reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Dokładnie byle się pozbyć 🤷‍♀️tak jak mnie odsyłali za mce zobaczymy brała pani hormony będzie się normować, i tak z mce na mce zobaczymy co będzie, a potem no w przyszłym działamy a jednak nie za 2mce bo coś 😂 ale niech się pani stara (bez owulacji). A teraz może już dla świętego spokoju damy jakieś hormony 😂🤷‍♀️. A badania po co🤷‍♀️ jeszcze za dużo będziemy wiedzieć 😂😂😂
Ja z ginekologiem nigdy problemu nie miałam jednak zdaje sobię sprawę z tego że lekarze czasami to idioci . Mając 16 lat dopadły mnie bóle pleców i to takie że nie byłam w stanie śni stać ani leżeć - lekarze chcieli ładować we mnie tylko leki albo mówili mi że jeszcze rosnę 😂 chodziłam od lekarza do lekarza wszyscy tylko przepisywali nowe leki bez diagnostyki . Po latach walki uzyskałam w końcu diagnozę i że tak powiem jestem wkurwiona No gdyby było to wcześniej ogarnięte to dziś nie miałabym takich problemów z kręgosłupem …. Niestety czasem trzeba walczyć o ta diagnostykę bo lekarze często olewają albo wpisują w schematy
 
ej, ale ja jestem pod wrażeniem, ich zajebistego przerywanego, że nie
Ej, ja też byłam pod wrażeniem naszego przerywanego! Tylko szkoda, że się później okazało, że mój chłop jakiś słabo płodny jest 🤣

Edit: prawie 2 godziny posty nadrabiałam, tyle nastukałyście! 🤣🙈

Edit 2.0: I gratuluje nowych kreseczek! ❤
 
Ostatnia edycja:
Ej, ja też byłam pod wrażeniem naszego przerywanego! Tylko szkoda, że się później okazało, że mój chłop jakiś słabo płodny jest 🤣

Edit: prawie 2 godziny posty nadrabiałam, tyle nastukałyście! 🤣🙈

Edit 2.0: I gratuluje nowych kreseczek! ❤
Ja też nadrabiałam cały dzień 🙈troszku mi to zajęło 😅 ja nam spadek formy psychicznie chwilowo mam dość ale nam nadzieje że to
Minie 😊 W tym miesiącu tak mnie wysypało na twarzy po owulacji że masakra . Dawno nie miałam takiej twarzy jak w tym miesiącu - nie wiem co się odjebało???
 
Staram się nadrobić Was trochę bo niestety nie mam na nic czasu w tym tygodniu :( dopiero do domku wróciłam, i padam na twarz :/ eh ale dosyć żali ! Gratuluje nowych kreseczek laski ❤️
 
A teraz dziewczyny bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników… już zaczęłam czytać w internecie 🙈i wiem, że nic nie wiem.
 

Załączniki

  • IMG_1209.jpeg
    IMG_1209.jpeg
    45 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry