reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
który? Zaciekawił mnie ten temat, bo sama się zaczęłam rozglądać. @black_angel trafiłaś mi z tematem 😂 Ponoć też ludzie przy sierściuchach polecają roborock
Ja mam dokładnie ten model
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz...ampaign=283a03ae-40c1-4cdb-b9e0-3e4019fc3ac4#

Mam mieszkanko 50 m i bateria wystarcza do odkurzenia całości na max obrotach (a ciągnie jak głupi) :) jestem zakochana w końcówce do czyszczenia tapicerki - cudownie odmładza kanapę, fotel, łóżko i ubrania. Uważam że ma całkiem fajny stosunek jakości do ceny.
 
Dziewczyny, czy macie jakieś dolegliwości po przyjmowaniu proga? Poprzednio brałam 3x1 Utrogestan i było ok. Teraz mam dodatkowo Progesterone bensis i czuję się ... dziwnie 😂 nie jestem w stanie tego opisać - trochę jakby mi mózg odjęło, długo przetwarzam informacje i do tego takie typowo przedokresowe dolegliwości fizyczne.
Czekam do soboty, testuje i odstawiam to dziadostwo
Ja fizycznych dolegliwości nie mam, dopiero przed @ brzuch mnie boli. Natomiast mi na psyche siada. Wszystko mnie wkur*** mam jakieś chory rozkminy. Mam wrażenie jakbym miala dwubiegowke.
 
Ostatnia edycja:
Ja fizycznych dolegliwości nie mam, dopiero przed @ brzuch mnie boli. Natomiast mi na psyche siada. Wszystko mnie wkur*** mam jakieś chory rozkminy. Mam wrażenie jakbym mi dwubiegowke.
Ja miałam tak wczoraj, najpierw nawrzeszczalam na starego bo mi źle podgrzał zupkę, później śmiałam się z reklamy w tv a na koniec popłakałam 😂 jak chora psychicznie. Na szczęście mój małż jest przyzwyczajony... Po Proverze było dużo gorzej 😂 rzucałam rzeczami, krzyczałam, płakałam, śmiałam się... Byłam jak ten pies co dobbiega do furtki w 3 sekundy 😂😂😂
 
Mój progesteron wczoraj, w 27 dniu cyklu czyli 2/3 dni po terminie spodziewanej @ wynosił tyle co widać. Czy da się z niego coś wyczytać?🤔
Od razu dodam, że wcześniej kilka razy sprawdzałam proga i wyniki były piękne plus byłam na usg 4 dni po przewidywanej owulacji w tym cyklu a lekarz potwierdził, ze była i było ciałko żółte . Jak dziś nie dostanę okresu to będzie mój najdłuższy cykl od 5 lat i się zastanawiam co tu się właściwie wydarzyło…
 

Załączniki

  • IMG_4725.jpeg
    IMG_4725.jpeg
    128,8 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Ja miałam tak wczoraj, najpierw nawrzeszczalam na starego bo mi źle podgrzał zupkę, później śmiałam się z reklamy w tv a na koniec popłakałam 😂 jak chora psychicznie. Na szczęście mój małż jest przyzwyczajony... Po Proverze było dużo gorzej 😂 rzucałam rzeczami, krzyczałam, płakałam, śmiałam się... Byłam jak ten pies co dobbiega do furtki w 3 sekundy 😂😂😂
No to u mnie podobnie ... Straszne zmiany nastroju, niby wszystko spoko, za chwilę dre się na starego, 10 minut później się śmieje a za chwilę się popłacze bo mam dziurawa skarpetkę... @olka11135 kiedyś fajnie się wypowiadała na temat działania proga na psyche:)
 
Do góry