brać. Więc zależy mi, żeby to była 1-2 tabletki :D bo po prostu 20 to ja nie ogarnę :D
 
To ja jeszcze odniosę się do tych supli. Tak jak napisałam, chciałabym do kwietnia delikatnie odpocząć od stymulacji. W związku z moimi długimi cyklami nie wiem jeszcze czy iść w bezsensowne ładowanie proga od 16dc czy nie. Nad tym się jeszcze zastanowię i porozmawiam z lekarzem

W związku z tym odpoczynkiem mogłabym coś sobie brać nie mówię tu o typowym suplach "przed ciążą" tylko o czymś co mogło by pomóc na właśnie te długie cykle. Do tej pory brałam prenacaps ovi ale po 6 miesiącach nie widziałam efektów i się skończyły.

Widziałam, że sporo z was mierze miovelę nac i jak wpisałam to w google to mi wtedy wyskoczyły te suple healthlabs - ale zawsze wolę was spytać bo wiek, że kitu nie wciskacie.

Ogólnie domyślam się, że najlepiej było by brać kilka różnych żeby mieć skomponowane najlepiej, ale nie ukrywam że ja ledwo pamiętam o lekach które muszę brać. Więc zależy mi, żeby to była 1-2 tabletki :D bo po prostu 20 to ja nie ogarnę :D

A te 2 tabletki to z ciążowymi witaminkami już? 😅
Bo gdybym ja miała Ci tak skromnie coś polecić to z podstaw pueria uno, do tego miovelia nac albo jeśli acc nie jebie Ci zgniłym jajem to acc od 3 do 7 dc a poza tym wita a i e 😎 z aliness.
Czekam jeszvze ten miesiąc ale póki co mam wrażenie, że a i e to jedyne co zrobiło mi jakąś rewolucję w cyklu i mam szybsze owulacje i dużo wyższe temperatury w drugiej fazie co sugeruje mi wyższego proga więc najs, ale jeszvze mie badałam więc tak sobie teoretyzuje
 
Ba, nawet powiem lepiej… taka kreska wyszła mi na dwóch pinkach tego samego dnia, w dodatku z wieczornego moczu 😂 A kolejne testy rano białe jak śmietana 😅 Mój mózg wtedy mi trochę przeorało nie powiem że nie 😂
Nie chce dołować, ale ja tak miałam dokładnie i to była ciąża biochemiczna:/
 
reklama
Do góry